Seriale, seriale

Zaczęty przez feeling.good, 01 Lut 2015, 21:12:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

"W głębi lasu"...hmm...mimo budowania napięcia nie trzyma się to wszystko kupy :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

brawurka

jusia, weszłam tu, żeby zobaczyć wasze opinie, bo ja nie rozumiem czym się ludzie podniecają.

zuzia

dragonfly, gdzie to oglądałaś?

wrobelek0403

Cytat: jusia w 23 Cze 2020, 11:17:44
"W głębi lasu"...hmm...mimo budowania napięcia nie trzyma się to wszystko kupy :(
Hahha. To zupelnie ja Belfer sezon 2. Zaloze sie, ze scenarzysci byli na haju 😂😂
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 23 Cze 2020, 12:14:04
Hahha. To zupelnie ja Belfer sezon 2. Zaloze sie, ze scenarzysci byli na haju 😂😂
o dżisas, myślałam że tylko ja nie złapałam idei

wrobelek0403

zuzia, do pewneg momentu byl pomysl i jakos to szlo do przodu. A potem  albo co odcinek zmienial sie scenarzyasta albo cos brali lol wzglednie, zaczeli krecic nie majac pomyslu na calosc historii i potem odlecieli.

Belfer 1 byl.przeciez barszo dobry i realistyczny. Bez zadnych sluzb specjalnycj 😉
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: wrobelek0403 w 23 Cze 2020, 12:49:52Belfer 1 byl.przeciez barszo dobry i realistyczny. Bez zadnych sluzb specjalnycj 😉
zdecydowanie. czekałam na 2 sezon. ale już wiało bajką, absurdem i właśnie - odlotem. Może pierwszym widzom coś dawali w pakiecie? :D


malutenka

Cytat: jusia w 23 Cze 2020, 11:17:44
"W głębi lasu"...hmm...mimo budowania napięcia nie trzyma się to wszystko kupy :(
Ale to jest chyba na podstawie Harlana Cobena? Bo u niego większość historii to jest:ktoś umiera-wcale nie umiera tylko finguje swoją śmierć bo coś widział/coś wie/ jest super koronnym świadkiem :D
A dzieciom puśćcie z Netlixa "Kipo and the age of wonderbeasts" jest absolutnie cudowne (same tez możecie oglądać :D )

ishka82

Chciałabym zobaczyć W Głębi Lasu, bo ma dobre opinie, poza tym pijam kawkę serwowaną przez Kasię Zielińską ;) ale nie mam Netflixa...może sobie włączę w nowym domu, teraz mam HBO

jusia

Wykorzystałam 30 dniowy darmowy dostęp do Amazon Prime Video i obejrzałam Człowiek z Wysokiego Zamku...W sumie nie wiem, czy mi się podoba, 1 sezon bardzo wciąga, ale początek 2...chyba dalej to zbyt przekombinowane, za to Little Fires Everywhere z Reese Witerspoon...ależ to dobre, polecam absolutnie 
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

15 listopada rusza 4 sezon the Crown 😍😍😍
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska


zuzia

wrobelek0403, bosko!

ishka82

mam Netflixa :) i zero czasu by coś pooglądać :P lol

zwierzatko_mojej_mamy

u mnie leci bokiem

NETFLIX:

jednym okiem polecam "how to get away with murder"

więcej oczu trzeba skierować na "snowpiercer", ale też wybiórczo, bo bardzo ładny jest, aczkolwiek dłużyzny są i można olewać sporo

"selling sunset" i "kupić plażę", czy jakoś tak - fajne wnęztra za miliony dolarów, w selling sunset jeszcze sporo dramy z lasiami, które podpierdalają inne lasie ;)

"high score" - historia gier komputerowych, bardzo dobrze mi się ogląda, jeszcze 2 odcinki przede mną - cudownie się widzi "dziadków", którzy napisali space invaders czy pacmana :D


HBOGO:

na hbogo polecam "HOUSTON, WE HAVE A PROBLEM!" genialny dokument o programie kosmicznym Jugosławii, kocham po prostu - nie serial

a jak ktoś lubi sci-fi za efekty, to godzillę II ;) wsysnęłam z przyjemnością kolejnych tytanów ;)


oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Jak ktoś lubi klimaty szpiegowskie osadzone na Bliskim Wschodzie to polecam Faude.

cumberland

Working Moms, króciutkie odcinki, lekki, do pośmiania się

szelma

High Score bardzo fajny - w takim tonie jak Toys that Made Us czy ten o klasykach filmowych. Lubię takie pop dokumenty. History 101 i Explained są też w takiej konwencji zrobione - ciekawe tematy i lekka prezentacja, akurat do łyknięcia bez zadęcia.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

cumberland

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 09 Wrz 2020, 21:29:25"selling sunset" i "kupić plażę", czy jakoś tak - fajne wnęztra za miliony dolarów, w selling sunset jeszcze sporo dramy z lasiami, które podpierdalają inne lasie


obejrzałam, akurat do prasowania ;)

co fajnego ostatnio widziałyście? bo czas zacząć coś nowego

fasolka1980

cumberland, sprzatanie z Marie Kondo :D

zwierzatko_mojej_mamy

ja ostatnio ciągle coś puszczam na drugim monitorze, gdyż posiadam od niedawna pofrankowy no i home office ;)

wiedźmina, alienistę - czekam na drugi sezon, zagadki miss fisher - to już znam na pamięć wszystkie sezony - kocham miłością absolutną, oglądam w kółko, jak mi zabiorą z netflixa, to się zapłaczę, o mnie się nie martw też łyknęłam jednym okiem,  przypomniałam sobie czarnobyl, ru paula,

z nowych też jednym okiem już za mną domy na miarę marzeń - tu się nie ma co skupiać, dopiero jak pokazują te przestrzenie to patrzę dokładnie ;)

z nowych tez emily w paryżu jest ok

na hbogo łyknęłam "Turbulencje" - też fajny klimat, z mądrzejszych to axios, dołączyłam do T., jak oglądał

a planuję wychowane przez wilki i coś tam jeszcze, muszę sobie odgrzebać gdzieś te tytuły ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

cumberland

to z takich babskich lekkich ja polecam Valerię :)
hiszpański sex w wielkim mieście

jo_miekka

My teraz Sukcesję, Borgen i The Spy
Wszystkie świetne, ale to nie do ogladania jednym okiem raczej.

malutenka

Ja ostatnio Parks & Recreation uwielbiam!
Z dłuższych chcę wrócić do Lovercraft Country na HBO Bo już nie mam żadnych długich seriali na liście.
Z animowanych skończyłam trzeci sezon Kipo na Netflixie i jak nie znacie to oglądajcie z dziećmi lub bez nich, chyba nigdy w życiu nie widziałam tak dobrej treściowo animacji z cudownym przekazem.