Autor Wątek: TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE  (Przeczytany 31119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

• Gość
TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE
« Odpowiedź #75 dnia: 28 Lis 2007, 09:18:43 »
Cytat: "kar0la80"
o rany  najlepszy makijaz jest na zdj 4  boski

taki mniej więcej miałam na studniówce, tylko czarno-srebrny  :mrgreen:

marta.pio

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: 28 Lis 2007, 22:10:59 »
dla mnie absolutnym nr 1 jest loreal volumissime carbon black. Cudo, rzęsy wyglądają pięknie i jest to prawdziwa głęboka czerń (koszt ok. 40 zł). Z tańszych polecam maybelline volume cośtam:) (kolor granatowy)

pozdrawiam

ps-salsa ja to kichanie przy tuszowaniu rzęs mam prawie codziennie.. masakra:)

kar0la80

• Gość
« Odpowiedź #77 dnia: 28 Lis 2007, 23:36:18 »
Koniec tematu :mrgreen:  kupilam dzisiaj Lash Architect l'oreal (w czarnym opakowaniu), pouzywam go troche i napisze jak dziala :-D

inkageo

« Odpowiedź #78 dnia: 16 Sty 2008, 18:03:36 »
Ale jestem zła.. Na strefie bezcłowej skusiłam się i kupiłam tusze do rzęs Lancoma. Hypnose miał być pogrubiający, a jest do d... Mam długie i podkręcone rzęsy, więc jedyne czego oczekuję to przyciemnienie i pogrubienie, a ten daje bardzo delikatny efekt Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Maluję, maluję i nic.. Jest warty góra 30 zł. Przez rok używałam Masterpieces z Max Factora i był fajny, a w sklepie mnie chyba diabeł podkusił na dodatek kupiłam dwupak (pojedynczych nie było) i mam jeszcze L'extreme - wydłużający Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

callja

...
« Odpowiedź #79 dnia: 16 Sty 2008, 18:41:36 »
Nie martw się, Inka, jeśli boisz się użytkowania L'Extreme, to chętnie go od Ciebie odkupię - dla mnie to tusz number one, nie potrafię już używać innego ;-) A opakowanie tuszu, które teraz kończę, sprowadzałam z angielskiego ebay'a via koleżanka - ceny w Polsze zabijają :-/

Ale powiem Ci szczerze, że jestem zadziwiona, że nie jesteś zadowolona z Hypnose - dotychczasowe sygnaly dziewczyn o tym tuszu były jak najbardziej pozytywne...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Strefa Ślubna

...
« Odpowiedź #79 dnia: 16 Sty 2008, 18:41:36 »

mika

« Odpowiedź #80 dnia: 16 Sty 2008, 18:51:45 »
Ja lancoma miałam raz i też byłam niezadowolon, potem kupiłam kanebo i się zakochałam w tym tuszu 38 stopni C - najlepszy jaki miałam, ale tylko na duże wyjście, na codzień max factor masterpiece też boski
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

Re: ...
« Odpowiedź #81 dnia: 16 Sty 2008, 18:54:07 »
Cytat: "callja"
Nie martw się, Inka, jeśli boisz się użytkowania L'Extreme, to chętnie go od Ciebie odkupię - dla mnie to tusz number one, nie potrafię już używać innego ;-) A opakowanie tuszu, które teraz kończę, sprowadzałam z angielskiego ebay'a via koleżanka - ceny w Polsze zabijają :-/

Ale powiem Ci szczerze, że jestem zadziwiona, że nie jesteś zadowolona z Hypnose - dotychczasowe sygnaly dziewczyn o tym tuszu były jak najbardziej pozytywne...

Ooo to może l'extreme okaze się lepszy.. Za dwa tusze zapłaciłam 155 zł, więc cena była dobra.. Hypnose ma dziwną kwadratową szczoteczkę, ale problem chyba tkwi gdzie indziej.. Bardzo mało kosmetyku przykleja się do rzęs, nawet po wielokrotnym pociągnięciu makijaż jest delikatny i dzienny.. A jak wyschnie to nie można nałożyć kolejnej warstwy bo rzęsy są już bardzo sztywne i tylko się sklejają. Zresztą nawet czytałam w jakimś piśmie porady makijażysty lancome, że ich tuszami można pracować tylko "na mokro", czyli do momentu wyschnięcia. Myślałam, że to kwestia przyzwyczajenia i z czasem będzie lepiej, ale tracę dużo czasu, a efekt jest średni.. Dzisiaj nie wytrzymałam i pomalowałam się starym Masterpiece i było pięknie mimo, że już się kończy.. A Masterpiece kupuję na Zielińskiego za 30 zł.. Oj miałabym 5 maxfactorów..

[ Dodano: 16-01-2008, 18:57 ]
A najlepszy tusz jaki miałam to Maximeyes Diora, ma mega wypasioną wielką szczotę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Magnascopic Estee Lauder też dawał radę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Z Lancoma kiedyś dawno też coś miałam i pamiętam, że nie był najgorszy, chyba Extencils, ale oni ciągle zmieniają te tusze, zwariować można.. W każdym razie jestem rozczarowana Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #82 dnia: 16 Sty 2008, 19:03:53 »
Inka, spróbuj zatem L'Extreme, aż ciekawa jestem Twoich wrażeń :-D Ja go uwielbiam...

A jakby co - daj znać, czy przypadkiem nie chcesz się go jednak pozbyć  :Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj:  Swoją drogą, jeśli ceny w wolnocłówce są tak korzystne, to może się czasem uśmiechnę o zakup do "latających" forumek - cena L'Extreme w ilości sztuk "1" to w Sephorze drobne 140 zł :!:  

grrrrrrrrrrrrrr :evil:  :evil:  :evil:

siog

« Odpowiedź #83 dnia: 16 Sty 2008, 23:05:16 »
Cytat: "callja"
Inka, spróbuj zatem L'Extreme, aż ciekawa jestem Twoich wrażeń :-D Ja go uwielbiam...

:

potwierdzam, lepszego nie mialam!

mayagaramond

« Odpowiedź #84 dnia: 16 Sty 2008, 23:08:31 »
siog - co sadzisz o tych butach? Maja tez ciemno zielone.

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: 18 Sty 2008, 08:52:32 »
Cytat: "inkageo"
Mam długie i podkręcone rzęsy, więc jedyne czego oczekuję to przyciemnienie i pogrubienie, a ten daje bardzo delikatny efekt

więc dla Ciebie idealny byłby Lancome Fatale

inkageo

Odp: TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE
« Odpowiedź #86 dnia: 13 Mar 2009, 10:34:47 »
W kwietniowym Twoim Stylu jest test maskar i wyniki trochę mnie zaskoczyły.. Zdecydowanie wygrał Maybelline Volume Express Colossal i to z tuszami z wyższej półki, m. in. z nowym wibrującym Estee Lauder, do którego zakupu właśnie się przymierzałam.. Próbowała któraś z Was tego Maybelline? Kosztuje podobno tylko ok. 22 zł!

Dodany tekst: 13 Mar 2009, 10:42:09
O jest też w necie ten test: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2009, 10:42:09 wysłana przez inkageo »

aja

« Odpowiedź #87 dnia: 13 Mar 2009, 10:47:14 »
dobry też jest Chanela - oczywiście ten pogrubiający! bo i ja nie mogę używać wydłużających

golinda

• Gość
« Odpowiedź #88 dnia: 13 Mar 2009, 11:00:20 »
W kwietniowym Twoim Stylu jest test maskar i wyniki trochę mnie zaskoczyły.. Zdecydowanie wygrał Maybelline Volume Express Colossal i to z tuszami z wyższej półki, m. in. z nowym wibrującym Estee Lauder, do którego zakupu właśnie się przymierzałam.. Próbowała któraś z Was tego Maybelline? Kosztuje podobno tylko ok. 22 zł!

Dodany tekst: 13 Mar 2009, 10:42:09
O jest też w necie ten test: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a myślisz, że jak oni robią te testy????????? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mam stały kontakt z tym światkiem prasowym, z racji mojej pracy
a moje 2 koleżanki pracują w pismach kobiecych

no niestety - test wygrywa firma, która najwięcej da na promocję

tak jest w każdej niemalże braży

ale widzę, że tu to już naprawdę poszli po bandzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Mar 2009, 11:02:47 »
Ale te opinie to nawet takie rzeczowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie, że dobry bo dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 13 Mar 2009, 11:02:47 »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #90 dnia: 13 Mar 2009, 11:06:16 »
Ale te opinie to nawet takie rzeczowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie, że dobry bo dobry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no wiadomo
sama własnoręcznie piszę opinie o kluczach płaskooczkowych, mimo że nigdy ich w rękach nie miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

« Odpowiedź #91 dnia: 13 Mar 2009, 11:07:13 »
no wiadomo
sama własnoręcznie piszę opinie o kluczach płaskooczkowych, mimo że nigdy ich w rękach nie miałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wow! widzę, że koleżanka to wszechstronna jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #92 dnia: 13 Mar 2009, 11:13:11 »
Musimy w takim razie zrobić własne testy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #93 dnia: 13 Mar 2009, 11:27:17 »
Ja z tych opisanych mam Phenomen'Eyes Givenchy i jestem zadowolona - i to nawet bardzo. A z tuszem to niestety jest tak, że co osoba, to opinia i ciężko znaleźć taki, który dobrze działa na NASZE rzęsy. Ot, dlatego nie wierzę w takie rankingi/testy. Lanie po ścianie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

inkageo

« Odpowiedź #94 dnia: 13 Mar 2009, 11:28:23 »
Chyba poświęcę się i kupię tego Maybellina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #95 dnia: 13 Mar 2009, 11:56:56 »
Chyba poświęcę się i kupię tego Maybellina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
kup, on nie jest drogi.. nawet jak nie bedzie dobry to i tak wiele nie stracisz.. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Mar 2009, 12:03:18
ja tez uzywam tuszy lancoma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jestem zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mialam i hipnose, i l'EXSTREME Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj teraz raczej uzywam L'EXSTREME,
ale ogolnie tusze te sa delikatne.. nie dadza one tzw efektu sztucznych rzes.. naklada sie ich malo i daja bardzo naturalny efekt..
ale ja jestem zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mowicie ze kanebo jest dobry? moze nastepnym razem wyprobuje go?
« Ostatnia zmiana: 13 Mar 2009, 12:03:18 wysłana przez abkasia »

golinda

• Gość
« Odpowiedź #96 dnia: 13 Mar 2009, 12:25:23 »
ja polecam Armani Maestro - najlepszy, jaki miałam!!!

abkasia

« Odpowiedź #97 dnia: 13 Mar 2009, 12:35:22 »
ja polecam Armani Maestro - najlepszy, jaki miałam!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moj lancome, straczy mi jeszcze na jakies 2 mies Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale tesciowie beda do nas lecieli w czerwcu, to moge sobie cos na bezclowej zamowic  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ten kanebo podobno strasznie trudno sie zmywa.. ja mam plyn micelarny avene.. mys;licie ze zmyje sie nim?

salsa

« Odpowiedź #98 dnia: 13 Mar 2009, 14:35:43 »
abkasia  ja tez długo uzywałam lancoma , przerobiłam chyba wszystkie ich tusze
dla mnie te tusze są na 8 miesiecy!

teraz chce wypróbować cos innego, chyba sie skusze na jakąś Helenę R Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

misiaczek187

« Odpowiedź #99 dnia: 13 Mar 2009, 15:45:02 »
Też używałam Kanebo 38 dla mnie tragedia jeśli chodzi o zmywanie.Micelarny się nie nadaję zmywa się ciepłą wodą bardzo ciepłą bym powiedziała,a efekt mnie nie powalił. Ja na codzień używam Hypnose Lancome i jest super a na wyjścia nowego Lancome Oscilation czy jak to się tam piszę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wg mnie jest bardzo bardzo fajny.