kremy

Zaczęty przez marax, 28 Lis 2007, 20:12:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonja

A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie? Najlepiej jakby któraś znała jakiś zimowy typu pomarańcza z cynamonem:) bo mi się mój waniliowy nuuuudzi.

mobka

Inka, gdzie kosmetyki Ziai kupujesz? Ja lubię krem do stóp, ale jest tylko w superpharm i od wielkiego dzwonu w drogerii natura (w cenach wyższych niż w superpharm), a chciałabym spróbować tego do twarzy polecanego przez Ciebie :) Za namiary będę wdzięczna :)

kamelia04.08.2007

golinda,

mój maz kupil w auchan w PL saucisson d'auverney (taka francuska cuchnaca, wyschnieta i z nalotem pleśni kiełbasa), mi przypadło do gustu od razu, mój brat stwierdzil po spróbowaniu, że pachnie jak cyt. "podeszwa buta noszonego cały rok i bez przerwy, przez osobę cierpiącą na nadmierną potliwość stóp"
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

gioseppe

maraxela

vichy oligo25 http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=3095
Lirene Dermoprogram, Aqua, Krem intensywnie nawilżający http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=15266

przy czym dla mnie vichy jest za ciezki pod makijaz
zacznij tez uzywac wody termalnej, moja skora sie po niej polepszyla
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytat: "golinda"
a mogę ja zamiast niej? ;-)
ano porszę, nie krepuj się
tylko mnie potem nie proś zebym kopała za Ciebie w lesie:) Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: "inkageo"Ja mam tłustą cerę i dostarczająć jej tłuste masło rozleniwiam ją i przetłuszcza się mniej. Nie łuszczy mi się skóra (to było moją zmorą, jak rano podkład podkreślał mi sterczące skórki) no i najważniejsze - nie robią mi się wypryski. Zawsze przed okresem miałam z tym problem, a teraz cisza, spokój, korektory tylko schną i leżą nieużywane ;)
Inka ciekawa teoria z tym rozleniwianiem:) chyba spróbuje, bo ja już z moją nie mogę!

marax

golinda spokojnie rozwalimy i swieta proponuje poprystakc jakims pestycyddem te "pachnace lasem chijaki w marketach"

salsa

Cytat: "mobka"Inka, gdzie kosmetyki Ziai kupujesz?
sa w rossmanie, galerii centrum, w kazdym supermarkecie:) w a propos:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mobka

Cytat: "sonja"A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie? Najlepiej jakby któraś znała jakiś zimowy typu pomarańcza z cynamonem:) bo mi się mój waniliowy nuuuudzi.

W zeszłym roku AA miało bodajże taką serię. Z AA używałam czekoladowego - był niezły. Właśnie też teraz muszę coś kupić i też lubię jak ciekawie pachnie, więc pewnie będę na dniach coś szukać.

inkageo

Cytat: "sonja"A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie? Najlepiej jakby któraś znała jakiś zimowy typu pomarańcza z cynamonem:) bo mi się mój waniliowy nuuuudzi.
Ja jestem uzależniona od cynamonowego musu z Dermiki, kupuję w Superpharm, albo Naturze.
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: "maraxela"golinda spokojnie rozwalimy i swieta proponuje poprystakc jakims pestycyddem te "pachnace lasem chijaki w marketach"

kiedy zaczynamy?

salsa

Cytat: "sonja"A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie?
ja uzywam garniera wersja do super suchen skory, ta czerwona
moja skora wysusza sie od depilacji a ten balsam ładnie mi nawilża i nie tłusci
lubie tez Lirene taki w białym opakowaniu
poza tym czesto uzywam oliwki dla dzieci
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "mobka"Inka, gdzie kosmetyki Ziai kupujesz? Ja lubię krem do stóp, ale jest tylko w superpharm i od wielkiego dzwonu w drogerii natura (w cenach wyższych niż w superpharm), a chciałabym spróbować tego do twarzy polecanego przez Ciebie :) Za namiary będę wdzięczna :)
Najlepszy wybór Ziaji jest w Superpharm, mają prawie wszystkie produkty. Rosmann ma tylko kilka, a w supermarketach też nigdy nie mogę znaleźć tego co potrzebuję..
Imagine there is no hate

sonja

inkageo,  chyba się właśnie skusiłam:) cynamon mi się kojarzy ze świętami, które uwielbiam:) i cały ten okres przedświąteczny, kupię jakiś pomarańczowy też i będę zamiennie używać (mam fioła na punkcie pomarańczy - ich smaku i zapachu:)

salsa

inkageo, ja własnie Variete kompletnie nie moge, nic z tej serii, kupiłm kiedys o oddałam kolezance ktorej akurat sluzy
za to lubie bardzo Preventis
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "salsa"inkageo, ja własnie Variete kompletnie nie moge, nic z tej serii, kupiłm kiedys o oddałam kolezance ktorej akurat sluzy
za to lubie bardzo Preventis
Bo variete (nie musy), ale to wszystko co białe w kolorowe maziaje śmierdzi okropnie. Musy wypuścili później i są świetne, miałam jeszcze malinowy. Po nacięciu się na pierwsze produkty variete nigdy nie kupiłabym kolejnych, ale dostałam w prezencie i się zakochałam :)
Imagine there is no hate

marax

golinda ja poprosze narzedziami do mojego domu juz nie moge z tym moim "malzo fochem" w domu wlasnie wlacyzl na caly glos mecz a ja sie ucze

salsa

Cytat: "inkageo"a w supermarketach też nigdy nie mogę znaleźć tego co potrzebuję..
w tesco na kapelance jest duzoooooo
ale ja z zaja to tylko płyn do demakijażu
reszta nie bardzo mi pasuje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

A jeszcze dopowiem że moje ulubione balsamy to czekoladowy Titillopapillo (chyba tak to leciało) i karmelowe masło do ciała Saito Spa. Super najwilżające:)

salsa

Cytat: "inkageo"Po nacięciu się na pierwsze produkty variete nigdy nie kupiłabym kolejnych, ale dostałam w prezencie i się zakochałam :)

hmmm, no musów nie probowałam, ale tak jak mowisz, raczej bym nic z tej serii nie kupiła bo sie naciełam:P ale to pewnie matuje, czy cos w ten deseń...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

maraxela, szabelka w dłoń i rozwal mu tę plazmę!

marax

wiesz jzu nei raz sie nad tym zastanawialam ale moglabym zostac rozwalona razem z plazma - to by byla proba sil  :-x

inkageo

Cytat: "salsa"hmmm, no musów nie probowałam, ale tak jak mowisz, raczej bym nic z tej serii nie kupiła bo sie naciełam:P ale to pewnie matuje, czy cos w ten deseń...
Balsam do ciała matuje?? Nigdy w życiu ;) Ten cynamonowy niby ujędrnia ;) W superpharm są czasem testery, wypróbuj :)
Imagine there is no hate

golinda

a ja ostatnio nie mam zadnego balsamu
hmm!

gioseppe

Cytat: "sonja"A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie?

ja uwielbiam po kąpieli oliwkę --HIPP Babysanft, Pflege-Ol, Oliwka pielęgnacyjna
No i --Nivea Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP