mój nowy/stary poniemiecki dom :) zdjęcia salonu

Zaczęty przez damka, 17 Lis 2014, 11:18:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

Hej damka,

bardzo fajny i ciekawy projekt moglabym prosic o namiary o tego architekta/projektanta?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Bardzo ciekawy projekt. Na szybę w sypialni bym sie nie zgodziła. Masz tam wiecej pokoi czy to wszystko?
Pisalas cos o dodatkowych pomieszczeniach w piwnicy, to aktualne?
Rozumiem ze przy kuchni jest tylko jadalnia. Szkoda byłoby mi takiego ładnego pomieszczenia marnować "tylko" na jadalnie.

Kasia

Łazienka jest jedna przy kuchni? Czyli w nocy musisz wyjść do salonu, przedpokoju, jadalni i dopiero toaleta? Daleko.
I co to jest za prostokątne pomieszczenie pomiędzy przedpokojem głównym i salonem?

damka


damka

a projekt robiony był w ten sposób ze Marta wisiała ze mną na telefonie a ja mierzyłam .. nie była i nie widziała a zrobiła idealnie.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 28 Sty 2015, 10:24:13
o rany, ale piekne realizacje :)
ale wizualki dla klientow mogly by byc troche bardziej seksi ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

aaaa, o matko zatrzymałam sie na zdjeciach ze strony i mysle co w nich nie tak lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

#86
ja nie jestem klientem :) tylko członkiem rodziny :)

Klient dostaje piękną teczkę z 3 wersjami na dany projekt. Widziałam jak one to robię - klient sie czuje mocno wyjątkowo :)

elve

damka mnie sie podoba bez zastrzeżeń
no może mam wątpliwości co do przeszklenia w sypialni, ale każdy lubi co innego :rotfl:

a strefa odpoczynku bardzo przyjemna, fajnie że możesz sobie tak dowolnie dysponowac przestrzenią, że nie musisz siekać na pokoje i pokoiczki

damka

tylko dlatego ze piwnica ma kolejne 50m. Niestety nie wiem czy cały projekt zrealizuje bo to stary budynek - nie wiem czy wytrzyma :)

cherry

Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

daj znać jak będziesz naprawdę zainteresowana, polecę Cię :)

zuzia

projekt bardzo fajny. mialabym jednak dwie wątpliwości - "marnowanie" powierzchni tylko na jadalnię i okno w sypialni.

salsa

Bardzo fajny projekt :) Damka, a to jest dom parterowy ? czy macie tam jeszcze jakieś pięterko ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

tam jest jeszcze wejście z mieszkania do piwnicy - 50 m w przyszłym roku jako ciąg dalszy mieszkania

ddu

ojej. czemu ty tego wcześniej nie pokazałaś:
"Najbardziej jednak lubimy projektować pokoje dziecinne: takie, o jakich same marzyłyśmy!"

podobają mi się te realizacje!

damka

wydaje mi sie ze już o mojej Marcie wspominałam :)


salsa

Cytat: damka w 31 Sty 2015, 15:23:01
tam jest jeszcze wejście z mieszkania do piwnicy - 50 m w przyszłym roku jako ciąg dalszy mieszkania
a ta piwnica jest z oknem ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

damka

tak, w każdym pomieszczeniu jest okno i dodatkowo wejścię z zewnątrz też jest. Urządzę tam kancelarię :)

ddu