Moje USG

Zaczęty przez aniak1211, 29 Lis 2007, 01:10:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gioseppe

aniak1211, gratuluję :)
Mam sentyment do Twojej dzidzi - o ile pamiętam brałyśmy tego samego dnia ślub ;)

[ Dodano: 30-01-2008, 08:39 ]
Cytat: "magdalinska"fajowa :)  a dzisiaj mi sie snilo, ze mam 3-letniego syna ;)
jakie ja mialam ostatnio sny!
urodzilam dziecko. Mama dała mi hipka z plasteliny i powiedziala, ze musze go isc ochrzcic.
Wydawalo mi sie to dziwne wiec zapytalam czy rzezywiscie to ja to cos urodzilam a ona mowi ze tak. Cesarka? normalnie? odpowiedzi nie uzyskalam :)
no i poszlismy ochrzcic dziecie, po drodze odpadl plastusiowi nosek, nozka, raczka, pozbieralismy wszystko i przyszlismy do kosciola z takim zlepkiem dziecka. Uspokoilismy sie jak zobaczylismy, ze druga para, ktora chrzcila swoje dziecko rowniez ma taka ulepiona kule z plasteliny  :lol:
dopiero jak wrocilismy do domu mama pokazala mi nasze dziecko. wielkiego potwora, olbrzym normalnie, nie moglam go udzwignąć, i mial dlugie czarne wlosy i wogole byl paskudny. Aaaa i mial przeobrzydliwe oczy  :shock:  
no nie, ze cudny sen??  :mrgreen:
pytania znajomych kiedy dziecko? daja sie we znaki..
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

magdalinska

gioseppe,  niezly sen ;)

Lwica

aniak1211, moja "niby fasolka"   :-D   też już jest taka duża!  Musze zeskanować zdjęcia i też umieścić. Podobnie jak ty widze tam dziewczynke  ;-) i trzymam kciuki za was obydwie heheheh. Na kiedy masz termin porodu??
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

gioseppe, chyba w tym samym dniu mialysmy slub (16,06)
A sen to mialas koszmarny :lol:

Dorotka1981, dawaj zdjecie!
Termin narazie mam na 1 czerwca.

No i pare z Was mialo racje co do dziewczynki :mrgreen:  :lol:  :mrgreen:

Milo poczytac takie mile komentarze :-D dzieki

sonatina

aniak1211,

gratuluję, śliczna dzidzia. No i DZIEWCZYNKA:)

My z mężem raczej też chcemy wiedzieć, choć niekoniecznie. Straszę czasem rodzinkę, że zatrzymam tą informacje dla siebie i nikomu nie powiem. Tesciowa się wtedy nieźle łasi.. hihi, że jej to ja muszę powiedzieć, że przecież nie będę taka itd...

Maraxelka ... to może i mnie przepowiesz płeć???? :-D  :-D  :-D

aniak1211

Ja chcialam wiedziec,teraz wiem jakie rzeczy moge kupic,nie z samochodem a z laleczka :lol:

W UK ciezko dostac uniwersalne rzeczy,choc teraz coraz wiecej,jest albo rozowe albo niebieskie,ostatnio sie pojawiaja kremowe i biale.

sonatina, daj zdjecie usg to moze maraxela i tobie przepowie :-D

Lwica

aniak1211, a co maraxela potrafi przpowiedziec płeć  :-P ?? My marzymy obydwoje o córci. A na złosć wszyscy zakładają się że to chłopak będzie. Chyba musze szybko zeskanować moje usg. Hehehehe
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

Dorotka1981, no jakos mi tak przepowiedziala ;-)

Czy nie wyglada wam na zdjeciu ze trzyma fajke i dymek puszcza :?:  :mrgreen:  :mrgreen:  :lol: hehehe
ja takie mam skojazenie :lol:

magdarynka

Tak mnie zatkalo ze tak widac wasza dzidzie ! Sliczna, gratuluje!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

Ja chce wiedzieć mnie nie potrzebna ta niespodzianka,samą niespodzianką będzie dla mnie dziecko jego wygląd itd.Będę kupować też wyprawkę ok 7 miesiąca więc wolałabym znać płeć dziecka.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

sweedee

aniak1211, to super! Dziewczyny górą!!! ;-) Gratuluję!!!

