Autor Wątek: mój nowy/stary poniemiecki dom :) zdjęcia salonu  (Przeczytany 20712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Odp: mój nowy/stary poniemiecki dom :)
« Odpowiedź #100 dnia: 02 Lut 2015, 13:47:51 »
na razie muszę zbić poziom prolaktyny ...

marax

« Odpowiedź #101 dnia: 02 Lut 2015, 21:52:08 »
ale jak zbijesz to pokoj warto jakiś dodatkowy zaplanować> sorry że ci nie odpisałam ale nie miałam nikogo dobrego do polecenia i zapomniałam odpisać na pw.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #102 dnia: 02 Lut 2015, 23:58:45 »
Damka, czyli na dole tylko kancelaria?
Ten pokazany poziom to wszystko mieszkalne czy masz jeszcze jakieś pieterko?

Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #103 dnia: 03 Lut 2015, 11:25:34 »
nie, ja żartuje. Na dale ma być duża łazianka i  może nawet sypialnię tam przeniosę.

damka

« Odpowiedź #104 dnia: 03 Lut 2015, 11:26:05 »
sorry że ci nie odpisałam ale nie miałam nikogo dobrego do polecenia i zapomniałam odpisać na pw.

nie szkodzi, już znalazłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 03 Lut 2015, 11:26:05 »

margareta

« Odpowiedź #105 dnia: 03 Lut 2015, 12:11:14 »
A ta piwnica nie jest trochę wkopana w ziemię? Moim zdaniem zamiast sypialni bardziej pasuje tam piwniczka z winem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tzn jakiś barek, kino domowe, biblioteczka, miejsce do słuchania płyt, ewentualnie siłownia.

Kasia

« Odpowiedź #106 dnia: 03 Lut 2015, 12:37:31 »
kuchnia z ta jadalnia do piwnicy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a salon i pokoje na góre Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #107 dnia: 03 Lut 2015, 14:48:27 »
Damka,no własnie dobre pytanie padło : co z dziecinnym pokojem?
jesli jest w planach dziecko to lepiej uwzglednić ten pokoj juz teraz - przeceiż nie bdziesz pózniej od nowa robić remontu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie wiem jaka ta piwnica jest ale ja bym raczej nie zrobiła w piwnicy spialni czy dziecięcego, miałabym wewnętrzy opor
szybciej bym tam wrzuciła kuchnie albo tą strefę relaksu

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #108 dnia: 03 Lut 2015, 15:17:59 »
no kuchnia i strefa relaksu super by była w takiej piwnicy, jeszcze jak ktos lubi jakis bilard, rzutki czy trambambula Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj barek z alkohilem, rzutnik Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
oj przydałaby mi sie taka piwniczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #109 dnia: 03 Lut 2015, 15:18:47 »
powtórze kolejny raz, bardzo mi szkoda by było tej powierzchni na głownym pietrze na tę strefę ZEN Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #110 dnia: 03 Lut 2015, 15:44:42 »
No, na strefę ZEN idealna jest piwnica. Poza tym, nie wiem, może to tylko złudzenie, ale wydaje mi się, że w części kuchennej niewiele szafek się zmieści. I to wejście do łazienki z kuchni.... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Pisałam niedawno w innym wątku, że byłam w mieszkaniu, gdzie wszystkie odgłosy z kibelka było słychać przy stole w salonie.

wrobelek0403

« Odpowiedź #111 dnia: 03 Lut 2015, 17:02:55 »
wiedziałam, ze w koncu ktos zapyta o pokoj dziecinny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czekałam tylko kto pierwszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #112 dnia: 03 Lut 2015, 18:09:48 »
Dziecięcy, błagam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Dziecinna moze byc osoba, ktora zachowuje sie jak dziecko.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #113 dnia: 03 Lut 2015, 18:15:44 »
niech Ci bedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #114 dnia: 04 Lut 2015, 10:21:00 »
nawet mi do głowy nie przyszło ze mam ten pokój organizować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 04 Lut 2015, 10:21:00 »

iksa_nl

« Odpowiedź #115 dnia: 04 Lut 2015, 11:48:46 »
juz organizowac moze nie, ale zaklepac pod niego miejsce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
myslec perspektywicznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #116 dnia: 04 Lut 2015, 14:48:41 »
Nie musisz skoro chcesz z Nin mieszkać do pełnoletności w sypialni to tak moze zostać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #117 dnia: 04 Lut 2015, 14:52:47 »
ja tez bym sobie na Twoim miejscu zaklepala pokoj, najgorsze dla mnie bylo oddanie mojego cudownego zrobionego gabinetu potworowi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do tej pory mi smutno z tego powodu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marax

« Odpowiedź #118 dnia: 04 Lut 2015, 15:01:00 »
Zwierz wiem co czujesz zaraz szykuje mi sie to rozstanie a spędziłam tam tyle bezsennych nocy nad książkami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #119 dnia: 04 Lut 2015, 15:23:37 »
oddanie gabinetu to jeszcze poł biedy, pomyście sobie jaki jest ból, jak trzeba rozwalić świeży remont i wykroić pokoj, ktorego nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #120 dnia: 04 Lut 2015, 15:36:51 »
oddanie gabinetu to jeszcze poł biedy, pomyście sobie jaki jest ból, jak trzeba rozwalić świeży remont i wykroić pokoj, ktorego nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no nie zgodze sie - gdybym miala w czym kroic to w podskokach bym zaplacila kolejne pieniadze, zeby wykroic

ja se gabinet z dupy najwyzej wykroic moge, bez zainwestowania jakichs 300 000 na zmiane mieszkania

marax

« Odpowiedź #121 dnia: 04 Lut 2015, 15:37:26 »
OK przepraszam jeżeli cię uraziłam nie taki miałam zamiar.

damka

« Odpowiedź #122 dnia: 04 Lut 2015, 16:02:15 »
póki co mam taką myśl że nie chce zapeszyć i teraz robiić pokój dla dziecka. Mam lekki stres ze jestem już nieco spóźniona w kwestii prokreacji i napawa mnie to lękiem..

nionczka

« Odpowiedź #123 dnia: 05 Lut 2015, 09:28:05 »
póki co mam taką myśl że nie chce zapeszyć i teraz robiić pokój dla dziecka. Mam lekki stres ze jestem już nieco spóźniona w kwestii prokreacji i napawa mnie to lękiem..
Nie jesteś, nie stresuj sie. Zrób dom bez perspektywy, a zaraz sie okaże, ze dodatkowy pokój jest potrzebny. Ot, przewrotność losu.

nionczka

« Odpowiedź #124 dnia: 05 Lut 2015, 09:30:23 »
Weź pod uwagę w planowaniu pokój gościnny. Wtedy nie zapeszysz. Potem gość może zostać na wiele lat, na stałe nawet.
My teraz bierzemy sie za wykańczaniem poddasza, bo J. Dostaje eksmisje z gabinetu i musi oddać pokój  małej.