pokoj z aneksem

Zaczęty przez niewiemjaka, 15 Sty 2015, 12:42:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

a, to ta komoódka to rozkładany stół, teraz czaje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Wow dzięki za pomysly :beer: pownikam zaraz

elve

#27
niewiemjaka to zielonki ;D ?!

nie wiem czy dałby się to tak zrobić, bo nie mam wymiarów

zwierzatko_mojej_mamy

399,5x430, podawala kobita ;)

a czego sie nie da zrobic?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

#29
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Sty 2015, 16:17:07
399,5x430, podawala kobita ;)

a czego sie nie da zrobic?

a podawała wymiar otworu drzwiowego? :D
nie wiem czy ta szafka po prawej stronie kuchnii by się zmieściła

zwierzatko_mojej_mamy

u Ciebie na planie? zakladam, ze nie, ze otwor jest do konca

a co to okragle na srodku u Ciebie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Sty 2015, 16:23:00
u Ciebie na planie? zakladam, ze nie, ze otwor jest do konca

a co to okragle na srodku u Ciebie?
zabudować otwór, bo napewno ma więcej niż 90cm
na środku stół

zwierzatko_mojej_mamy

a kumam, Ty dobudowalas scianke? no ale to max 20-3o cm dobudujesz, patrzac na wejsciowe, ktore musza miec 90cm wg mnie to tam jest 120 otworu
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

#33
mnie by 37cm potrzeba było, no chyba ze nietypowy wymiar

nie wiem czy to rozwiązanie ma sens
ale sypialnia przy tak ustawiionych drzwiach jest mniej ustawna i jesli się da, to bym je przesunęła

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: elve w 17 Sty 2015, 16:24:18zabudować otwór, bo napewno ma więcej niż 90cm
na środku stół

a kanapa? tv? wypoczywanie? tak beda siedziec posrodku? :>

aaaa widze, kanapa obok lodowki :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

na planie pdf wyglada, ze otwór drzwiowy ma 150 cm.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Elve tak to Zielonki
tak ten otwór drzwiowy jest większy ze 150 cm jak czytam dobrze plan
ale ta szafka w rogu hmm tak obok dwóch wejść to nie wiem czy dobrze tam stawiać pomiędzy nimi jeszcze szafke

kanapa to jest ta naprzeciwko tv? Po lewej?

elve

Cytat: niewiemjaka w 17 Sty 2015, 16:28:38ale ta szafka w rogu hmm tak obok dwóch wejść to nie wiem czy dobrze tam stawiać pomiędzy nimi jeszcze szafke
A czemu nie? 150-40 czyli szersztyniż standardowy otwór, nie wpłynie na komunikację

niewiemjaka

#38
W sumie to jeżeli aneks powstanie w rogu to cala reszta kontrowersyjna jest juz do postawienia lub przemieszczania tzn i stol i kanapa bo ja jeszcze myslalam o planie tak jak wróbelek wkleila: tv z kanapa po prawej, stol po lewej, z tym ze kanapa tylem do stolu, a nie do wejścia
ale to juz są mobilne meble wiec jr mozna ustawiać dowolnie

zwierzątka plan ok, tylko ze sie dzieli te cztery metry na pól ta ścianka, wiec sie robi trochę ciaśniej i mniej przestrzennie, ciemniej w aneksie
stol rozkladany znajac życie bylby caly czas rozłożony :D
ale warte przemyślenia

Elve podejrzewam ze te drzwi vel otwory tam juz są i nie będzie chciala ich przesuwać czy kuć...

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: niewiemjaka w 17 Sty 2015, 16:28:38ale ta szafka w rogu hmm tak obok dwóch wejść to nie wiem czy dobrze tam stawiać pomiędzy nimi jeszcze szafke
nawet i do sufitu, u su jest taka pmiedzy jedyn wejsciem z drugim i jest niezauwazalna wlasciwie

bardziej mnie smuci kanapa wcisnieta w lodowke i sciane, ja kocham miec po bokach luz + miejsce do odlozenia butelki piwa ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: niewiemjaka w 17 Sty 2015, 16:34:25zwierzątka plan ok, tylko ze sie dzieli te cztery metry na pól ta ścianka, wiec sie robi trochę ciaśniej i mniej przestrzennie, ciemniej w aneksie
ale zyskuje sie szafke na kasze, ryz i inne badziewia ;) zalezy, ile maja dodatkowych miejsc do przechowywania, ja mam na tym punkcie hopla

no to musisz opisac dokladnie wymagania - ja bym skladala stol przynajmniej na pol na co dzien, ale jesli wola mniejszy, a ciagle otwarty totrza to wkomponowac jednak
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elve

A szafki kuchenne w ten sposób

niewiemjaka

#42
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 17 Sty 2015, 16:35:36nawet i do sufitu, u su jest taka pmiedzy jedyn wejsciem z drugim i jest niezauwazalna wlasciwie
to moze zależy jaka, bo faktycznie ja widzialam taka u sąsiadów ale z ciemnego drewna narożna i niezbyt to wyszlo im..taka zaklejdziura:D

elve nie kumam rysunku ostatniego
aaaa widok z przodu :)

zwierzu racja z tym stolem, ze moglby byc na pól zlozony, a w razie potrzeby rozlozony dopiero caly :)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: niewiemjaka w 17 Sty 2015, 16:38:49elve nie kumam rysunku ostatniego
patrzysz spod balkonu na sciane z otworem drzwiowym tym jebuckim ;) i masz dolne+  gorne szafki do linii framugi (o ile ona istnieje, bo podejrzewam, ze nie ma tam sciany i wypieprzona do sufitu ;) ) + pawlacze jasny braz przechodace w szafke miedzy drzwiami
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

niewiemjaka

Tak tak widok z przodu, mam to

niewiemjaka

no więc klucze odebrane, się robi, się gładziuje, panele kładzie, płytki, meble, wszystko naraz, robota wre,
osoba ma na to miesiąc i bardzo mały budżet ;)

jak narazie powstała część kuchenna w tym jakby salonie z aneksem, wklejam foto wdzięczna za wcześniejsze porady

pomieszczenie jest tak małe, że nie wchodzą w grę żadne podziały, ścianki etc, bo by te ścianki ocierały się o nos chyba lol
ma być jeszcze stół i jakaś kanapa cy cuś

wrobelek0403

niewiemjaka, ładna kuchnia :)

a nad blatem nic nie bedzie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

wróbel coś tam ma być, tapeta? jak będzie to wkleję, narazie jest pośpiech, żeby się przeprowadzić, bo został tydzień

wrobelek0403

niewiemjaka spoko.

pytam sie, bo to jednak miejsce trudne w utrzymaniu, musi byc albo farba kuchenna, albo cos innego zmywalnego.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

niewiemjaka fajnie. Szkoda tylko że skrócili jej tę szafkę z okapem
ma przecież płytę indukcyjną a nie gazową