mój nowy/stary poniemiecki dom :) zdjęcia salonu

Zaczęty przez damka, 17 Lis 2014, 11:18:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

wszystko :)

mój problem na dziś jest taki ze nie wiem czy nie przenieść kuchni do aktualnej sypialni ( ta sypialnia ma w tej chwili odrębne wejście z klatki schodowej)/

zaraz załączę plan i mieszkania i piwnicy.

damka

#26
plany

myśle o tym by kuchnie przenieść do 13,43 a zorbić w kuchni i łazience sypialnię. Inaczej ta łaznienka będzie taką klitką.

drugi pomysł to przebicie kuchni do salonu.

mayagaramond

damka - Gratuluje zakupu. Pomarancz wymiata ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

marax

damka ja bym zaczela od architekta który ci doradzi najlepsze rozwiązania ( nie koniecznie architekta wnętrz) chodzi o instalacje i ich koszty w przenoszeniu kuchni. To może być naprawdę spory koszt jak trzeba będzie ciagnac wszystkie przyłacza, wentylacje itp

marax

Cytat: damka w 20 Lis 2014, 12:12:08
plany

myśle o tym by kuchnie przenieść do 13,43 a zorbić w kuchni i łazience sypialnię. Inaczej ta łaznienka będzie taką klitką.

drugi pomysł to przebicie kuchni do salonu.
musisz ciagnac media do sypialni.

damka

dziś będzie elektryk a ekipy właśnie szukam,

golinda

damka, jesteś ekspresowa! gratuluję zakupu i nie zazdroszczę remontu :D

salsa

Cytat: golinda w 21 Lis 2014, 17:42:20i nie zazdroszczę remontu :D
oooo !! ja tez nie :D :D matko jak się ciesze, ze swoj mam juz za sobą :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

a ja zazdroszcze tez remontu, uwielbiam urządzanie, dobieranie, te wszystkie markety budowlane :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#34
Wrobel, gwarantuje Ci ze jak zrobisz jeden remont generalny jak np moj, to na trochę Ci rpzejdzie - nie mowię, ze na zawsze, ale na trochę na pewno ;)

ja sobie lubie podobierać kocyki poduszki i dodatki w kuchni ale rozpieprzanie ścian to jednak raz na 10 lat :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

#35
można poznac tez inna miare czasu tgz czas budowlanca. jutro= co najmniej tydzień +/- miesiąc ...........

salsa

#36
MARAX lol

"poprawki ?? a tak tak - bedę w czwartek " - i cisza 2 tygodnie lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

salsa, no moze :D mam nadzieje ze przekonac :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

Damka, dla mnie taki dom to marzenie. Jedna z najładniejszych ulic we Wrocławiu, fajny dom z charakterem. Można z niego zrobić, absolutna perełkę. Po drugiej stronie ulicy, trochę w głębi, jest juz kilka rewelacyjnie odnowionych. Ze smakiem. Klasycznie, ale jednocześnie nowiczesnie. Pewnie wymaga to czasu i worka pieniędzy, ale efekty są tego warte.

marax

Cytat: salsa w 21 Lis 2014, 21:14:41
MARAX lol

"poprawki ?? a tak tak - bedę w czwartek " - i cisza 2 tygodnie lol
poprawki to jest tgz czas poprawek u mnie najczęściej   +/- rok :)/ konieczność zmiany karty SIM bo z mojego numeru już nie odbiera .........

nionczka

A mnie bardziej kręcą części budowlane remontu niż poduszki i malowanie ścian. Ja lubię roboty, nie dekorację. A najbardziej remonty starych, wykańczanie nowych jest nudne. Dlatego mam ogromny niedosyt prac budowlanych. I chciałabym móc więcej robić własnoręcznie. Z wykończeniowcami problemów nie miałam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu


damka

gabinet ma być skupiony wokół skórzanej sofy,

szukam czegoś w tym stylu:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40245048/#/80245051

marax

Cytat: damka w 27 Gru 2014, 23:21:19
gabinet ma być skupiony wokół skórzanej sofy,

szukam czegoś w tym stylu:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40245048/#/80245051

a widziałaś ja na żywo dla mnie jest bardzo ciężka wizualnie i za te pieniądze fatalnie wykonana

Norka

Damka, gratulacje! Uwielbiam Karłowice, moja przyjaciółka mieszka tam w podobnym domu.

damka

pierwsza prośba o pomoc. Jak w łazience ustawić prysznic?

zaraz załączę zdjęcia łazienki ..

damka

#46
to jest mój foworyt płtykowy - już jakoś biało czaran łazienka przetała mi leżeć. Może dlatego ze miałam taką w mieszkaniu poprzednim

https://sklep.paradyz.com/produkt/velatia-silver-inserto-szklane-brokat-32-5x32-5-32-5x32-5/2446


damka

#47
Pomocy dwie kuchnie do wyboru. Zalacze zdjecia z kompa bo nie przechodzą..

marax

Damka twój zaraz trwa dłużej niż zaraz mojego męża a jego "zaraz" jest bardzo długi :)