Autor Wątek: Seriale, seriale  (Przeczytany 12800 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OlaFasola

Odp: Seriale, seriale
« Odpowiedź #125 dnia: 10 Gru 2016, 22:58:17 »
the crown,początkowo trochę nudnawy, ale koło 4 odcinka nabiera tępa i miło wciąga. doskonała realizacja, dobór aktorów, scenografia, kostiumy. Produkcja w której widać wydane na nią pieniądze.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #126 dnia: 22 Lut 2018, 08:58:07 »
Ale tu dawno nikogo nie było... A taki wysyp seriali
Wpadłam tu, żeby napisać, że bardo polecam Unabomber na Netflix

Natomiast w ogóle nie podobał mi się powszechnie wychowalany Black mirror

Kaipal

« Odpowiedź #127 dnia: 12 Cze 2018, 10:17:21 »
Jak dla mnie - najlepiej zawsze na nowo obejrzeć Office! Nadserial  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gartez3

« Odpowiedź #128 dnia: 20 Cze 2018, 13:58:37 »
Znacie może jakiś serial muzyczny, w stylu Vinyla?

wrobelek0403

« Odpowiedź #129 dnia: 02 Lis 2018, 20:16:41 »
Dom z papieru. Zaczelam ogladac i wciaga juz od pierwszego odcinka. No i mozna posłuchac hiszpanskiego, bo z napisami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

malutenka

« Odpowiedź #130 dnia: 03 Lis 2018, 08:46:17 »
Dom z papieru. Zaczelam ogladac i wciaga juz od pierwszego odcinka.
Jest tak świetnie zrobiony, że da się przełknąć każdy absurd pokazany w drugim sezonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Uwielbiam, szczególnie postać Berlina!
Tylko nie mam pojęcia jak oni sobie poradzą z kolejnym sezonem, bo powiedzieli, że kręcą, a dla mnie druga część była zakończeniem historii.

Ja w tym tygodniu skończyłam Limitless - polecam, fajny serial detektywistyczny BEZ SHERLOCKA HOLMESA
Skończyłam też pierwszy sezon Sabriny i jestem pozytywnie zaskoczona, ta nowa ma zupełnie inną formę od komediowego z lat 90, tylko trochę przy końcu mi zaczął kuleć, w 8 odcinku, ale wybaczam.
Zabieramy się za nowego Daredevila, na którego już się nie mogę doczekać, bo to po Punisherze mój ulubiony serial Marvel&Neetflix. Aaaa, za dużo tych seriali, za dużo dobrych! Wciąż nie odnowiłam unlimited bo przy takiej ulosci kontentu na Netflixie/Prime/HBO GO nie wykroję tyle czasu na kino, żeby 46zł miesięcznie na karnet się opłacało.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #131 dnia: 03 Lis 2018, 08:53:37 »
malutenka, a to super. Nam go polecala lektorka z hiszpanskiego, tez z uwagi na jezyk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #132 dnia: 03 Lis 2018, 08:57:31 »
Ja w ogole przed tym serialem to Hiszpanię kojarzyłam głownie z niezłych horrorów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #133 dnia: 03 Lis 2018, 09:06:14 »
Ja w ogole przed tym serialem to Hiszpanię kojarzyłam głownie z niezłych horrorów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Haha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja raczej z Almodovarem i Penelopa Cruz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #134 dnia: 03 Lis 2018, 20:38:58 »
Z hiszpańskich lubiłam "Genezę", ładnych parę lat temu, aczkolwiek po pierwszym sezonie rozjechał się coś niecoś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale klimat był.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

brawurka

« Odpowiedź #135 dnia: 04 Lis 2018, 21:15:06 »
Netflixa mam od niedawna, ale mogę już polecić Orange is the new black, wsiąknęłam  na 6 sezonów, aż odczułam ulgę jak się skończył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bodyguard tez niezły.
« Ostatnia zmiana: 04 Lis 2018, 21:42:01 wysłana przez brawurka »

golinda

« Odpowiedź #136 dnia: 01 Gru 2018, 16:43:07 »
Genialna przyjaciółka - widzialyscie? Ma wysokie noty na filmwebie.
Chce najpierw książkę przeczytac ale serial tez bym potem obejrzała.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #137 dnia: 03 Gru 2018, 12:26:16 »
1983, polski serial - obejrzeliśmy pierwszy odcinek. Obejrzymy następne.

Narcos in Mexico skończone. I od dziś dostępny jest kolejny sezon House of Cards. Będę oglądać na bieżni.

Szkoda, że skończyłam Suits i Good Wife.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

« Odpowiedź #138 dnia: 05 Gru 2018, 22:47:10 »
mayagaramond, swietny ten 1983. Zabieram sie za drugi odcinek.

mobka

« Odpowiedź #139 dnia: 06 Gru 2018, 20:21:35 »
1983, polski serial - obejrzeliśmy pierwszy odcinek. Obejrzymy następne.

Narcos in Mexico skończone. I od dziś dostępny jest kolejny sezon House of Cards. Będę oglądać na bieżni.

Szkoda, że skończyłam Suits i Good Wife.

O Maya, ja tez za Good wife i Suits tęsknię. A już chyba z rok temu obejrzeliśmy.
Narcos Mexico skończyliśmy tydzień temu, teraz Dom z papieru oglądamy.
Ostatnią serię HoC możesz sobie odpuścić.

W planach mam Slepnac od świateł na HBO i właśnie 1983.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Angie

« Odpowiedź #140 dnia: 06 Gru 2018, 23:12:52 »
Mobka ale suits wciąż leci. Choć bez Mika i  Rachel to już nie to samo.

mayagaramond

« Odpowiedź #141 dnia: 07 Gru 2018, 19:15:10 »
Angie tu jeszcze nie ma nowych odcinków. I tak już Suits dwa razy obejrzałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Gru 2018, 19:15:22 wysłana przez mayagaramond »

doda

« Odpowiedź #142 dnia: 10 Gru 2018, 21:33:09 »
my wróciliśmy do Narcos
mamy zaległe HoC
i 1983 zaczęliśmy ale pół odcinka i poszliśmy spać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #143 dnia: 10 Gru 2018, 21:52:54 »
Ja wciagnelam csly sezon 1983 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Tylko juz za bardzo udziwnili na koncu.

dragonfly

« Odpowiedź #144 dnia: 11 Gru 2018, 08:12:33 »
1983 skonczylam drugi odcinek... No nie wiem, obejrze caly, ale na razie jakos mnie nie wciagnal.....

wrobelek0403

« Odpowiedź #145 dnia: 11 Gru 2018, 08:36:50 »
dragonfly, tam sie niezla intryga zawiazuje. Oczywiscie niewyjasniona do konca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bedzie kolejny sezon jak nic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2018, 08:37:06 wysłana przez wrobelek0403 »

jusia

« Odpowiedź #146 dnia: 14 Gru 2018, 11:47:25 »
Ja po jednym odcinku 1983...słabe to, chyba że się rozkręci
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

« Odpowiedź #147 dnia: 16 Gru 2018, 16:29:16 »
obejrzałam 1odc. Ślepnąc od świateł i kolejnego nie obejrzę.
Jestem zdegustowana. Językiem, kiepską grą i nijakim tematem. Nie rozumiem zachwytów nad tym serialem.

salsa

« Odpowiedź #148 dnia: 20 Gru 2018, 23:55:35 »
ja obejrzałam 8 odcinków Genialnej Przyjaciołki i bardzo sie wciągnęłam
chce wiecej
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #149 dnia: 22 Gru 2018, 17:47:02 »
salsa, przeczytaj książkę! jest świetna, ale strasznie żałuję, że nie mogę jej przeczytać w oryginale. tłumaczenie na jakikolwiek język na pewno zabiera wiele z tego klimatu.