[ Dodano: 30-01-2008, 15:01 ]
Cytat: "aniak1211"Czy nie wyglada wam na zdjeciu ze trzyma fajke i dymek puszcza
dokładnie! :mrgreen: Zbucha sie i nie będzie jej poród straszny :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

twinnie77

Cytat: "kamu2"Ja chce wiedzieć mnie nie potrzebna ta niespodzianka,samą niespodzianką będzie dla mnie dziecko jego wygląd itd.Będę kupować też wyprawkę ok 7 miesiąca więc wolałabym znać płeć dziecka.

A czym się różni wyprawka chłopca od dziewczynki? Chyba tylko kolorem. Więc można kupić rzeczy w neutralnym kolorze (nie różowym czy niebieskim), np. żółtym, zielonym, białym.

[ Dodano: 30-01-2008, 15:07 ]
A poza tym znam z najbliższego otoczenia sytuację, kiedy rodzice nastawieni byli na chłopca (3 różnych lekarzy potwierdzało płeć), a urodziła im się dziewczynka. I jeszcze inną sytuację znam, tyle że z dziewczynki chłopiec się zrobił....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sweedee

Cytat: "twinnie77"Więc można kupić rzeczy w neutralnym kolorze (nie różowym czy niebieskim), np. żółtym, zielonym, białym.
No właśnie! Bardzo mnie denerwuje: różowy dla dziewczynki, niebieski dla chłopca... bla... bla.. bla... Sama Mai nic różowego nie kupiłam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

zuzia

Cytat: "sweedee"Sama Mai nic różowego nie kupiłam.
wyrodna matka  ;-)

dzidzia101

Aniak, gratulacje!!  Na tym zdjeciu naprawde widac dzidzie :mrgreen:  Superowo!!!  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

aniak1211 gratuluję, fajne to zdjęcie i dzidzia też kochana :-), pewnie się już nei możesz doczekać kiedy będzie po tej drugiej stronie :-D
Pozdrawiam

Kata

brawurka

Cytat: "aniak1211"Czy nie wyglada wam na zdjeciu ze trzyma fajke i dymek puszcza     hehehe
ja takie mam skojazenie  


az sie  balam to samo napisać, czyli nie tylko ja mam wielką wyobraźnie:) gratuluje!!! fajnie jest mieć córeczke:) ale nastepnego chce synka ( tak za 3 lata)

goga

Cytat: "brawurka132"fajnie jest mieć córeczke:) ale nastepnego chce synka

synka też jest bardzo fajnie mieć :lol:  ale niestety dziewczynki to czy sie urodzi ON/ONA zależy tylko od naszych partnerów :-/
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

Cytat: "goga"synka też jest bardzo fajnie mieć

dlatego drugi bedzie synek:) wiem, bo mi siostra wywróżyła :mrgreen:
jak lekarz powiedzial, ze bedzie chlopic wziela mnie do siebie, powróżyłą i powiedziala że dziewczynka teraz a potem chlopiec, T. wyszlo tak samo :mrgreen:

goga

no to brawurka132,  za trzy lata czekamy na wieści o synku :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

abkasia

aniak1211,  zdj przeslodkie.. kolejna slicznotka na forum... :lol:

brawurka

Cytat: "goga"no to brawurka132, za trzy lata czekamy na wieści o synku    

jest tylko jeden warunek, zajde znowu w ciaze jak moja psychika zapomni co to jest pobyt w szpitalu i porod

goga

Cytat: "brawurka132"zajde znowu w ciaze jak moja psychika zapomni co to jest pobyt w szpitalu i porod

zapomnisz ,zapomnisz, wiem że to jest teraz bardzo świeże, ale po latach pamięta się tylko to wzruszenie jak się patrzy na własne dziecko, i zapomina o bólu, strachu i wszystkich tych przykrych rzeczach.....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

jedno jest pewne, nastepnym razem od razu zaplace za cc

kamu2

Dziś bylismy na USG i na 95% widac że to chłopiec jeszcze jest wcześnie ale lekarka i mąż widzieli jak na 100% że coś tam dyndało między nogami bo akurat tak się idealnie do badania nastawił :)  Ja sie bardzo cieszę bo Synek mi się marzył od zawsze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!