Fotoksiążki - czy ktoś korzystał?

Zaczęty przez Marysia23, 09 Sty 2015, 10:43:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marysia23

Z racji tego, że powoli zbliża się czas walentynek postanowiłam już teraz zastanowić się nad prezentem. W internecie spotkałam się z pomysłem jakim są fotoksiązki lub jakieś inne fotoupominki. Czy ktoś z Was korzystał i mógłby polecić pod względem finansowym i jakościowym jakąś stronę/firmę zajmującą się takimi rzeczami. Z tego co sama znalazłam to najpopularniejszy jest fotojoker oraz punkt w rossmannie - www.fotouslugi.pl. Zna ktoś jeszcze jakieś, lub coś więcej o tych dwóch mógłby powiedzieć?

Kasia

Polecam uwolnij kolory, na Allegro maja super ceny i jakość tez ok.
Fotojoker, Rossmanie i inne maja głownie Cewe, jakość ok, mogłyby byc tańsze.
Z powodu ceny fotoksiazki tobie tylko w uwolnij kolory, zamawiam na Allegro ale przez ich strone rownież mozna zrobic zamowienie.

rubin04

Fotoksiazki nie robiłam, ale kalendarze z Uwolnij kolory sa w genialnych cenach i bardzo dobrej jakości.
I szybko realizują.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


rubin04

Jak zamawiasz 1 sztuke to 17 zl
ale sa tez np. Zesrawy po 3 szt i to hakos sie tam opłaca,  zwlaszcza ze nie musisz wtedy zrobic 3 takich samych.

Ja przed świętami zamówiłam pakiet 5 sztuk, dla 2 babc, dla prabaci, dla nas i jeden do pracy - ten ostatni juz nie z dziecmi a z widoczkami :)

Zerknij na allegro na nich.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Norka

Rubin, patrzę na ich stronę internetową - mają drożej (24 zł) i udają superpromocję ;) Ale nic to, jak dobry wydruk to zamówię.


Kasia

#8
Norka, patrz na  Allegro ;) oni tam maja taniej niz na stronie, grouponach i innych superdealach.


didi_loczek

Norka, ja korzystam z Uwolnij Kolory tylko przez allegro :). Tam jest najtaniej :).

nionczka

Dostałam właśnie swoją pierwszą książkę z Uwolnij kolory i jestem średnio zadowolona. O ile nie spodziewałam się szału w przypadku niektórych zdjęć (październikowy noworodek fotografowany w domu bez lampy), muszę się czepić też "ich części". Wybrałam sobie tła z ich programu i niektóre są bardzo średniej jakości, rozmazane, jakby rozpikselowane. Wydaje mi się też, że lepszą jakość bym uzyskała drukując zdjęcia w punkcie foto. Zamawiałam przez stronę, więc tanio nie było, za to ekspresowo.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Złóż reklamacje.
Mi kiedyś złe zrobili i wysłali drugie. Tylko u mnie był problem braku zdjęcia na okładce.

nionczka

Cytat: Kasia w 30 Mar 2015, 13:51:42
Złóż reklamacje.
Mi kiedyś złe zrobili i wysłali drugie. Tylko u mnie był problem braku zdjęcia na okładce.

Az tak wazne to nie jest, bo po prostu chcielismy cos na szybko dla drugiej babci zrobic.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Polina

Sama też chcę w końcu fotoksiązkę sobie zafundować.

Kaisi

Fajny pomysł na prezent dla kogoś bliskiego.

Kaisi

Myślę, że to fajny pomysł na prezent.