Autor Wątek: kremy  (Przeczytany 19453 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonja

kremy
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Lis 2007, 21:44:26 »
A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie? Najlepiej jakby któraś znała jakiś zimowy typu pomarańcza z cynamonem:) bo mi się mój waniliowy nuuuudzi.

mobka

kremy
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Lis 2007, 21:44:53 »
Inka, gdzie kosmetyki Ziai kupujesz? Ja lubię krem do stóp, ale jest tylko w superpharm i od wielkiego dzwonu w drogerii natura (w cenach wyższych niż w superpharm), a chciałabym spróbować tego do twarzy polecanego przez Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Za namiary będę wdzięczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kamelia04.08.2007

kremy
« Odpowiedź #77 dnia: 28 Lis 2007, 21:46:05 »
golinda,

mój maz kupil w auchan w PL saucisson d'auverney (taka francuska cuchnaca, wyschnieta i z nalotem pleśni kiełbasa), mi przypadło do gustu od razu, mój brat stwierdzil po spróbowaniu, że pachnie jak cyt. "podeszwa buta noszonego cały rok i bez przerwy, przez osobę cierpiącą na nadmierną potliwość stóp"
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Re: kremy
« Odpowiedź #78 dnia: 28 Lis 2007, 21:46:13 »
maraxela

vichy oligo25 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

przy czym dla mnie vichy jest za ciezki pod makijaz
zacznij tez uzywac wody termalnej, moja skora sie po niej polepszyla
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

salsa

kremy
« Odpowiedź #79 dnia: 28 Lis 2007, 21:46:20 »
Cytat: "golinda"

a mogę ja zamiast niej? ;-)

ano porszę, nie krepuj się
tylko mnie potem nie proś zebym kopała za Ciebie w lesie:) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

kremy
« Odpowiedź #80 dnia: 28 Lis 2007, 21:46:21 »
Cytat: "inkageo"
Ja mam tłustą cerę i dostarczająć jej tłuste masło rozleniwiam ją i przetłuszcza się mniej. Nie łuszczy mi się skóra (to było moją zmorą, jak rano podkład podkreślał mi sterczące skórki) no i najważniejsze - nie robią mi się wypryski. Zawsze przed okresem miałam z tym problem, a teraz cisza, spokój, korektory tylko schną i leżą nieużywane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Inka ciekawa teoria z tym rozleniwianiem:) chyba spróbuje, bo ja już z moją nie mogę!

marax

kremy
« Odpowiedź #81 dnia: 28 Lis 2007, 21:46:24 »
golinda spokojnie rozwalimy i swieta proponuje poprystakc jakims pestycyddem te "pachnace lasem chijaki w marketach"

salsa

kremy
« Odpowiedź #82 dnia: 28 Lis 2007, 21:51:14 »
Cytat: "mobka"
Inka, gdzie kosmetyki Ziai kupujesz?

sa w rossmanie, galerii centrum, w kazdym supermarkecie:) w a propos:)

mobka

kremy
« Odpowiedź #83 dnia: 28 Lis 2007, 21:51:15 »
Cytat: "sonja"
A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie? Najlepiej jakby któraś znała jakiś zimowy typu pomarańcza z cynamonem:) bo mi się mój waniliowy nuuuudzi.

W zeszłym roku AA miało bodajże taką serię. Z AA używałam czekoladowego - był niezły. Właśnie też teraz muszę coś kupić i też lubię jak ciekawie pachnie, więc pewnie będę na dniach coś szukać.

inkageo

kremy
« Odpowiedź #84 dnia: 28 Lis 2007, 21:51:44 »

Ja jestem uzależniona od cynamonowego musu z Dermiki, kupuję w Superpharm, albo Naturze.
Imagine there is no hate

golinda

• Gość
kremy
« Odpowiedź #85 dnia: 28 Lis 2007, 21:53:10 »
Cytat: "maraxela"
golinda spokojnie rozwalimy i swieta proponuje poprystakc jakims pestycyddem te "pachnace lasem chijaki w marketach"

kiedy zaczynamy?

salsa

kremy
« Odpowiedź #86 dnia: 28 Lis 2007, 21:53:11 »
A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie?

