Autor Wątek: mój nowy/stary poniemiecki dom :) zdjęcia salonu  (Przeczytany 20288 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: mój nowy/stary poniemiecki dom :)
« Odpowiedź #75 dnia: 27 Sty 2015, 23:14:34 »
w srodku?

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #76 dnia: 28 Sty 2015, 07:50:16 »
Hej damka,

bardzo fajny i ciekawy projekt moglabym prosic o namiary o tego architekta/projektanta?
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Kasia

« Odpowiedź #77 dnia: 28 Sty 2015, 08:01:11 »
Bardzo ciekawy projekt. Na szybę w sypialni bym sie nie zgodziła. Masz tam wiecej pokoi czy to wszystko?
Pisalas cos o dodatkowych pomieszczeniach w piwnicy, to aktualne?
Rozumiem ze przy kuchni jest tylko jadalnia. Szkoda byłoby mi takiego ładnego pomieszczenia marnować "tylko" na jadalnie.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #78 dnia: 28 Sty 2015, 08:08:24 »
Łazienka jest jedna przy kuchni? Czyli w nocy musisz wyjść do salonu, przedpokoju, jadalni i dopiero toaleta? Daleko.
I co to jest za prostokątne pomieszczenie pomiędzy przedpokojem głównym i salonem?

damka

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Sty 2015, 10:08:18 »

tak, są tam drzwi, dlatego jest takie odgrodzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 28 Sty 2015, 10:08:18 »

damka

« Odpowiedź #80 dnia: 28 Sty 2015, 10:14:09 »
a projekt robiony był w ten sposób ze Marta wisiała ze mną na telefonie a ja mierzyłam .. nie była i nie widziała a zrobiła idealnie.

wrobelek0403

« Odpowiedź #81 dnia: 28 Sty 2015, 10:24:13 »
o rany, ale piekne realizacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #82 dnia: 28 Sty 2015, 10:31:10 »
o rany, ale piekne realizacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale wizualki dla klientow mogly by byc troche bardziej seksi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #83 dnia: 28 Sty 2015, 10:38:19 »
tzn?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #84 dnia: 28 Sty 2015, 10:46:08 »
tzn?
no obrazki, ktore wkleja damka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #85 dnia: 28 Sty 2015, 10:54:14 »
aaaa, o matko zatrzymałam sie na zdjeciach ze strony i mysle co w nich nie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #86 dnia: 28 Sty 2015, 11:48:17 »
ja nie jestem klientem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko członkiem rodziny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Klient dostaje piękną teczkę z 3 wersjami na dany projekt. Widziałam jak one to robię - klient sie czuje mocno wyjątkowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 28 Sty 2015, 11:50:24 wysłana przez damka »

elve

« Odpowiedź #87 dnia: 28 Sty 2015, 12:18:41 »
damka mnie sie podoba bez zastrzeżeń
no może mam wątpliwości co do przeszklenia w sypialni, ale każdy lubi co innego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a strefa odpoczynku bardzo przyjemna, fajnie że możesz sobie tak dowolnie dysponowac przestrzenią, że nie musisz siekać na pokoje i pokoiczki
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #88 dnia: 28 Sty 2015, 12:36:51 »
tylko dlatego ze piwnica ma kolejne 50m. Niestety nie wiem czy cały projekt zrealizuje bo to stary budynek - nie wiem czy wytrzyma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #89 dnia: 28 Sty 2015, 19:25:49 »
dziekuje

ja nie jestem klientem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko członkiem rodziny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
szczesciara ;-)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 28 Sty 2015, 19:25:49 »

damka

« Odpowiedź #90 dnia: 28 Sty 2015, 19:50:12 »
daj znać jak będziesz naprawdę zainteresowana, polecę Cię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #91 dnia: 31 Sty 2015, 01:13:38 »
projekt bardzo fajny. mialabym jednak dwie wątpliwości - "marnowanie" powierzchni tylko na jadalnię i okno w sypialni.

salsa

« Odpowiedź #92 dnia: 31 Sty 2015, 14:53:00 »
Bardzo fajny projekt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Damka, a to jest dom parterowy ? czy macie tam jeszcze jakieś pięterko ?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #93 dnia: 31 Sty 2015, 15:23:01 »
tam jest jeszcze wejście z mieszkania do piwnicy - 50 m w przyszłym roku jako ciąg dalszy mieszkania

ddu

« Odpowiedź #94 dnia: 01 Lut 2015, 17:20:48 »
ojej. czemu ty tego wcześniej nie pokazałaś:
"Najbardziej jednak lubimy projektować pokoje dziecinne: takie, o jakich same marzyłyśmy!"

podobają mi się te realizacje!

damka

« Odpowiedź #95 dnia: 01 Lut 2015, 21:54:37 »
wydaje mi sie ze już o mojej Marcie wspominałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #96 dnia: 01 Lut 2015, 23:42:04 »
tam jest jeszcze wejście z mieszkania do piwnicy - 50 m w przyszłym roku jako ciąg dalszy mieszkania
a ta piwnica jest z oknem ?

damka

« Odpowiedź #97 dnia: 02 Lut 2015, 09:59:38 »
tak, w każdym pomieszczeniu jest okno i dodatkowo wejścię z zewnątrz też jest. Urządzę tam kancelarię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #98 dnia: 02 Lut 2015, 10:53:34 »
ale swietnie!

marax

« Odpowiedź #99 dnia: 02 Lut 2015, 13:41:39 »
a pokoj dla dziecka gdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ?