Fajne hotele na wakacje z dziećmi w PL

Zaczęty przez ishka82, 07 Lut 2015, 09:48:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

goga

#25
Justa - jak chcesz młodego ze wzgledu na klimat wywieźć to naprawdę polecam okolice Kołobrzegu, Ustronie Morskie itp.  i tak jak piszesz na minimum 2-3 tygodnie, ja tak z moim jeździłam i skutkowało, ale właśnie pediatra zalecał te okolice
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

ishka82

właśnie przeglądam hotele w Tunezji lol nie wiem, do tych wakacji w pl przekonana nie jestem, bo nie mamy szczęścia do pogody, a za fajny hotel trzeba sporo zapłacić i i tak nie wszystko jest w cenie ;D tylko jak A. usłyszy, że chcę do kraju arabskiego, to chyba tylko super cena go przekona lol on tak chciał odpocząć od tych specyficznych dość ludzi ;)

wrobelek0403

ishka, wlasnie miałam pisac, zebys zerkneła na oferty tunezyjskie, bo potrafią się znalezc baaaardzo ciekawe oferty :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Justa ale podobny mikroklimat ma morze czarne a pogoda jest na 100% i ceny inne

mmllmm

Witam
Nie wiem jak poza sezonem ale w sezonie gdy pogoda niedopisuje to wewnątrz hotelu Primavera są chyba trzy sale gdzie dzieci mogą się bawić. Dla nas to było niezłe rozwiązanie bo córka na miejscu nie usiedzi:)
Poniżej są filmiki z salami zabaw w hotelu.






tiliam

Moze macie jakieś nowe sprawdzone miejscaa albo opinie o hotelach, gdzie warto wybrać sie z dziecmi w tym sezonie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

nie wiem, czy w tym wątku pisałam o hotelu Moran na pojezierzu wlkp. - bardzo fajne miejsce, mała hotelowa plaża, długo płytko w jeziorze, plac zabaw, sala zabaw

justynaaaa2

my w tym roku w czerwcu wywozimy A. znowu na 3tyg nad bałtyk
tydzień będzie w unieściu a potem 2 tyg. w kołobrzegu
w tym roku udało się wyhaczyć niezłą ofertę w baltic plaza
dam znać to powrocie, ale feeling polecała :)

teraz na majówkę sprawdzimy hotel skansen w sierpcu, choć to bardziej weekendowe miejsce niż wczasowe

ishka82

Cytat: zosia2007 w 07 Lut 2015, 10:43:15
Ja polecam ten w Mikołajkach
http://www.hotel-port.pl/
nie wiem czy na wakacje ale na dłuższy weekend ok
w drugiej połowie lipca tu jedziemy :) na tydzień i znów z Bożeną.dp :D

mika

Cytat: ishka82 w 28 Kwi 2016, 21:21:12
w drugiej połowie lipca tu jedziemy :) na tydzień i znów z Bożeną.dp :D
super, ja polecam :) może w tym roku znów uda nam się tam pojechać chociaż na weekend

mobka

Ja mam inne pytanie szczególnie do dziewczyn, które mają 2 dzieci i jeżdżą po hotelach. Jakie pokoje wtedy rezerwujecie? Dwa osobne i każde siły z jednym dzieckiem? Dwuosobowe i wtedy dostawka i młodsze dziecko z rodzicami w łóżku?

Kasia

MOBKA, to zależy jak każą płacić ;) jak płace za dziecko to chce dla niego łóżka, fotela rozkladanego, dostawki. Jak dziecko nie jest ujęte w płatnościach to spi z nami - mamy swoje lozeczko turystyczne, które wozimy wszedzie ;)
Maja w lipcu konczy dwa lata i juz raczej taryfy ulgowej nie bedzie wiec my z D. na swoim łóżku lub łóżkach a dzieciaki na swoich.

tiliam

#37
mobka,

Ja zawsze szukam pokojów rodzinnych (łączonych) albo apartamentów 2 pokojowych (w hotelach tez sa takie).
Nie wyobrazam sobie chodzenia spac po 19 z malym, a do Tego by sie u nas to sprowadzało. Raz tak mielismy ze 1 pokoj i never ever.

Spania- każdy rodzic osobno z jednym dzieckiem sobie nie wyobrazam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: mobka w 03 Maj 2016, 15:07:51Jakie pokoje wtedy rezerwujecie?

my teraz zarezerwowaliśmy apartament dwupokojowy

martullek

my też zarezerwowaliśmy apartament z dwoma pokojami

zimą na nartach byliśmy w jednym pokoju i never ever, światło gasiliśmy o 21  :crazy: plus pierwszego dnia ja miałam grypę żołądkową, więc w ogóle masakra

mika

My różnie
w Primaverze mieliśmy dwa pokoje połączone ze sobą
w Hotel Port jeden pokój, Kalina na dostawce a Leon z nami ale on miał wtedy 3 miesiące
w zeszłym roku byliśmy w Tristanie w Kątach Rybackich(bardzo polecam, choć do morza daleko, ale sam hotel super) w jednym pokoju ale jak rezerwowaliśmy to zaznaczyli że dwójka dzieci, wówczas 3 i 5 lat i przygotowali dwie dostawki za które nie zapłaciliśmy

justynaaaa2

ja też zdecydowanie wolę opcję pokoju rodzinnego/apartamentu
na weekend 1 pokój to jeszcze do przeżycia ale na dłuższy pobyt to już ciężko
my często jak jeździmy z moimi rodzicami to bierzemy zwykły pokój bo wtedy siedzimy w tym drugim
A. na razie śpi w łóżeczku turystycznym więc bierzemy zwykłą dwójkę a potem to już chyba potrzebna będzie dostawka

niewiemjaka

apartament z 2 pokojami to jest najlepsza opcja, nawet jak ten drugi pokoj to mała sypialenka z wielkim lozkiem, wystarczy na spanie dla dwojki

ziuta

Cytat: mobka w 03 Maj 2016, 15:07:51Ja mam inne pytanie szczególnie do dziewczyn, które mają 2 dzieci i jeżdżą po hotelach. Jakie pokoje wtedy rezerwujecie? Dwa osobne i każde siły z jednym dzieckiem? Dwuosobowe i wtedy dostawka i młodsze dziecko z rodzicami w łóżku?
na takie weekendowe wypady bierzemy jeden pokój, bo wychodzi dużo taniej (w wielu hotelach za dzieci nie trzeba w ogóle dopłacać, jeśli śpią na istniejących łóżkach, więc bierzemy wtedy np. pokój dwuosobowy z rozkładaną sofą, do tego łóżeczko niemowlęce, które jest zawsze za free)
na wakacje mamy apartament dwupokojowy
no ale my nie kładziemy dzieci spać o 20.00 na wyjazdach, o tej porze to w ogóle rzadko jesteśmy w hotelu, a już na pewno nie w pokoju, dzieci szaleją razem z nami i mają wielką frajdę, a my wchodzimy z założenia, że ten czas na wyjazdach jest właśnie po to, żeby być razem

Kasia

Cytat: ziuta w 06 Maj 2016, 09:56:53no ale my nie kładziemy dzieci spać o 20.00 na wyjazdach, o tej porze to w ogóle rzadko jesteśmy w hotelu, a już na pewno nie w pokoju, dzieci szaleją razem z nami i mają wielką frajdę, a my wchodzimy z założenia, że ten czas na wyjazdach jest właśnie po to, żeby być razem
u nas podobnie, w ogóle nie mam tego problemu. Dzieci szaleją a jak padają to jest wózek lub chociażby kanapa w knajpie, leżak na plazy, no cokolwiek, ostatecznie kolana czy kanapa w taksi jak trzeba wracać do hotelu ;)
jak późnym wieczorem lub w nocy przychodzimy do pokoju to z reguły wszyscy padamy pokotem lol

ishka82


salsa

nionczka, podpisuje się pod wszystkim , co napisałaś plus miałam fatalna pogode i naprawdę szkoda mi kasy na ten Bałtyk.....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

co do Bałtyku - w tym roku jest jakieś 40% drożej, bo ze względów bezpieczeństwa podobno Polacy wolą nie wyjeżdżać za granicę
obłęd!

wrobelek0403

golinda, nie wiem czy to rzeczywiscie prawda. Moze tylko pompowanie cen.

Mnie nad Baltyk nic nie wyciagnie, chyba ze jesienia na rowery.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

My jeździmy nad Bałtyk w  ciepmy wrzesień i jest cudnie :) w tym roku też myślimy o tym
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login