Autor Wątek: kremy  (Przeczytany 18979 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

kremy
« Odpowiedź #150 dnia: 28 Lis 2007, 22:44:26 »
Cytat: "maraxela"
skad wyscie tych mezow wziely

ja swojego na promie do Szwecji znalazlam. Mój obecny byly a wtedy obecny nas poznal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj on żaluje. Ja - nie.

Cytat: "inkageo"
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jak do twarzy nie będzie Ci odpowiadało, to na katar pod nos jak znalazł  I nawet zaczerwienienia nie będzie

potwierdzam!

Cytat: "ze_nitka"
A czy firmę tez należy zmieniać, czy mozna latać po kremach w obrębie jednej firmy?

zmienić krem. Nieważne czy w jednej firmie czy nie. Ale w jednej firmie rzadko są 2 różne kremy do tej samej skóry o podobnym dzialaniu wiec raczej firmę bedziesz musiala zmienic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

kremy
« Odpowiedź #151 dnia: 28 Lis 2007, 23:14:08 »
Zuzia masz PW, dostalam nici!

golinda

• Gość
kremy
« Odpowiedź #152 dnia: 29 Lis 2007, 09:10:36 »
Cytat: "maraxela"
jak mowie o kwiatach to slysze "no masz karte nie bylo zadnej kwiaciarnii w galerii "

ja już nie mówię od dawna o kwiatach
dostaję "fundusz kwiatkowy" :-)

zuzia

kremy
« Odpowiedź #153 dnia: 29 Lis 2007, 09:17:55 »
siog,
odpisałam Ci przez maila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

kremy
« Odpowiedź #154 dnia: 29 Lis 2007, 18:36:11 »
Cytat: "ze_nitka"
U mnie jest tak, że jak już myśle, że znalazłam super krem, to po 2-3 opakowania skóra mi sie zaczyna buntować i produkować jakieś krostki.
Mam skóre tłusta, ale sucha (z takim skórkami) i czasem jakieś pryszcze tu i ówdzie się zrobią.
Koszmarnie wysuszył mi skóre Normaderm Vichy, niczym nie mogłam przykleić spowrotem skóry do twarzy.
Używałam z powodzeniem, ale do czasu:
-Nivea Visage do cery normalnej
-La Roche Posay - Effeclar K

ze_nitka,  tez mam cere mieszana, czesto przesuszona, ze sklonnoscia do tradziku i pekajacych naczynek. Grrrr!!! I mam dokladnie ten sam problem, zaden kosmetyk nie wytrzymuje upływu czasu. ostatnio skóra zaczela mnie piec po polowie opakowania kremu Iwostin Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Normadermu uzyłam trzy razy i oddałam ( i to jeszcze na studiach).

Teraz jestem na etapie eksperymentow, na dzien uzywałam Avene Anti-shine - jest niezły, choć mógłby być lepiej nawilżający, na noc tego Iwostinu odżywczego. Od dwóch dni mam probke nowej serii Ireny Eris Prosystem Home Care - ten sam na dzien i na noc. Na razie jest super. Nie mniej jednak cena jest dosc wysoka 120 zł.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

magdalinska

kremy
« Odpowiedź #155 dnia: 30 Lis 2007, 09:09:07 »
Cytat: "wrobelek0403"
ze_nitka, tez mam cere mieszana, czesto przesuszona, ze sklonnoscia do tradziku i pekajacych naczynek. Grrrr!!!

mam to samo, kiedys probowalam roznych kremow z drogerii, az kosmetyczka powiedziala STOP. Mialam cere tak strasznie wysuszona, ze przy oczyszczaniu odchodzila mi płatami. kazała mi kupic krem DERMEDIC nawilzajacy HYDRAIN2, na lato zmienic na zel z tej samej serii i przyjsc za pol roku na "kontrole". na "kontroli" stwierdzila ze jest duzo lepiej, ale w niektorych miejscach jeszcze troszke sie luszczy. Pozniej juz bylo ok. zmienilysmy krem nawilzajacy na "profilaktyke starzenia", cere mam ok i nie zamienilabym tych kremow na zadne inne.
Sprobujcie tych kosmetykow (dostepne w aptece), moze akurat wam podpasuja

ze_nitka

kremy
« Odpowiedź #156 dnia: 30 Lis 2007, 11:08:01 »
wrobelek0403, prawie całe opakowani Iwostinu nawilżającego oddałam koleżance bo miałam wysyp po nim Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  A ona z kolei bardzo zadowolona była i jest z tego kremu.
magdalinska, dermatolog odradziła dermedic na rzecz biodermy, bo coś tam (nie ma fotoczegoś tam, albo jest fotocoś tam), ale to było po yellow peel i chodziło o silna ochrone przed słońcem, wiec może warto skorzystać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ceny tych kosmetyków też są powalające, na razie granica 60zł za krem jest dla mnie ciężka do przekroczenia.

magdalinska

kremy
« Odpowiedź #157 dnia: 30 Lis 2007, 11:49:56 »
ze_nitka,  za moj krem dermedic na dzien i na noc płace ok 40zł, a wystarcza (kazdy) na 3,4 mce, wiec jestemw  stane odzalowac te 100zł raz na jakis czas Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ze_nitka

kremy
« Odpowiedź #158 dnia: 30 Lis 2007, 12:21:59 »
magdalinska, miałam na myśli jeden za te około 50zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

kremy
« Odpowiedź #159 dnia: 30 Lis 2007, 12:43:24 »
ze_nitka,  no, jeden kosztuje ok 40-42 zł, na dzien i na noc to 80 zł, do tego uzywam na codzien tez mleczko i tonik w jednym z dermedic za 22zł + krem pod oczy tej samej serii to strzela ok 150zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jak mowie, jest to wydaetek na kilka mcy, wiec ja jestem w stanie to odzalowac

wrobelek0403

kremy
« Odpowiedź #160 dnia: 30 Lis 2007, 14:32:37 »
ze_nitka, ja mysle, ze moja przesuszona cera to tez efekt smarowania sie okropnymi masciami na tradzik, ktore dostalam od dermatologa, bo one mocno wysuszaja niestety.

W dodatku nie moge zadnych zabiegow kosmetycznych do odwolania. Na szczescie odwolanie byc moze nastapi w przyszlym tygodniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

kremy
« Odpowiedź #161 dnia: 30 Lis 2007, 14:59:24 »
Cytat: "magdalinska"
uzywam na codzien tez mleczko i tonik w jednym z dermedic

no tego to nigdy nie pojmę. Przecież mleczko i tonik to dwie różne substancje. Nie uwierzę, że to 2w1 jest jak mleczko i tonik osobno.