Septiembre la sposa

Zaczęty przez mayagaramond, 27 Lis 2007, 23:59:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Dziewczyny - wiecie moze ile kosztuje ta kiecka? Pytam w imieniu znajomej. Oto fota:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

a czy mogę, nie pisząc ile kosztuje, napisać, że jest strasznie kiczowata? :-)

zdecydowanie za mało tych kwiatków!  :-D

nie mów koleżance...

zwierzatko_mojej_mamy

golinda,  alez Ty wiedzmowata dzisiaj :P co Ty nie wiesz, ze od polowy la sposy trzeba odczepic kwiatek i wtedy jest sliczna? -
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

Cytat: "golinda"a czy mogę, nie pisząc ile kosztuje, napisać, że jest strasznie kiczowata? :-)

zdecydowanie za mało tych kwiatków! :-D

nie mów koleżance...

Koleznka jest wirtualna, wiec mnie tam wszystko jedno :-D

Przy takiej kiecce mozna spokojnie zrezygnowac z bukietu :mrgreen:

Ja juz na forum niemieckim przestalam pisac, ze czegos jest za duzo, one niestety chyba  lubia sie obwieszac i z moimi pogladami jestem raczej osamotniona :mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"co Ty nie wiesz, ze od polowy la sposy trzeba odczepic kwiatek i wtedy jest sliczna? -

no nie wątpię, jak dla mnie o 7 kwiatków za mało! :-)

Cytat: "mayagaramond"Przy takiej kiecce mozna spokojnie zrezygnowac z bukietu

to jednak ta niemiecka oszczędność, hahaha!

Cytat: "mayagaramond"one niestety chyba lubia sie obwieszac

żeby nie było widać ich "oryginalnej" urody  :mrgreen: