Moje USG

Zaczęty przez aniak1211, 29 Lis 2007, 01:10:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kata

kamu2 jeszcze raz gratuluję, a chłopczyk tutaj też mile widziany bo będzie miał w kim wybierać, bo dziewcząt w drodze cała masa  :mrgreen:

P.S. ja też bym chciała chłopczyka, ale i tak najważniejsze żeby w ogóle była dzidzia i w dodatku zdrowa :-)
Pozdrawiam

Kata

brawurka

kamu2! suuuuuuuuuuper!gratuluje!

mika

kamu2, gratuluje pierwszy strefowy mężczyzna :mrgreen:

abkasia

kamu2, gratluluje syneczka:) wkoncu jacys faceci na tym babskim portalu:) :mrgreen:

aniak1211

Kamu2 rowniez gratuluje synusia :mrgreen:

Moja dzidzia nie chciala pokazac co ma miedzy nozkami :mrgreen:  :lol:  :lol:
zlaczyla nozki i trzebabylo kombinowac-to na boku to z gory i z dolu az wkoncu panie dojzaly co tam jest :mrgreen:

foszek

A ja bylam dzisiaj na swoim 2 USG :-) Moja dzidzia ma juz serduszko i widzialam jak bije.  :angel: Na przyszlym na poczatku marca lekarz ma mi zaprezentowac juz raczki, nozki i reszte.
Tylko wg USG od 15 moja dzidzia dorosla tylko 1 tydzien tj  15 pokazalo mi ze ma 7 tyg i 3 dni a dzisiaj ze 9 tyg. Czyzbym miala chodzic jak slon 12 m-cy w ciazy ??? :shock:

sputnik_sweetheart

Dziewczyny! Gratuluję! Zdjęcie cudne:))) My też ruszyliśmy do boju:) więc moze będzie nas więcej :mrgreen:

aniak1211

Cytat: "foszek"Tylko wg USG od 15 moja dzidzia dorosla tylko 1 tydzien tj 15 pokazalo mi ze ma 7 tyg i 3 dni a dzisiaj ze 9 tyg. Czyzbym miala chodzic jak slon 12 m-cy w ciazy ???  

Lekarze maja jakis swoj sposob liczenia,chyba wg.wielkosci plodu.
Mi najpierw wyliczono termin na 6 czerwca a pozniej po pierwszym usg na 1 czerwca,
a kolezance co usg to zmienial sie termin :->


Jak zobaczysz takiego malusiego czlowieczka w swoim brzuszku to dopiero radosc :-D
Ja mialam pierwsze usg dopiero w 13 tyg.i juz bylo widac dzidzie(zdjecie na 1 str.)

sputnik_sweetheart, powodzenia

kamu2

foszek, nie ma co się stresowac na zapas,moja tez rosła dosyć wolo,a teraz juz jest bardzo duża.To jest indywidualna sprawa każdego dzidziusia w brzuszku.
Na www.noworodek.pl jest fajny kalkulator i tam mozna sobie sprawdzac pomiary itd,polecam
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

dzidzia101

Kamu, super!!!  Witamy chlopca!!!
GRATULACJE!!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

kamu2, nie stresuje sie :-) Tylko jaja sobie robie z mojego lekarza. Mi sie teraz o 7 przesunal termin z 30.08 na 6.09 :-D
A stronka fajna zwlaszcza kalkulator: chlopiec czy dziewczynka  :lol: http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1

kamu2

foszek, nie mam doświadczenia bo to moja pierwsza ciąża ale z tego co wiem to tak się może zmieniać.Moja koleżanka która ma termin kilka dni za mną teraz już jest kilka dni przede mną.Chyba ciężko tak ustalić lekarzowi jeden termin i cały czas sie go trzymać.
Ja bardzo lubie ten kalkulator po usg jak mam jakieś pomiary to zawsze sobie sprawdzam.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

sputnik_sweetheart

aniak1211, dziękuje, czy raczej "nie dziękuję" żeby nie zapeszać!

brawurka

dziewczynu lekarz określa mniej więcej date porodu na podstawie usg, ale ten najwłaściwszy termin jest z OM.  mi z OM wychodził terin 6.12, a z UsSG 18.11, a urodziłam 13.12. spora rozbierzność:)

aniak1211

Cytat: "brawurka132"6.12, a z UsSG 18.11, a urodziłam 13.12. spora rozbierzność:)
duzo rozbieznosc,u mnie narazie tylko 6 dni i mam nadzieje ze nie urodze 1.06 tylko troszke pozniej,kupilam dla mamy bilet na 4.06 :)
co ja bym sama zrobila jakbym wczesnej urozila ;-)

brawurka

dasz sobie rade, ale fakt mama jest duża pomocą. ja sie ciesze, że na razie mieszkamy z mamą, jest niezastąpiona.

sweedee

Cytat: "kamu2"coś tam dyndało między nogami
no to gratulacje! :-D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

rilla

aniak zaglądasz tu jeszcze czasem? hm ale ten czas leci ...

aniak1211

#93
Cytat: rilla w 14 Maj 2009, 22:27:44
aniak zaglądasz tu jeszcze czasem? hm ale ten czas leci ...

Zapomnialam o tym watku ;)
Ale fajnie poczytac :)
Teraz juz dzieciate a wtedy nawet nie myslace o dzieciach pisza na samym poczatku,
az sie wzruszylam ;)

vobi

Cytat: brawurka w 30 Sty 2008, 17:56:10
dlatego drugi bedzie synek:) wiem, bo mi siostra wywróżyła :mrgreen:
jak lekarz powiedzial, ze bedzie chlopic wziela mnie do siebie, powróżyłą i powiedziala że dziewczynka teraz a potem chlopiec, T. wyszlo tak samo :mrgreen:

brawurka, a Ty lepiej zwolnij siostre, jako wrozka sie nie sprawdza zdecydowanie! :P

justynaaaa2

Cytat: brawurka w 30 Sty 2008, 17:42:07

az sie  balam to samo napisać, czyli nie tylko ja mam wielką wyobraźnie:) gratuluje!!! fajnie jest mieć córeczke:) ale nastepnego chce synka ( tak za 3 lata)
to jest boskie  :rotfl:

magdalinska

justynaaaa2  :rotfl:  jak to niezbadane sa wyroki boskie....  ;)

brawurka

#97
ale sie uśmiałam,ale i tak dla mnie najlepszy jest wątek hiszpanki

Dodany tekst: 28 Maj 2009, 11:54:58

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,2158.0.html w dniu w którym to napisałam zaszłam w ciąże

justynaaaa2

brawurka hiszpanka też jest dobra  :rotfl:

aniak1211

Czasem nie jestesmy swiadomi co mowimy :D
a to pozniej sprawdza sie;)