Fajne hotele na wakacje z dziećmi w PL

Zaczęty przez ishka82, 07 Lut 2015, 09:48:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

#75
mika o super że piszesz :)
my jedziemy do blue mountain w styczniu na tydzień, przed feriami
też mamy apartament 2pok, na traveliście mieli z miesiąc temu dobrą ofertę

mika

justynaaaa2, fajnie :) my chcemy na ferie ale poczekam na oferty jeszcze bo może coś potanieje, na razie na travelist drożej niż bezpośrednio przez hotel. Teraz rezerwowaliśmy bezpośrednio przez hotel bo mieli promocje że dzieci gratis ;)

justynaaaa2

tak teraz już mają inną ofertę bo nie dość że drożej niż jak ja kupowałam to jeszcze za adasia musielibyśmy zapłacić a wtedy były dzieci do 5lat gratis więc też mam oboje za darmo :) ze 3dni była tylko taka oferta

Angie

#78
My byliśmy  w hotelu Młyn Jacka i trochę mnie rozczarował.
Sam hotel bardzo ładny, obsługa super.
Zastrzeżenia  mam jeśli chodzi o jedzenie.
Po takim hotelu spodziewałabym się więcej, a tu wybór na śniadanie był marny. W hotelu na śniadanie lubię zjeść jakiś  omlet, jajko, naleśnik na słodko, a tu nie było w ogóle
Takiego wyboru.  Do tego zdarzyło się że wędlina była już nieswieża.

mika

justynaaaa2, to muszę bacznie obserwować, dzięki za cynk. Personel polecał jeszcze Osada Śnieżka, to tego samego właściciela i tam jest teraz taka oferta na tydzień przed feriami.

justynaaaa2

mika, obserwuj :) może jeszcze zrobią jakąś promocję :) w osadzie śnieżka byli moi rodzice z adasiem rok temu w październiku, bardzo fajnie :)
olafasola też chyba była w osadzie

ishka82

Macie może jakieś sprawdzone miejscówki na święta? Zastanawiamy się nad wyjazdem na BN ;) Ogólnie widzę, że taki wyjazd droższy niż na Wielkanoc :/ Nie musi być hotel, może jakiś pensjonat, raczej góry, chociaż też niekoniecznie.

ishka82

Cytat: ishka82 w 15 Lis 2017, 11:09:53
Macie może jakieś sprawdzone miejscówki na święta? Zastanawiamy się nad wyjazdem na BN ;) Ogólnie widzę, że taki wyjazd droższy niż na Wielkanoc :/ Nie musi być hotel, może jakiś pensjonat, raczej góry, chociaż też niekoniecznie.
nikt??? nic??? a na Wielkanoc gdzie jeździcie, bo pamiętam, że kilka jeździło ;) możliwe, że jak Wielkanoc ok, to i z BN dają radę :D



ddu

polecam http://www.hthouseboats.com/, Mielno
zwłaszcza z dziećmi i/lub psami

super wyglądają domki na wodzie, ale tam raczej z większymi dziećmi
te na lądzie są malutkie, ale jest tam wszystko, co trzeba, boisko, plac zabaw, rowery wodne (jezioro), blisko plaża, spokój, dookoła nie ma miejsc typu plastik fantastik. znakomite wielkie śniadania. wrócimy tam

mayagaramond

Znacie jakieś fajne hotele ze spa i z opieką nad dziećmi? Chcę pojechać razem z przyjaciółką, ona ma dwuletnią córkę, ja zabrałabym V. Bez mężów.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

Cytat: mayagaramond w 05 Mar 2020, 11:56:44
Znacie jakieś fajne hotele ze spa i z opieką nad dziećmi? Chcę pojechać razem z przyjaciółką, ona ma dwuletnią córkę, ja zabrałabym V. Bez mężów.
wydaje mi się to mało realne ale próbuj. widziałam jak rodzice zostawiali tak małe dzieci. One płakały cały czas jak były zostawione.

konwalia

Wzgórza Dylewskie miały taką opcję.

fasolka1980

mayagaramond, nie sądzę, zebyś znalazła gdzies dla tak małych dzieci Jeśli mają to od 3+ lat.

ddu

z wakacjami to nie wiadomo, co będzie,
ale na weekend czy kilka dni, polecam Radisson Blu w Sopocie - dzieci mile widziane.
przyzwoita sala zabaw z wydzieloną cichą częścią dla rodziców (świetnie nadaje się na lekcje online ;) ), spory brodzik dla maluchów, ratownicy przemili, jak nie ma tłoku, chętnie udzielają wskazówek pływania, robią swego rodzaju lekcje pływania,
jedzenie dla dzieci też ok.
Pokoje "family" mają antresolę dla dzieciaków, więc można sobie spokojnie czytać czy nawet oglądać telewizję.
Plaża jest dosłownie po drugiej stronie ulicy, przechodzi się obok innego hotelu, ścieżka rowerowa i już!