kremy

Zaczęty przez marax, 28 Lis 2007, 20:12:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Cytat: "inkageo"Balsam do ciała matuje??

aaaaa to balsam jest:):):) zwalam na piwo:) juz drugie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Ja z ziaji używam płynu do demakijażu i serii sopot jak jestem blada - kremu do twarzy i samoopalacza, tonik też jest fajny. Przetestowałam też sporo ich kremów - fajny jest 100% pielęgnacji i seria HerbikaPlant.
Imagine there is no hate

sonja

Cytat: "gioseppe"Intensywnie wygładzające mleczko do ciała
mam je teraz jako balsam poranny:) bo fajnie szybciutko się wchłania i słabo pachnie

salsa

Cytat: "gioseppe"sonja napisał/a:   
A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie?


ja uwielbiam po kąpieli oliwkę --HIPP Babysanft, Pflege-Ol, Oliwka pielęgnacyjna
No i --Nivea Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała

Oliwki tez uzywam, ale takiej dla "dzieciów"
lubie bardzo Johnson & Johnson  :mrgreen:

ale tego z NIvea nie moge, nie wchłania mi sie, miałam probkę z jakiejs gazety, taka miniaturka tej buteleczki, ma ciezki zapach, ale no nie wchłania się:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

Maraxela idz do dobrego dermatologa i kosmetyczki, zbadaj dokladnie stan cery i ona ci dobierze do TWOICH potrzeb krem!!!!!!! to jest bardzo powazna sparwa zeby pytac o tym na forum. to co pasuje jednej nie pasuje innej a jeszcze dla innej bedzie koszmarne itd itp

golinda

Cytat: "salsa"zwalam na piwo:) juz drugie:)

a ja wódkę sobie zapodaję z mężem, kieliszki!
patologia...
ale już pogodziłam się z faktem, że do Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "Stefan" nas nie przyjmą  :lol:

salsa

Cytujserii sopot jak jestem blada - kremu do twarzy i samoopalacza, tonik też jest fajny
a miałam keidys ten sopot, faktycznie fajne:) teraz mam garniera muśniecie słonca czy jakos tak - bo nie ma zapachu tego specyficznego zapachu balsamów opalajacych.
taników, mleczek nie uzywam, czuje sie po tym "klejąco" choc w czasach kiedy uzywałam faktycznie lubiłam ten ogorkowy-tylko strasznie szybko się konczył:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: "golinda"Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "Stefan"
zaplułam monitor:) jeszcze troche i maraxela zostanie w moich oczach blondynka

salsa

Cytat: "golinda"ale już pogodziłam się z faktem, że do Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "Stefan" nas nie przyjmą :lol:
haha
biedaku, ale ejsli Cie to ociesyz to nasz tez nie rpzyjmą, bo mąż tez pije i oglada jakis durny fim na TVN - ostani skaut czy cos tam:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

To jeszcze peelingi do ciała, ja lubię cukrowe. Bardzo fajny jest sephory, chociaż niezbyt wydajny, ale warto spróbować i jedyny kosmetyk avonu, który lubię - peeling z brązowego cukru planer spa.
Imagine there is no hate

salsa

siog, my jestemy bardzo poważne, bardzo:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Cytat: "golinda"ale już pogodziłam się z faktem, że do Stowarzyszenia Rodzin Abstynenckich "Stefan" nas nie przyjmą

co ?? apo co tam wstepowac radosc zycia sobei odbierac moze jeszcze chcesz wstapic do stowarzyszenia rodzin bez marychy potem juz mozna tylko skoczyc z 10 pietra

sonja

Cytat: "salsa"teraz mam garniera muśniecie słonca czy jakos tak
heh my mamy chyba inny rodzaj skory. bo fakt od razu po posmarowaniu ładnie owocami pachnie, a potem na mnie to już jedzie samoopalaczem:( za to nivea sie wchłania jak ta lala

ze_nitka

U mnie jest tak, że jak już myśle, że znalazłam super krem, to po 2-3 opakowania skóra mi sie zaczyna buntować i produkować jakieś krostki.
Mam skóre tłusta, ale sucha (z takim skórkami) i czasem jakieś pryszcze tu i ówdzie się zrobią.
Koszmarnie wysuszył mi skóre Normaderm Vichy, niczym nie mogłam przykleić spowrotem skóry do twarzy.
Używałam z powodzeniem, ale do czasu:
-Nivea Visage do cery normalnej
-La Roche Posay - Effeclar K

Dermatolog poleciła mi Biodermę i jestem zadowolona, ale zrobiło się zimno i znów mi skóra odstaje. Zamierzam kupić specjalny krem Biodermy do skóry tłustej, ale przesuszonej: http://www.aptekaeskulap.pl/product_info.php?products_id=415

inkageo,  jaką glinką myjesz twarz przed nałożeniem tego masła?

siog

Cytat: "salsa"
Cytat: "gioseppe"sonja napisał/a:   
A skoro to kremy to jakich balsamów do ciała używacie?


ja uwielbiam po kąpieli oliwkę --HIPP Babysanft, Pflege-Ol, Oliwka pielęgnacyjna
No i --Nivea Body, Intensywnie wygładzające mleczko do ciała

Oliwki tez uzywam, ale takiej dla "dzieciów"
lubie bardzo Johnson & Johnson  :mrgreen:

ale tego z NIvea nie moge, nie wchłania mi sie, miałam probkę z jakiejs gazety, taka miniaturka tej buteleczki, ma ciezki zapach, ale no nie wchłania się:(


Nivea ten niebieski z mlekiem migdalowym i z Body Shop - Shea Butter
http://www.thebodyshop.com/bodyshop/browse/product_detail.jsp?productId=prod160208
(ten najlepiej sie wchlania)

. przetestowalam setke innych i te dla mnie sa najlepsze.skore mam wrazliwa,sucha, jak nie posmaruje to piecze.

salsa

Cytat: "ze_nitka"U mnie jest tak, że jak już myśle, że znalazłam super krem, to po 2-3 opakowania skóra mi sie zaczyna buntować i produkować jakieś krostki.
krem trzeba zmieniac gora po drugim opakowaniu, choc powinno sie po skończeniu jednego kupować inny, skora sie przyzwyczaja albo właśnie nie przyswaja  :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sonja

Cytat: "ze_nitka"La Roche Posay - Effeclar K
kurcze mi po tym wysypało cała twarz:( ja mam matke dermatologa, ale jestem jej najgorszą reklamą (to samo mówią inne dermatolożki o swoich dzieciach) jestem masakrycznie niesystematyczna i najchętniej to bym sobie sama aplikowała leczenie

golinda

Cytat: "maraxela"moze jeszcze chcesz wstapic do stowarzyszenia rodzin bez marychy potem juz mozna tylko skoczyc z 10 pietra


hahaha!
no nie mow, że ty nie marzysz o czymś tak nierealnym?  :mrgreen:

gioseppe

Cytat: "sonja"
Cytat: "gioseppe"Intensywnie wygładzające mleczko do ciała
mam je teraz jako balsam poranny:) bo fajnie szybciutko się wchłania i słabo pachnie
ja ten balsam wlasnie za to ubostwiam
nie ma ciezkiego zapachu, praktycznie go nie czuc, dobrze komponuje sie z moim antyperspirantem i nie kłoci z perfumami :) a tego nie znosze - wszelkie balsamy mocnozapachowe od razu lądują głeboko w szufladzie albo do smarowania stop :)

Cytat: "salsa"
Oliwki tez uzywam, ale takiej dla "dzieciów"
lubie bardzo Johnson & Johnson  :mrgreen:
ta tez dla dzieciow ;)
sprobuj kiedys, duzo fajniejsza niz johnson, nie lepi sie. Czytalam kiedys analize skladu i hipp jest genialna, johnson ma jakies dziwne zapychacze
Cytat: "salsa"
ale tego z NIvea nie moge, nie wchłania mi sie, miałam probkę z jakiejs gazety, taka miniaturka tej buteleczki, ma ciezki zapach, ale no nie wchłania się:(
widocznie nie do Twojej skory ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

salsa

Cytat: "siog"Nivea ten niebieski z mlekiem migdalowym i z Body Shop - Shea Butter
http://www.thebodyshop.co...ctId=prod160208
(ten najlepiej sie wchlania)
kosmetyki migdałowe, kokosowe i waniliowe dla mnie odpadają
nie lubie jak mi takie intensywne ciężkie zapachy mordują nozdrza
a do tego gryzie mi sie to z perfumami
dla mnie kosmetyki pielęgnacyjne ppowinny być bez zapachu

takie mam zboczenie
a juz właśnie tych trzech zapachów wybitnie nie trawię:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

Cytat: "salsa"siog, my jestemy bardzo poważne, bardzo:)


wiem,wiem :mrgreen:  :mrgreen:  ale w innych sprawach zwracalabym sie :lol:  :lol:

cere niech Maraxela zostawi dermatologowi :lol:  :mrgreen:

salsa

Cytat: "gioseppe"ta tez dla dzieciow ;)
sprobuj kiedys, duzo fajniejsza niz johnson, nie lepi sie. Czytalam kiedys analize skladu i hipp jest genialna, johnson ma jakies dziwne zapychacze
hmm, to sprobuje:) a mozna ja kupic na dziecinnych stoiskach bez problemu? bo ja to wszedzie widze tylko albo J&J albo Bambino:(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Cytat: "ze_nitka"inkageo, jaką glinką myjesz twarz przed nałożeniem tego masła?
Zieloną w paście Argiletz z allegro.

A Vichy normaderm to było moje największe rozczarowanie kosmetyczne, wcale mi się nie wchłaniał, tylko zasychał na skórze i jak nakładałam podkład to odpadały mi z twarzy kawałki kremu! Drugie rozczarowanie to Effeclar K z La Roche Posay - te kwasy tylko pogorszyły mi cerę, skóra się łuszczyła na potęgę i paskudziła jak po Normadermie..
Imagine there is no hate

marax

Cytat: "siog"siog, my jestemy bardzo poważne, bardzo:)



wiem,wiem   ale w innych sprawach zwracalabym sie  

cere niech Maraxela zostawi dermatologowi  
o co biega??

sonja

Cytat: "gioseppe"wszelkie balsamy mocnozapachowe od razu lądują głeboko w szufladzie albo do smarowania stop :)
ja uzywam wieczorem:) do rana i tak wietrzeje. Ja len jestem i mam taki system: jak moge pospac to rano uzywam delikatnie pachnacego balsamu np tego nivea, a jak mam na rano czytaj do 9:30 to wtedy wieczorem balsamuję się czymś mocniej nawilżającym/natłuszczającym i może sobie pachnieć