Autor Wątek: Seriale, seriale  (Przeczytany 40472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Odp: Seriale, seriale
« Odpowiedź #200 dnia: 14 Sty 2020, 13:57:58 »
skończyłam The Crown. świetny.

z jakichś nieznanych powodów Netflix podpowiedział mi Dynastię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, włączyłam z sentymentu do tej starej wersji. Dzisas, jaka szmira! to się nie nadaje nawet jako serial "do prasowania".

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

brawurka

« Odpowiedź #201 dnia: 23 Sty 2020, 15:51:41 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
skończyłam The Crown. świetny.

z jakichś nieznanych powodów Netflix podpowiedział mi Dynastię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, włączyłam z sentymentu do tej starej wersji. Dzisas, jaka szmira! to się nie nadaje nawet jako serial "do prasowania".

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj też tak zrobiłam

zuzia

« Odpowiedź #202 dnia: 23 Sty 2020, 16:54:53 »
brawurka,
i jak wrażenia?

zuzia

« Odpowiedź #203 dnia: 05 Lut 2020, 22:26:46 »
ciekawostka:
książę Windsoru z The Crown grał księcia Walii Karola w Królowej

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #204 dnia: 12 Lut 2020, 00:19:52 »
Broadchurch sezon 3 w netflisiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeeeej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już łyknęłam pierwszy odcinek, ale nie mam czasu chwilowo na więcej, w weekend pewnie zassam całośc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #205 dnia: 12 Lut 2020, 05:51:41 »
zwierzatko_mojej_mamy, jest 3? Zajebiscie 😁😁😁
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

jusia

« Odpowiedź #206 dnia: 12 Lut 2020, 10:27:44 »
O super! Chyba się skuszę, potrzebuję jakiejś rozrywki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

Angie

« Odpowiedź #207 dnia: 12 Lut 2020, 11:01:17 »
O super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #208 dnia: 12 Lut 2020, 11:03:18 »
Fajnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #209 dnia: 13 Lut 2020, 11:24:45 »
kuzwa, mi w ogole nie pokazuje 3 sezonu!! jak to mozliwe???

wrobelek0403

« Odpowiedź #210 dnia: 13 Lut 2020, 11:25:47 »
cofam, pokazuje. Tylko trzeba wlezc w cały serial. W ogole nie pokazało mi się, ze jest nowy sezon, czy cos. Przy innych serialach pokazywało.

brawurka

« Odpowiedź #211 dnia: 19 Lut 2020, 15:21:20 »
brawurka,
i jak wrażenia?
Wyłączyłam po kilku minutach, więc wiadomo jakie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #212 dnia: 26 Mar 2020, 00:05:44 »
Dziewczyny co na Netflixie na ukojenie nerwów polecicie? Ale żeby M. też chciał ze mną oglądać. Obejrzeliśmy The Crown i Dom z papieru, to było super.
Narcos mnie nie wkręcił, dzisiaj obejrzeliśmy pierwszy odcinek Broarchurch, ale to zbyt przygnębiające.
Coś na poprawę humoru by się przydało, pomocy!
Imagine there is no hate

malutenka

« Odpowiedź #213 dnia: 26 Mar 2020, 00:16:33 »
inkageo, Good Place. To jest fenomenalny serial w strasznie odmiennym i przyjemnym klimacie. Spróbuj sobie, ja byłam przez 1-2 odcinki sceptycznie nastawiona, a później bardzo kupiłam. On jest taki ciepły i fajny i absurdalny. Odcinki trwają po 20-parę minut, są już wszystkie sezony i historia jest zamknięta.
« Ostatnia zmiana: 26 Mar 2020, 00:18:25 wysłana przez malutenka »
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

inkageo

« Odpowiedź #214 dnia: 26 Mar 2020, 00:21:45 »
Dzięki!
Chociaż ja nie wiem czy mam amerykańskie poczucie humoru, okaże się Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #215 dnia: 26 Mar 2020, 12:25:26 »
inkageo, SEX EDUCATION  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

serio mowie

my obejrzelismy Dark
Broadrchurch tez skonczylismy
teraz ogladamy The Valhalla Murders
« Ostatnia zmiana: 26 Mar 2020, 12:32:35 wysłana przez niewiemjaka »

jestynka

« Odpowiedź #216 dnia: 26 Mar 2020, 13:43:43 »
niewiemjaka,  sero mi sie to z taka szmira kojarzy

cumberland

« Odpowiedź #217 dnia: 26 Mar 2020, 14:02:02 »
inkageo, a house of cards?
a jak tylko dla Ciebie, to ciągle polecam "Nastoletnią Marię Stuart" taka kolorowa bajeczka dla dziewczynek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja kończę już The Crown, i nie wiem co później...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #218 dnia: 26 Mar 2020, 14:25:49 »
Obczajcie sobie nowość netflixa Self Made.

inkageo

« Odpowiedź #219 dnia: 26 Mar 2020, 14:25:55 »
Ale z M. chcę oglądać, jest szansa, że bez awantur Sex education uda się wprowadzić? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #220 dnia: 26 Mar 2020, 14:40:12 »
jestynka, tak ale Inka chciala na ukojenie nerwow, wiec to jest dobre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja sie smialam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj R moze nie az tak, ale imho zamiast mrocznego serialu moze byc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #221 dnia: 26 Mar 2020, 15:28:56 »
Jak szmira to awantura gotowa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na chybił trafił wylosowałam ostatnio Grand Hotel nie wiedząc co to jest i M. od trzech dni mi wypomina to gówno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A co jest jeszcze hitem na miarę The crown i Domu z papieru?

malutenka

« Odpowiedź #222 dnia: 26 Mar 2020, 15:37:03 »
inkageo, sex education jest i głupie i mądre zarazem. Całkiem fajnie się ogląda. Jak chcecie jakiś bardziej sensacyjny/detektywistyczny to spoko jest Lucyfer, limitless. Z komediowych nie animowanych oglądam tylko Brooklyn Nine-Nine.

salsa

« Odpowiedź #223 dnia: 26 Mar 2020, 16:33:15 »
inkageo, obejrzyjcie sobie the Stranger,  bardzo fajny, na podstawie Cobena.
My teraz ogladamy  Mesjasza i nam się podoba.
A do posmiania i dla glupot ogladamy Lucyfera, zabawne:)
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #224 dnia: 26 Mar 2020, 17:55:56 »
Lucyfera niestety już dawno lyknelam, ach, jak ja go kochałam, chociaż wizualnie z twarzy on jest zupełnie nie w moim guście, a jednak... serce wygrało z gustem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Aktualnie cierpię na brak, nic mi nie podchodzi, w ramach rozrywki wrzucam RuPauls Drag Race i dziwie się wtedy, ze kiedykolwiek narzekałam, ile to kobieta musi zrobić w życiu, żeby wyglądać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nic to przy drag queenach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj