Autor Wątek: Seriale, seriale  (Przeczytany 7424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Seriale, seriale
« Odpowiedź #75 dnia: 20 Maj 2016, 13:58:45 »
ja przyznaję się bez bicia do oglądania regularnie "Ojca Mateusza" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na przemian z "katastrofami w przestworzach" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #76 dnia: 20 Maj 2016, 14:03:40 »
ja przyznaję się bez bicia do oglądania regularnie "Ojca Mateusza" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na przemian z "katastrofami w przestworzach" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

regularnie to moze nie, ale zdarza mi sie, lubie jedno i drugie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

ziuta

« Odpowiedź #77 dnia: 20 Maj 2016, 14:13:55 »
oj, ja "Ojca Mateusza" nie trawię, bardziej irytuje mnie chyba tylko oglądane namiętnie przez moich rodziców "Rancho", zęby mnie bolą na samą myśl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 20 Maj 2016, 14:15:10 »
bardziej irytuje mnie chyba tylko oglądane namiętnie przez moich rodziców "Rancho",

ihahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to moj ulubiony polski serial Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #79 dnia: 20 Maj 2016, 14:21:18 »
Ranczo lubię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oglądam dla pośmiania się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 20 Maj 2016, 14:21:18 »

ziuta

« Odpowiedź #80 dnia: 20 Maj 2016, 14:40:04 »
o nie, ja naprawdę oglądam różne obciachowe programy i się do tego przyznaję, to nie tak, że noszę NB do gołych kostek i nie oglądam polskich seriali  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale akurat rancho naprawdę jest ponad moje siły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #81 dnia: 20 Maj 2016, 14:50:15 »
mu prawie w ogóle nie oglądamy seriali ale ranczo lubiliśmy, nieraz rodzinke.pl pooglądamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kiedyś ogladalismy Sex w wielkim i desperatki

mamy takie swoje seriale, które razem oglądamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bez względu czy obciachowo czy nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #82 dnia: 20 Maj 2016, 14:52:50 »
A ja oglądam YCD  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #83 dnia: 20 Maj 2016, 16:18:46 »
Ziuta mnie też zęby bolą na samą myśl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj No ale ja chowam kokardki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Polecam "Wersal prawo krwi". Super jest!
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

wrobelek0403

« Odpowiedź #84 dnia: 20 Maj 2016, 16:40:40 »
ja ogladam salon sukien slubnych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wielkie cyganskie wesele (niestety, dawno nie było, buuu). Cudowne doswiadczenie psychologiczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #85 dnia: 20 Maj 2016, 17:13:19 »
Ja z tego typu to Miami Ink i NY Ink Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #86 dnia: 20 Maj 2016, 17:58:13 »
szelma, i nie wkurza Cię Chris?? I Ami w inny sposób? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #87 dnia: 20 Maj 2016, 18:36:44 »
Ze strasznych seriali oglądam Awkward produkcji MTV, a z programów oglądałam Best Ink.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

zuzia

« Odpowiedź #88 dnia: 21 Maj 2016, 10:06:48 »
ja ogladam salon sukien slubnych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wielkie cyganskie wesele (niestety, dawno nie było, buuu). Cudowne doswiadczenie psychologiczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oooo.... tak!

szelma

« Odpowiedź #89 dnia: 21 Maj 2016, 21:18:48 »
Nunez wkurza, jasne. Ami mniej, ale tez. Lubię Garvera i uwielbiam Tima, mnią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 21 Maj 2016, 21:18:48 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #90 dnia: 21 Maj 2016, 21:24:34 »
szelma, pytałam o torresa z ny ink Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chrisa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tim tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest kul Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #91 dnia: 21 Maj 2016, 21:25:05 »
Aaaaa, nie, Torresa nie znoszę okrutnie. Tim mi przypomina Edwarda Nortona, którego uwielbiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Maj 2016, 21:26:01 wysłana przez szelma »

szelma

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Maj 2016, 13:02:56 »
Co do seriali to oglądam teraz American Crime Story: The People v. O.J. Simpson. Rewelacyjny serial.

mayagaramond

« Odpowiedź #93 dnia: 30 Maj 2016, 18:21:59 »
Jestem załamana, bo netflix zablokował vpn i teraz nie mozemy skonczyc ogladac Bridge, dunsko norweski serial kryminalny.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ddu

« Odpowiedź #94 dnia: 20 Lis 2016, 20:13:44 »
Wpadłam jak śliwka w kompot w Młodego papieża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #95 dnia: 23 Lis 2016, 09:15:16 »
Wpadłam jak śliwka w kompot w Młodego papieża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
My obejrzeliśmy dopiero 1 odcinek ale będziemy oglądać dalej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #96 dnia: 23 Lis 2016, 09:17:52 »
My wreszcie nadrabiamy Fargo.

mayagaramond

« Odpowiedź #97 dnia: 23 Lis 2016, 09:28:45 »

obejrzalam 1. sezon, podobalo mi sie, ale tak mnie wkurwial czasami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W zeszly piatek zupelnie niespodziewanie skonczylam House of cards. Musze czekac az puszcza nowe odcinki.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #98 dnia: 23 Lis 2016, 09:42:03 »
ale tak mnie wkurwial czasami
jak to możliwe??

Justynna

« Odpowiedź #99 dnia: 23 Lis 2016, 09:43:08 »
jeden z moich ulubionych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj