Autor Wątek: Seriale, seriale  (Przeczytany 7112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

doda

Odp: Seriale, seriale
« Odpowiedź #25 dnia: 02 Lut 2015, 22:24:28 »
my też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

homeland oglądaliśmy kilka miesięcy chyba (3 sezony, nie zawsze mieliśmy czas, maż wyjeżdża).
ale seriale to fajny sposób na wspólnie spędzany czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #26 dnia: 02 Lut 2015, 22:27:27 »
My też oglądamy wieczorami.
A te które oglądam sama to najczęściej
po południu jak M.robi coś z L.,albo
jak ich nie ma. 
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #27 dnia: 02 Lut 2015, 23:33:09 »
My jak oglądamy coś razem to tez wieczorami, jak dzieciaki śpią

a to , co ogladam sama, to sobie nagrywam i w wolnej chwili w ciągu dnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lubię sobie coś gotować i zerkać
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #28 dnia: 03 Lut 2015, 08:06:20 »
My mamy seriale, które oglądamy razem (teraz Arrested Development), i takie, które oglądamy osobno (ja teraz Masters of Sex i Mr. Selfridge, D. - Marco Polo i brytyjskie kryminalne). W sumie ja oglądam seriale jako tło do np. gotowania czy czynności higienicznych w łazience Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

cumberland

« Odpowiedź #29 dnia: 03 Lut 2015, 10:38:59 »
z tych nowszych, znam tylko Spartakusa, ale pamiętam marzec w ubiegłym roku
nocki zarywałam, żeby to oglądać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 03 Lut 2015, 10:38:59 »

malutenka

« Odpowiedź #30 dnia: 03 Lut 2015, 11:43:58 »
Osobno to oglądam ja New Girl bo mój mąż nie lubi bohaterów. Razem Elementary, Constantine i Forever. A no i Battlestar Gallactica.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

szelma

« Odpowiedź #31 dnia: 03 Lut 2015, 11:45:17 »
A my New Girl razem oglądamy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Elementary oglądam sama.

malutenka

« Odpowiedź #32 dnia: 03 Lut 2015, 11:46:59 »
Mój mąż nie znosi Nicka i Jess Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #33 dnia: 03 Lut 2015, 16:55:08 »
a ktoś wie, co z Dziewczynami?
chyba nie było nowych w tym tygodniu?

elve

« Odpowiedź #34 dnia: 03 Lut 2015, 20:23:46 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ktoś wie, co z Dziewczynami?
chyba nie było nowych w tym tygodniu?
nie było

elve

« Odpowiedź #35 dnia: 03 Lut 2015, 20:25:17 »
I jeszcze The Knick z Clivem Owenem, mroczny, doskonały

callja

« Odpowiedź #36 dnia: 03 Lut 2015, 23:05:22 »
I jeszcze The Knick z Clivem Owenem, mroczny, doskonały
Obiło mi się o uszy, że dobre to!!

z tych nowszych, znam tylko Spartakusa
Elementary
A to też oglądamy, choć niesystematycznie.
Jak fragment "Spartakusa" niechcąco teściowieńka obejrzała, (strzelałą se po kanałach) to omal ze zgrozy nie zeszła, że ruja poróbstwo i takie tam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Swoja drogą, jakim cudem w tym Rzymie wszyscy (prawie) byli piękni, młodzi, mieli idealnie wyrzeźbione ciała plus jeszcze temperatura otoczenia pozwalała im na nieustanne pomykanie bez ubranek?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

elve

« Odpowiedź #37 dnia: 03 Lut 2015, 23:09:07 »
Swoja drogą, jakim cudem w tym Rzymie wszyscy (prawie) byli piękni, młodzi, mieli idealnie wyrzeźbione ciała plus jeszcze temperatura otoczenia pozwalała im na nieustanne pomykanie bez ubranek??
bo to nie jest o Rzymie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

The Knicks koniecznie

callja

« Odpowiedź #38 dnia: 03 Lut 2015, 23:11:09 »
bo to nie jest o Rzymie
Hehehe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jak to Przybyszewski wieszczył, "na początku była chuć" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A "The Knicks" muszę dorwać!!

cumberland

« Odpowiedź #39 dnia: 04 Lut 2015, 09:35:03 »
jeszcze The Knick z Clivem Owenem, mroczny, doskonały

mówisz? może dalej się jakoś rozkręca
po pierwszym odcinku się poddałam, miałam wrażenie, że akcja rozkręcała się z szybkością 100-letniego muła, tuz przed padnięciem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ostrzyłam sobie pazurki, bo słyszałam, ze super właśnie

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 04 Lut 2015, 09:35:03 »

szelma

« Odpowiedź #40 dnia: 09 Lut 2015, 08:25:39 »
Ja własnie zaczęłam Masters of Sex - póki co bardzo ciekawie się zapowiada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A z D. oglądamy ostatni sezon Arrested Development i łojezu, co się stało z twarzą Portii de Rossi!!!

Kasia

« Odpowiedź #41 dnia: 09 Lut 2015, 09:05:34 »

Szelma, ło jesu, ładna była teraz jest pasztet
« Ostatnia zmiana: 09 Lut 2015, 09:07:00 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #42 dnia: 09 Lut 2015, 09:25:31 »
A z D. oglądamy ostatni sezon Arrested Development i łojezu, co się stało z twarzą Portii de Rossi!!!
a to nie duza wina jakiejs idiotycznej wersji mejkapowo-fryzurowej? tu masz fote z 2015 i nie wyglada az tak debilnie lalkowo-pamelowo, rysy wlasne zachowane dosc:

« Ostatnia zmiana: 09 Lut 2015, 09:32:22 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

szelma

« Odpowiedź #43 dnia: 09 Lut 2015, 09:27:27 »
Tu się mocno uśmiecha do zdjęcia, ale w serialu wygląda masakrycznie - i to nie jest tylko wersja mejkapu, bo kwestia została przenalizowana przez portale plotkarskie wszelakie i przez chirurgów plastycznych również Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

« Odpowiedź #44 dnia: 09 Lut 2015, 09:29:56 »
I dużo jest zdjęć z zeszłego roku, na których wygląda co najmniej dziwnie...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #45 dnia: 09 Lut 2015, 09:30:58 »
Tu się mocno uśmiecha do zdjęcia, ale w serialu wygląda masakrycznie - i to nie jest tylko wersja mejkapu, bo kwestia została przenalizowana przez portale plotkarskie wszelakie i przez chirurgów plastycznych również Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no wierze, wierze, nie mowie, ze, ze nie masakrycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moze to jakies cos, co przestaje dzialac i wraca jej twarz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nos zapewne zrobila, ale reszta moze wroci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #46 dnia: 14 Lut 2015, 18:23:43 »
To jeszcze dodam The Village - produkcji BBC, obyczajowy, UK, początek XX w

Angie

« Odpowiedź #47 dnia: 19 Lut 2015, 14:39:47 »
Portia gra w serialu Skandal i rzeczywiście ta jej buzia jest mało naturalna.

Oglądam homeland. Bardzo dobry, ale końcówka trzeciego sezonu bardzo mnie zaskoczyła.

mika

« Odpowiedź #48 dnia: 19 Lut 2015, 20:09:24 »
Angie, my dopiero zaczęliśmy homeland, ile jest sezonów dostępnych?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

Angie

« Odpowiedź #49 dnia: 19 Lut 2015, 21:40:51 »
mika 4 sezony, ale dalej kręcą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj