Swiatlo, wiecej swiatla :)

Zaczęty przez mayagaramond, 01 Gru 2014, 13:14:37

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

a jak wrzucisz ver-c1 w google?

mnie wtedy pokazuje m.in. wyniki z lampalampa, w grafikach to pierwsze zdjecie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

I ona wystarczająco świeci?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

tak, w srodku jest dosc duza swietlówka kołowa i jest bardzo jasna.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

jeszcze tu zapytam :)
szukam lampy w tym stylu http://www.lampynowodvorski.pl/2213,katerina-white-zwis-nowodvorski-lighting
jakoś wydawało mi się, że "wszędzie takich pełno", na pewno gdzieś widziałam podobne lampy innego producenta, a teraz nie umiem nic znaleźć :hmm:

wrobelek0403

ziuta, no wlasnie zaczełam odpisywac, a ta nie moze byc?

Przyznam szczerze, ze nie widziałam takich, a akurat lubie sobie poszperać w lampach :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ziuta w 28 Kwi 2016, 12:01:09jakoś wydawało mi się, że "wszędzie takich pełno", na pewno gdzieś widziałam podobne lampy innego producenta, a teraz nie umiem nic znaleźć
8 lat temu było ich w cholerę ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ziuta

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 28 Kwi 2016, 12:22:328 lat temu było ich w cholerę
wg moich danych jeszcze 3 lata temu, jak robiłam remont, było ich w cholerę
no ale to mi jakby nie pomaga :D