Autor Wątek: salonowe dylematy  (Przeczytany 12084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: salonowe dylematy
« Odpowiedź #25 dnia: 27 Sty 2015, 13:57:02 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak?

tak, tak, tez o czyms takim mysle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

nionczka

« Odpowiedź #26 dnia: 27 Sty 2015, 14:01:34 »
tak?

prawie, ja myślałam o ściance od strony wc, nie ściany kominkowej
wejście do kuchni z salonu tam gdzie teraz stół,

nionczka

« Odpowiedź #27 dnia: 27 Sty 2015, 14:02:42 »
Ja mam zabudowę w U i chyba 120 pomiędzy jednym a drugim ciągiem

tez mam wc pod schodami, a od strony gospodarczej schowek

wrobelek0403

« Odpowiedź #28 dnia: 27 Sty 2015, 14:05:48 »
zwierzu, tylko wejscie do kibla byłoby na srodku salonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tak zle i tak niedobrze.

nionczka

« Odpowiedź #29 dnia: 27 Sty 2015, 14:12:23 »
te schody mogłyby tak ładnie przechodzic w biblio z tego samego materiału z zamykanym miejscem na pudło

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 27 Sty 2015, 14:12:23 »

nionczka

« Odpowiedź #30 dnia: 27 Sty 2015, 14:17:01 »
jak tutaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sama bym tak chciała

Kasia

« Odpowiedź #31 dnia: 27 Sty 2015, 14:19:32 »
ja bym kombinowała czy nie da się tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #32 dnia: 27 Sty 2015, 14:26:17 »
Ja powiem tylko, że byłam w mieszkaniu, gdzie drzwi od kibelka wychodziły na jadalnię i nie było fajnie słyszeć odgłosy, gdy ktoś korzystał w czasie obiadu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #33 dnia: 27 Sty 2015, 14:26:19 »
ja bym kombinowała czy nie da się tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale iksa chce miec kanape z widokiem na kominek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to sie niewiele rózni od pierwowzoru.

aaaa, widze zmiane schodow. w tym układzie to bym wlasnie stoł przeniosła do salonu, bo tak sie duzo miejsca zrobiło, a na srodku ciasno.

wroce do domu to cos naskrobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Sty 2015, 14:27:39 wysłana przez wrobelek0403 »

iksa_nl

« Odpowiedź #34 dnia: 27 Sty 2015, 14:32:27 »
pogubilam sie z tymi schodami i lazienka,
jak obroce schody to mi sie caly plan pietra wywraca...
czy nie?

chyba nie...tylko wejscie bedzie kolo tej wiekszej sypialni, nie tej malej ???

nionczka

« Odpowiedź #35 dnia: 27 Sty 2015, 14:34:39 »
Moja propozycja, pod 1 jest mebel jadalniany, kredens lub bufet
« Ostatnia zmiana: 27 Sty 2015, 14:35:14 wysłana przez nionczka »

Kasia

« Odpowiedź #36 dnia: 27 Sty 2015, 14:38:20 »
pogubilam sie z tymi schodami i lazienka,
jak obroce schody to mi sie caly plan pietra wywraca...
czy nie?

chyba nie...tylko wejscie bedzie kolo tej wiekszej sypialni, nie tej malej ???

zapytałabym sie czy nie da się schodów odwrotnie wylać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dla mnie duzo wygodniej by było Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chociaz kombinowałabym z moimi schodami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kreconymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ustawienie mebli dowolne już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #37 dnia: 27 Sty 2015, 14:55:41 »
jesli schody są "konstrukcyjne" to na pewno nie beda chcieli zmieniac, bo to oznacza zmiane całego projektu.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #38 dnia: 27 Sty 2015, 14:59:11 »
zwierzu, tylko wejscie do kibla byłoby na srodku salonu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tak zle i tak niedobrze.
no nie - tam, gdzie koncza sie obecnie schody - od strony okna tarasowego, nie byloby ich widac z kanapy nawet czesciowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 27 Sty 2015, 14:59:27 »
hyba nie...tylko wejscie bedzie kolo tej wiekszej sypialni, nie tej malej
tak jest

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 27 Sty 2015, 14:59:27 »

iksa_nl

« Odpowiedź #40 dnia: 27 Sty 2015, 15:01:26 »
Pociesza mnie to, że jednak można cos z tym salonem pokombinować i zrobić.
ten stół przy nowej sciance w kuchni jest blisko kominka...nigdy nie mialam wiec nie wiem czy nie bedzie za goraco..?

chyba nie da sie tak zrobic, zeby byl i ten kibelek i schowek pod schodami/minibiblioteczka..
musze poszukac te schody Rintala, bo juz nie wiem czy to tylko drewniane i scianka po prostu czy wylewane...musze zajrzec w papiery w domu, albo dewelopera dopytac.

w kuchni jakos nie widzi mi sie pusta sciana pod oknem, chyba juz bym wolala U. Pod sufit i tak myslalam, zeby robic na tej sciance wspolnej z wiatrolapem.

Nie wiem jak z wejsciem do kuchni tylko z salonu jak w propozycji nionczki...z zakupami lece troche dookola...
a jakby postawic tylko kawalek scianki, wejscie na przeciwko wc i wejscie drugie z salonu prosto, tylko wracam do miejsca stolu i temperatury...
musze pomyslec.

polewam za podpowiedzi! dziekuje!

wrobelek0403

« Odpowiedź #41 dnia: 27 Sty 2015, 15:01:26 »
no nie - tam, gdzie koncza sie obecnie schody - od strony okna tarasowego, nie byloby ich widac z kanapy nawet czesciowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

juz rozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

iksa_nl

« Odpowiedź #42 dnia: 27 Sty 2015, 15:03:38 »
o nie - tam, gdzie koncza sie obecnie schody - od strony okna tarasowego, nie byloby ich widac z kanapy nawet czesciowo

robi sie tam wtedy taka wneka po sufit..hmm

nionczka

« Odpowiedź #43 dnia: 27 Sty 2015, 15:04:20 »
nie, u mnie wejscie do salonu jest przez kuchnie, nie odwrotnie, w sensie mojej propozycji, bo w domu do kuchni wchodzi się przez salon

nionczka

« Odpowiedź #44 dnia: 27 Sty 2015, 15:10:28 »
jak sie duzo pali to moze sie robić gorąco.  kominek ma sluzyc do ogrzewania tez? ale jak kominek ma rozprowadzenie na dom, to grzeje równomiernie i nei jest źle. Ja nie moge grzać cały dzień, bo mnie głowa zaczyna boleć. Dla mnie jest za gorąco. Ale my wcale dużo nie palimy.

wrobelek0403

« Odpowiedź #45 dnia: 27 Sty 2015, 15:27:40 »
u moich rodziców jest układ taki, ze stół stoi bokiem do kominka, ok 2 m od bocznej scianki i nie czuje sie "bezposredniego grzania". Ba, jak siedze tyłem do okna (pod tym oknem) to juz mi "wieje" po plecach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Na kanapie 2,5 m od kanapy tez juz niewiele czuc, tylko na fotelu metr od samej szyby mocno grzeje. Ale tez rodzice palą w celach grzewczych, a nie do ozdoby.
« Ostatnia zmiana: 27 Sty 2015, 15:28:27 wysłana przez wrobelek0403 »

iksa_nl

« Odpowiedź #46 dnia: 27 Sty 2015, 17:28:57 »
jesli schody są "konstrukcyjne" to na pewno nie beda chcieli zmieniac, bo to oznacza zmiane całego projektu.

schody zabiegowe Rintal brick,
czyli drewniane.. bez wylewania,

ale..
męża nie przekonuje koncepcja z mini lazienka z drugiej strony i drzwiami do kibelka od strony okien tarasowych.

p.s. w sumie Mlody nadal potrafi bezceremonialnie sie wladowac do toalety hehe, ale by bylo kino Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 27 Sty 2015, 17:41:24 wysłana przez iksa_nl »

wrobelek0403

« Odpowiedź #47 dnia: 27 Sty 2015, 17:37:35 »
męża nie przekonuje koncepcja z mini lazienka z drugiej strony i drzwiami do kibelka od strony okien tarasowych.

mnie osobiscie tez nie. wole wersje z drzwiami w przedpokoju.

Kasia

« Odpowiedź #48 dnia: 27 Sty 2015, 17:46:08 »
schody zabiegowe Rintal brick,
czyli drewniane.. bez wylewania,

ale..

p.s. w sumie Mlody nadal potrafi bezceremonialnie sie wladowac do toalety hehe, ale by bylo kino Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A moja wersja z kręconymi schodami?

iksa_nl

« Odpowiedź #49 dnia: 27 Sty 2015, 18:13:52 »
A moja wersja z kręconymi schodami?

już prędzej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj,
jest to możliwe, ale to wymaga dodatkowych dyskusji z deweloperem, zmiana schodów to dodatkowe koszty, etc. na razie nie wiem jakie dokładnie.