Seriale, seriale

Zaczęty przez feeling.good, 01 Lut 2015, 21:12:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Ale tu dawno nikogo nie było... A taki wysyp seriali
Wpadłam tu, żeby napisać, że bardo polecam Unabomber na Netflix

Natomiast w ogóle nie podobał mi się powszechnie wychowalany Black mirror

Kaipal

Jak dla mnie - najlepiej zawsze na nowo obejrzeć Office! Nadserial  :kocham:

Gartez3

Znacie może jakiś serial muzyczny, w stylu Vinyla?

wrobelek0403

Dom z papieru. Zaczelam ogladac i wciaga juz od pierwszego odcinka. No i mozna posłuchac hiszpanskiego, bo z napisami :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 02 Lis 2018, 20:16:41Dom z papieru. Zaczelam ogladac i wciaga juz od pierwszego odcinka.
Jest tak świetnie zrobiony, że da się przełknąć każdy absurd pokazany w drugim sezonie :D :D Uwielbiam, szczególnie postać Berlina!
Tylko nie mam pojęcia jak oni sobie poradzą z kolejnym sezonem, bo powiedzieli, że kręcą, a dla mnie druga część była zakończeniem historii.

Ja w tym tygodniu skończyłam Limitless - polecam, fajny serial detektywistyczny BEZ SHERLOCKA HOLMESA
Skończyłam też pierwszy sezon Sabriny i jestem pozytywnie zaskoczona, ta nowa ma zupełnie inną formę od komediowego z lat 90, tylko trochę przy końcu mi zaczął kuleć, w 8 odcinku, ale wybaczam.
Zabieramy się za nowego Daredevila, na którego już się nie mogę doczekać, bo to po Punisherze mój ulubiony serial Marvel&Neetflix. Aaaa, za dużo tych seriali, za dużo dobrych! Wciąż nie odnowiłam unlimited bo przy takiej ulosci kontentu na Netflixie/Prime/HBO GO nie wykroję tyle czasu na kino, żeby 46zł miesięcznie na karnet się opłacało.

wrobelek0403

malutenka, a to super. Nam go polecala lektorka z hiszpanskiego, tez z uwagi na jezyk :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Ja w ogole przed tym serialem to Hiszpanię kojarzyłam głownie z niezłych horrorów :D

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 03 Lis 2018, 08:57:31
Ja w ogole przed tym serialem to Hiszpanię kojarzyłam głownie z niezłych horrorów :D

Haha lol ja raczej z Almodovarem i Penelopa Cruz lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Z hiszpańskich lubiłam "Genezę", ładnych parę lat temu, aczkolwiek po pierwszym sezonie rozjechał się coś niecoś :/ Ale klimat był.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

brawurka

#134
Netflixa mam od niedawna, ale mogę już polecić Orange is the new black, wsiąknęłam  na 6 sezonów, aż odczułam ulgę jak się skończył ;)
Bodyguard tez niezły.

golinda

Genialna przyjaciółka - widzialyscie? Ma wysokie noty na filmwebie.
Chce najpierw książkę przeczytac ale serial tez bym potem obejrzała.

mayagaramond

1983, polski serial - obejrzeliśmy pierwszy odcinek. Obejrzymy następne.

Narcos in Mexico skończone. I od dziś dostępny jest kolejny sezon House of Cards. Będę oglądać na bieżni.

Szkoda, że skończyłam Suits i Good Wife.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

mayagaramond, swietny ten 1983. Zabieram sie za drugi odcinek.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Cytat: mayagaramond w 03 Gru 2018, 12:26:16
1983, polski serial - obejrzeliśmy pierwszy odcinek. Obejrzymy następne.

Narcos in Mexico skończone. I od dziś dostępny jest kolejny sezon House of Cards. Będę oglądać na bieżni.

Szkoda, że skończyłam Suits i Good Wife.

O Maya, ja tez za Good wife i Suits tęsknię. A już chyba z rok temu obejrzeliśmy.
Narcos Mexico skończyliśmy tydzień temu, teraz Dom z papieru oglądamy.
Ostatnią serię HoC możesz sobie odpuścić.

W planach mam Slepnac od świateł na HBO i właśnie 1983.

Angie

Mobka ale suits wciąż leci. Choć bez Mika i  Rachel to już nie to samo.

mayagaramond

#140
Angie tu jeszcze nie ma nowych odcinków. I tak już Suits dwa razy obejrzałam :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Ja wciagnelam csly sezon 1983 :D

Tylko juz za bardzo udziwnili na koncu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

1983 skonczylam drugi odcinek... No nie wiem, obejrze caly, ale na razie jakos mnie nie wciagnal.....

wrobelek0403

#143
dragonfly, tam sie niezla intryga zawiazuje. Oczywiscie niewyjasniona do konca lol bedzie kolejny sezon jak nic :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Ja po jednym odcinku 1983...słabe to, chyba że się rozkręci
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

obejrzałam 1odc. Ślepnąc od świateł i kolejnego nie obejrzę.
Jestem zdegustowana. Językiem, kiepską grą i nijakim tematem. Nie rozumiem zachwytów nad tym serialem.

salsa

ja obejrzałam 8 odcinków Genialnej Przyjaciołki i bardzo sie wciągnęłam
chce wiecej
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

salsa, przeczytaj książkę! jest świetna, ale strasznie żałuję, że nie mogę jej przeczytać w oryginale. tłumaczenie na jakikolwiek język na pewno zabiera wiele z tego klimatu.

wrobelek0403

O lojezu lol lol widzialyscie co powstalo??? lol

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: salsa w 20 Gru 2018, 23:55:35
ja obejrzałam 8 odcinków Genialnej Przyjaciołki i bardzo sie wciągnęłam
chce wiecej

to raczej sie nie doczekasz, bo tak sie konczy ksiazka. bardzo wymownie zreszta. ja nawet nie wyobrazam sobie konrtnuacji po tym.  bylaby już mocno naciągana...