ja uzywam garniera wersja do super suchen skory, ta czerwona
moja skora wysusza sie od depilacji a ten balsam ładnie mi nawilża i nie tłusci
lubie tez Lirene taki w białym opakowaniu
poza tym czesto uzywam oliwki dla dzieci

inkageo

kremy
« Odpowiedź #87 dnia: 28 Lis 2007, 21:53:29 »
Cytat: "mobka"
Inka, gdzie kosmetyki Ziai kupujesz? Ja lubię krem do stóp, ale jest tylko w superpharm i od wielkiego dzwonu w drogerii natura (w cenach wyższych niż w superpharm), a chciałabym spróbować tego do twarzy polecanego przez Ciebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Za namiary będę wdzięczna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Najlepszy wybór Ziaji jest w Superpharm, mają prawie wszystkie produkty. Rosmann ma tylko kilka, a w supermarketach też nigdy nie mogę znaleźć tego co potrzebuję..

sonja

kremy
« Odpowiedź #88 dnia: 28 Lis 2007, 21:54:17 »
inkageo,  chyba się właśnie skusiłam:) cynamon mi się kojarzy ze świętami, które uwielbiam:) i cały ten okres przedświąteczny, kupię jakiś pomarańczowy też i będę zamiennie używać (mam fioła na punkcie pomarańczy - ich smaku i zapachu:)

salsa

kremy
« Odpowiedź #89 dnia: 28 Lis 2007, 21:54:20 »
inkageo, ja własnie Variete kompletnie nie moge, nic z tej serii, kupiłm kiedys o oddałam kolezance ktorej akurat sluzy
za to lubie bardzo Preventis

inkageo

kremy
« Odpowiedź #90 dnia: 28 Lis 2007, 21:56:42 »
Cytat: "salsa"
inkageo, ja własnie Variete kompletnie nie moge, nic z tej serii, kupiłm kiedys o oddałam kolezance ktorej akurat sluzy
za to lubie bardzo Preventis

Bo variete (nie musy), ale to wszystko co białe w kolorowe maziaje śmierdzi okropnie. Musy wypuścili później i są świetne, miałam jeszcze malinowy. Po nacięciu się na pierwsze produkty variete nigdy nie kupiłabym kolejnych, ale dostałam w prezencie i się zakochałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

kremy
« Odpowiedź #91 dnia: 28 Lis 2007, 21:57:21 »
golinda ja poprosze narzedziami do mojego domu juz nie moge z tym moim "malzo fochem" w domu wlasnie wlacyzl na caly glos mecz a ja sie ucze

salsa

kremy
« Odpowiedź #92 dnia: 28 Lis 2007, 21:57:36 »
a w supermarketach też nigdy nie mogę znaleźć tego co potrzebuję..
w tesco na kapelance jest duzoooooo
ale ja z zaja to tylko płyn do demakijażu
reszta nie bardzo mi pasuje

sonja

kremy
« Odpowiedź #93 dnia: 28 Lis 2007, 21:57:47 »
A jeszcze dopowiem że moje ulubione balsamy to czekoladowy Titillopapillo (chyba tak to leciało) i karmelowe masło do ciała Saito Spa. Super najwilżające:)

salsa

kremy
« Odpowiedź #94 dnia: 28 Lis 2007, 21:59:23 »
Po nacięciu się na pierwsze produkty variete nigdy nie kupiłabym kolejnych, ale dostałam w prezencie i się zakochałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hmmm, no musów nie probowałam, ale tak jak mowisz, raczej bym nic z tej serii nie kupiła bo sie naciełam:P ale to pewnie matuje, czy cos w ten deseń...

sonja

kremy
« Odpowiedź #95 dnia: 28 Lis 2007, 21:59:30 »
maraxela, szabelka w dłoń i rozwal mu tę plazmę!

marax

kremy
« Odpowiedź #96 dnia: 28 Lis 2007, 22:00:20 »
wiesz jzu nei raz sie nad tym zastanawialam ale moglabym zostac rozwalona razem z plazma - to by byla proba sil  :-x

inkageo

kremy
« Odpowiedź #97 dnia: 28 Lis 2007, 22:01:16 »
Cytat: "salsa"
hmmm, no musów nie probowałam, ale tak jak mowisz, raczej bym nic z tej serii nie kupiła bo sie naciełam:P ale to pewnie matuje, czy cos w ten deseń...

Balsam do ciała matuje?? Nigdy w życiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ten cynamonowy niby ujędrnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W superpharm są czasem testery, wypróbuj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
kremy
« Odpowiedź #98 dnia: 28 Lis 2007, 22:01:26 »
a ja ostatnio nie mam zadnego balsamu
hmm!

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
kremy
« Odpowiedź #99 dnia: 28 Lis 2007, 22:02:33 »
A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie?

ja uwielbiam po kąpieli oliwkę --HIPP Babysanft, Pflege-Ol, Oliwka pielęgnacyjna
No i --Nivea Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała