Seriale, seriale

Zaczęty przez feeling.good, 01 Lut 2015, 21:12:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Zaczęłam dopiero, jestem przy piątym odcinku ale polecam z całego nikczemnego serca The Marvelous Mrs. Maisel.
Boska stylizacja Nowy York lata 50 (ciuchy!!!  :kocham: ) bohaterowie, których da się lubić, jest zabawne i się nie nudzi. Do oglądania albo na Amazon Prime albo w odmętach internetów.

golinda

https://www.google.pl/amp/s/natemat.pl/amp/272347,serial-czarnobyl-recenzja-produkcja-hbo-rekonstruuje-katastrofe-atomowa

Czarnobyl - swietny jest ten serial! Trailer chyba z 5 razy ogladalam, nie mogac się doczekac premiery :)

OlaFasola

Cytat: golinda w 14 Maj 2019, 08:17:45Czarnobyl - swietny jest ten serial! Trailer chyba z 5 razy ogladalam, nie mogac się doczekac premiery
Tak, jest świetny. I premiera była tydzień temu, nie musisz już czekać ;)

golinda

Wiem ze byla :) widzialam 1 odc, na tej podstawie pisze ze super :)

ddu

bardzo polecam
Wielkie kłamstewka (2 sezon też jest super ;)
i Rok za rokiem!!!!!


salsa

ddu, o dzieki za przypomnienie bo czekalam na to, czekałam az zapomnialam :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Skończyłam drugi sezon Dark, ale zaczęło mi tak w połowie pachnieć Lost, zobaczymy co wymyślą w kolejnym sezonie skoro do podróży w czasie dołożyli multiwersum.
Zaczęłam nowy sezon Stranger Things i mnie boli, że te dzieci dorastają, bo problemy wczesnonastoletnie to jest ostatnia rzecz jaką chciałabym się zajmować. I jak poprzednie dwa sezony połknęłam w weekend, tak tego mi się nie chce.
Czekam na nowy Dom z Papieru i The Boys :)

jusia

Wielkie klamstewka świetne
Ja oglądam równolegle Dark i Killing Eve
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

konwalia

Ja obejrzałam Ostatni Carowie , tak nakręcony, że nawet Car może wzbudzać sympatię

Angie

Jak nas widzą   - nowy serial na Netflixie.  Genialny!


szelma

Angie, dobry, nie? Łyknęłam w czerwcu jeszcze chyba, zaraz jak wyszedł. Robi wrażenie. Z tego klimaut polecam American Crime Story - zwłaszcza pierwszy sezon.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

Angie

Cytat: szelma w 13 Sie 2019, 13:47:45
Angie, dobry, nie? Łyknęłam w czerwcu jeszcze chyba, zaraz jak wyszedł. Robi wrażenie. Z tego klimaut polecam American Crime Story - zwłaszcza pierwszy sezon.

Robi wrażenie.  Ogromne. 
Zasnąć nie mogłam tyle myśli miałam w głowie.

feeling.good

Derry Girls - na Netflixie niedawno pojawił się drugi sezon.
Lata 90., Irlandia Północna i perypetie grupy nastolatek. Świetny humor, bardzo odprężający serial.

jusia

Broadchurch już pisałam na plotach, i zwierzak też, 1 sezon miał naciągany finał, ale 2 sezon był świetny,  szczególnie prawniczkom polecam  2 sezon
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

aaaaaa, ja się wciągnęłam w "Jane the virgin" :D jest superowe, połączenie wszystkiego - telenoweli wenezuelskiej, kryminału, komedii pomyłek, wszystko okraszone ironicznym wchewiedzącym narratorem i wstawkami od czapy z wyobraźni bohaterów ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

zwierzatko_mojej_mamy, uwielbiam! Parodia wszystkiego i takie boskie :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

zaczełam Good wife i sie wciagnełam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, dużo sezonów dobrego przed Tobą ;)

ja nadal tłukę six feet under ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, fajnie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Wystartował ostatni sezon Good Place, a ponieważ poprzedni oglądałam już jakiś czas temu to nie wiem co sądzić :) ale jak zaczynałam z tym serialem to mialam podobnie.

niewiemjaka

Poleccie jakis serial na netflixie, wciągający, może być krótki, najlepiej jakiś kryminalny, zagadkowy, sensacyjny, bo wspólnie z R oglądamy
Podobał nam sie House of cards, podobał Dom z papieru, Bodyguard, wszystkie Pakty i Watahy tez :D

malutenka

niewiemjaka, ja bardzo lubię Limitless, ale jest tylko jeden sezon i chyba więcej nie będzie. Ale i tak warto.

ddu

niewiemjaka, Spy!!!!
miniserial, 8 odcinków (albo 6 ;) ), trzyma w napięciu a do tego zapomniana historia w tle... (zapomniana? nieznana u nas!)

zwierzatko_mojej_mamy

a ja z dupy polecę na hbogo "pod numerem 9"

a netflix ma "midnite dinner: tokio stories" ;)

pierwsze to brytyjski humoer level high, a drugie to japoński serial, oba kocham :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl