kremy

Zaczęty przez marax, 28 Lis 2007, 20:12:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

nie wiem czy byl juz taki post ?? poszukuje kremu do cery mieszanej nawilzajacego no jakiegos dobrego moze mozecie cos polecic tak do 100 zl najlepiej zeybm sie zmiescila no i zeby mial sklad jakis odpowiedni a nie rumianek za 100 zl

[ Dodano: 28-11-2007, 20:14 ]
no mam uczucie ze moja skora jest taka wysuszona pozbawiona blasku zmeczona .Potrzebowalabym jakiegos tez redukujacego przebarwienia i rozszezone pory ale takie cuda to tylko w erze

kamelia04.08.2007

retroactive avonu na dzień i wersja na noc

nie opalaj sie, to i przebarwień nie będzie. stosuj wysokie filtry uv, to zmniejszysz prawdopodobieństwo następnych

z tymi porami to dużo nie podziałasz, bo one po prostu takie są, używałam na to maseczki zmniejszającej pory, po zmyciu były bardziej zamknięte. nie działało to niestety do następnego użycia tylko krócej. avon

wsześniej używałam też dwufazowych kwasów owocowych, teraz używam mikrodermabrazji, to i cera jest gładka. też avon
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

marax

ja mam przebarwiania potradzikowe :) avon hm,mm jakos mam uprzedzenia do tej firmy nei wiem czemu

salsa

Cytujno mam uczucie ze moja skora jest taka wysuszona pozbawiona blasku zmeczona .

ja Ci polece ten, ktorego uzywam i jestem bardzo zadowolona

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/produkt.php?produkt=9557
ja mam opcję normal to dry skin:P

polecam CI zrobic tak: isc do sephora poprosic o zrobienie kilku próbek kremow i wypróbowanie w domu
ja byłam  tez zadowolona z nawilżąjącej emulsji OLAY i z kremu-fluidu nawilżającego Garnier
jak widac połki cenowe bardzo rozne
na przebarwienia dobrze kupic krem z lekimi własciwosciami wybielajacymi (to nie to co do żębów, nie bój się)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

vobi

Iwostin ma krem na przebarwienia (http://www.iwostin.pl/news.php?mode=view&id=22), nie uzywalam go, ale wszystkie produkty Iwostinu jakich do tej pory uzywalam ja albo moje znajome byly/sa naprawde dobre, wiec moze ten tez...

salsa

Cytat: "maraxela":) avon hm,mm jakos mam uprzedzenia do tej firmy nei wiem czemu
ja tez mam uprzedzenia do tej firmy, ale wiem czemu
wypróbowałam różne kremy (głownie próbki od koleżanki która sie tym zajmuje) ale tez kosmetyki kolorowe itp
dramatyczna jakosc
jedyne co mi sie sprawdziło to kulki rozświetlające ale jeden kosmetyk na tych kilkadziesiąt wyprobowanych to stanowczo za mało
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "maraxela"poszukuje kremu do cery mieszanej nawilzajacego no jakiegos dobrego

polecam Vichy Aqualia Termal (ale wersja Light a nie Rich)
naprawdę nawilża i nie pozostawia tłustego filmu, ładnie się wchłania

marax

no wlasnie vichy mi pasowal mialam jakis inny chyba normaderm nawilzal nie obciazajac skory ,nie zniose jak czuje krem na twarzy i daje on dlusty filtr  :evil:

zuzia

maraxela,
z nawilżających:
- vichy oligo25 (to 25 nie odnosi się do wieku),
- garnier podstawa pielęgnacji,
- clinique moisture surge extra (ale nie wiem ile kosztuje bo ja to mam z bezclowek lub z USA, moge ci zalatwić jak chcesz, ew. miniatury na wypróbowanie), poza tym w sklepie clinique są teraz zestawy, kosztują nawet nie 50 zl tam jest 15 ml tego kremu, maseczka i krem total turnaround - totalna odnowa zluszczająca deliktanie pierwsze warstwy skóry - boskie,
pozostale moje typy to już na pewno powyżej 100 zl (tzn. w Polsce, bo jak ktoś od Ciebie jedzie abroad to tam jest to taniej) - np. chanel eclat originel.

[ Dodano: 28-11-2007, 20:31 ]
Cytat: "vobi"Iwostin ma krem na przebarwienia
jest bardzo dobry - kosmetyczka polecila mojej kolezance wlaśnie na przebarwienia. Do kupienia w aptece.

[ Dodano: 28-11-2007, 20:32 ]
Cytat: "maraxela"avon hm,mm jakos mam uprzedzenia do tej firmy nei wiem czemu
mąż mojej koleżanki pracowal w avonie. Nie kupuje od nich żadnych kremów poza takimi do lapek.

kamelia04.08.2007

maraxela,

ja nie mam uprzedzeń do avonu (kolorówki mniej kupuję, bo nie maja takich kolorów jakie mnie interesują), pielegnacyjne kosmetyki maja dobre, chodzi mi o linię solutions, albo bardzo dobre-linia anew. tańszej pielegnacji nie kupuję.

cera mi sie istotnie poprawiła po dwufazowym pilingu z linii anew avonu. teraz tego dwufazowego piligu juz nie ma, jest intensywny peeling do twarzy (róznica w nazwie), dobre efekty mam tez po tej mikrodermabrazji.

na 30 lat nie wygladam, chodza ploty, że na 24-25
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

marax

zuzia a mozesz jakis krem taniej zalatwic ze strefy berzclowej ??

kamelia04.08.2007

zuzia,
Cytat: "zuzia"mąż mojej koleżanki pracowal w avonie. Nie kupuje od nich żadnych kremów poza takimi do lapek

tak to najczęsciej jest, że tam gdzie sie pracuje, to potem sie nie ma ochoty kupowac tych produktów, jak człowiek sie napatrzy i nasłucha.

ja np nie ma ochoty kupowac tuszy od mojego pracodawcy (bo mam zastrzeżenia do jakości, a klienci nie mają)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zuzia

Cytat: "maraxela"zuzia a mozesz jakis krem taniej zalatwic ze strefy berzclowej ??
zależy jaki i na kiedy. Bo ja np. lecę do US ale dopiero w grudniu. Nie wiem czy ktoś wcześniej poleci. Miniatury to ci mogę od ręki zalatwić (idę do koleżanki 2 bloki dalej) ale jak już będiesz miala typ to napisz. Zapytam :)

marax

do grudnia to moja buzia zmieni sie w skorupe orzecha wloskiego raczej moze pozostane przy czyms tanszym

golinda

ja jakoś też jestem do Avonu uprzedzona
może jestem snobką, ale dla mnie jak coś jest za tanie, to nie może być dobre
no i nie przekonuje mnie forma dystrybucji

zuzia

maraxela,
pomyśl co byś chciala - zapytam. Ja nie lecę ale mam koleżanki, które slużbowo sporo latają po świecie :)

golinda

Cytat: "maraxela"do grudnia to moja buzia zmieni sie w skorupe orzecha wloskiego

ja miałam widoczne skórki wysuszone na twarzy, ale po tym Vichy zupełnie zniknęły
on naprawdę nawilża

zuzia

Cytat: "golinda"ja miałam widoczne skórki wysuszone na twarzy, ale po tym Vichy zupełnie zniknęły
on naprawdę nawilża
bo Vichy robi naprawdę dobre kosmetyki. Tylko trzeba je sobie dopasować (tak jak w każdej firmie). Ja mam schowany jeden Vichy w lodówce i czekam aż skończy mi się ten krem, który mam.

salsa

zuzia, ja poprosze zestawy Clinique
jesli bedziesz mogła kupic to wiecej napisze na prinapisze Ci dokładnie co bym chciała (beda i krem, i 3 kroki i kolorowe) KUPIŁABYS????????????????????? PILZZZZZZZZ
i jeszcze bede chciała taki jeden kosmetyk, to jest puder z naturalnym jedwabiem, mozna go kupic tylk w USA, moja koleżanka ze stanow to miała ostanie jak u ans była, genialne, dowiem se nazwe i bede Cie błagac:P

[ Dodano: 28-11-2007, 20:49 ]
ja kupiłam ze dwa razy Vichy ale to sa kosmetyki kompletnie nie dla mnie, moja cera reaguje na nie zaskórniakami :(
a po Clinique nie mam a buzia jest pieknie nawilżona

maraxela, zasada: nie kupuj kosmetyków, ktore dobrze służą koleżankom bo dla Ciebie to moze byc kompletna klapa
polecam Ci pocwiczyc te probki z roznych kosmetycznych-najchetniej robia w sephora
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

salsa,
zero problemu:)
nawet jak będę w US to będę na strefę zaglądać to możesz mi napisać, albo na maila. Może w przedświątecznych promocjach coś będzie fajnego?
Jak będę w GM to zajrzę do firmowego Clinique to ci napiszę jak to się u nas przedstawia (bo widzialam zestawy clinique 3 kroki).
A najtaniej gdzie kupowano mi clinique? w Rumunii na bezclówce. Przyszywana siostra mi kupila - kupowane osobno (bo nie bylo zestawu) wyszlo taniej niż w Polsce w zestawie. Szok.

vobi

Cytat: "salsa"maraxela, zasada: nie kupuj kosmetyków, ktore dobrze służą koleżankom bo dla Ciebie to moze byc kompletna klapa
polecam Ci pocwiczyc te probki z roznych kosmetycznych-najchetniej robia w sephora

Dokladnie, to bardzo indywidualna sprawa... Ja np. obchodze juz z daleka Vichy, np. Normaderm wysuszyl mi gebe tak, ze nawet nie podejrzewalam ze moja tlusta cera moze sie tak luszczyc...

marax

tylko nie te 3 kroki mam jakis krem takji zolty z tych 3 krokow totalna porazka jestem bardzo zawiedzina jakoscia tego kremu tlusty ciezki i do niczego czulam sie po nim jakbym sie wazelina posmarowala

aniak1211

AVON moze i jest tani ale ma i dobre cos,nigdy nikomu nie polece tuszow,sa najgorsze!
Ale kremy te drozsze w katalogu sa dobre.
Zawsze mozna poprosic o probki ;-)

zuzia

Cytat: "maraxela"tylko nie te 3 kroki mam jakis krem takji zolty z tych 3 krokow totalna porazka jestem bardzo zawiedzina jakoscia tego kremu tlusty ciezki i do niczego czulam sie po nim jakbym sie wazelina posmarowala
bo do mieszanej cery jest żel a nie krem - jest lżejszy. Ja też nie lubię tego kremu z 3 kroków.

kamelia04.08.2007

golinda,

tylko perfumy kupuję z tzw. górnej półki.

Lakiery do paznokci sie wszystkie robia glutowate i chanel i inglot. vichy jest wielkim picem na wode fotomontażem, cene podbija, bo jest sprzedawany w aptece. ostatnio kupiłam dove, ale zadna rewelacja. Pozostałe z kosmetyki białe z tzw. górnej półki - cena wywindowana marką.

lubię burżuja tylko i czasem loreala - z tych "sklepowych"
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane