Autor Wątek: Seriale, seriale  (Przeczytany 7115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

Odp: Seriale, seriale
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Lis 2016, 09:48:42 »
Świetny jest. Mamy znajomych, którzy mieszkają w Minnesocie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może się kiedyś do nich wybierzemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Oprócz tego oglądamy Dom Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A ja nadrabiam też najnowszy sezon Elementary. Mam słabość do JL Millera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #101 dnia: 23 Lis 2016, 09:53:37 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dom

ten polski? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

HoC nadrabiam, jestem na razie w 3 sezonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mayagaramond

« Odpowiedź #102 dnia: 23 Lis 2016, 09:56:08 »
jak to możliwe??

wkurwialo mnie, ze prawie wszyscy dali sie lapac na sierotowatosc glownego bohatera. I ten szef policji, najchetniej bym mu przywalila.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

« Odpowiedź #103 dnia: 23 Lis 2016, 09:57:26 »
ten polski?

Tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W ramach polskiej edukacji D. Pieraszą część widział jakiś czas temu, a teraz oglądamy znów w ramach przygotowania do drugiej części.

mayagaramond

« Odpowiedź #104 dnia: 23 Lis 2016, 09:57:39 »
HoC nadrabiam, jestem na razie w 3 sezonie

zawsze po obejrzeniu, mialam ochote wywalic pol szafy. Bardzo podobaja mi sie ubrania i styl Claire. Ale po chwili dochodzilam do wniosku, ze jednak za bardzo lubie kolory.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 23 Lis 2016, 09:57:39 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #105 dnia: 23 Lis 2016, 10:01:18 »
mayagaramond, eee Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak można nie kochac lestera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szef cudowny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja ich tam wszystkich kochałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #106 dnia: 23 Lis 2016, 10:09:00 »
mayagaramond, e tam, ona ma nudny styl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #107 dnia: 23 Lis 2016, 10:11:45 »
mayagaramond, eee Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak można nie kochac lestera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szef cudowny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja ich tam wszystkich kochałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no właśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #108 dnia: 23 Lis 2016, 10:13:41 »
szelma, fajnie, bardzo lubie ten serial. Ogladam czasem powtórki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #109 dnia: 23 Lis 2016, 10:17:24 »
mayagaramond, e tam, ona ma nudny styl

niby jest nudny, ale wszystko dopasowane, nic nie fruwa, nie dynda.

salsa

« Odpowiedź #110 dnia: 24 Lis 2016, 13:59:09 »

Obecnie oglądamy Westworld i Pakt 2
i młodego papieża Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #111 dnia: 24 Lis 2016, 14:39:49 »
O my też Westworld, na razie 4 odcinki, super jest!
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

salsa

« Odpowiedź #112 dnia: 24 Lis 2016, 14:49:48 »
my jesteśmy na bieżąco i jest super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #113 dnia: 24 Lis 2016, 16:40:51 »
o czym to?

jo_miekka

« Odpowiedź #114 dnia: 28 Lis 2016, 12:51:09 »
My oglądamy teraz "Veep". Takie House of Cards na wesoło. No świetne.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 28 Lis 2016, 12:51:09 »

szelma

« Odpowiedź #115 dnia: 29 Lis 2016, 13:14:21 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - zgadzam się z tym artykułem w 100%.

A co do seriali to nadrabiam teraz Good Wife i BoJacka Horesemana nadal (ale to za dobre i dawkuję).

malutenka

« Odpowiedź #116 dnia: 29 Lis 2016, 16:03:30 »
o czym to?
jest sobie przyszłościowy park rozrywki wystylizowany na dziki zachód, w którym zyją androidy mające na celu dostarczane rozrywki gawiedzi przybywającej. Gra Anthony Hopkins i Ed Harris.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Od wczoraj jestem na bieżąco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #117 dnia: 29 Lis 2016, 19:48:32 »
ciekawe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #118 dnia: 06 Gru 2016, 14:05:16 »
wrobelek0403, jest naprawdę super, puszcze Ci 1 odcinek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i jak chcsz belfra to zabierz ze sobą pena bo mam cały pierwszy sezon sciągnięty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #119 dnia: 06 Gru 2016, 14:05:47 »
salsa, super, zapisuje ze mam zabrac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #120 dnia: 06 Gru 2016, 14:07:10 »
około 6 giga porzebujesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #121 dnia: 06 Gru 2016, 14:07:39 »
nie mam takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

edit,  a nie, mam. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Gru 2016, 15:21:24 wysłana przez wrobelek0403 »

Angie

« Odpowiedź #122 dnia: 09 Gru 2016, 23:10:47 »
This is us - polecam!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #123 dnia: 09 Gru 2016, 23:13:04 »
a o Stranger Things było?
i Wikingowie wrócili
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #124 dnia: 10 Gru 2016, 03:05:42 »
Wikingowie wrócili
jus sie za nich biore Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj