TUSZ DO RZĘS ----POMÓŻCIE

Zaczęty przez kar0la80, 27 Lis 2007, 11:50:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: salsa w 18 Cze 2009, 00:19:48
ja jestem wierna Lancome

a ja zdradziłam dla Armaniego i nie żałuję ;)

justynaaaa2

a ja pieprzę i nie maluję ;D odkryłam jak fantastyczną rzeczą jest henna i teraz mam w nosie rozmazywania, kruszenia a przede wszystkim zmywanie tego dziadostwa  :crazy: i mam wrażenie, że odkąd nie maluję mam więcej rzęs i tak mi nie wypadają :)
fakt faktem nie ma efektu jak po super wydłużającym czy pogrubiającym tuszu, ale kto mnie tam ogląda ;D pies nie zwrócił uwagi ;)

magoo

ja chyba jakaś dziwna jestem bo w zasadzie nie widzę wielkiej róznicy między tuszami... może jeszcze po prostu nie trafiłam na ten idealny  :hmm:  W sumie najbardziej dotychczas odpowiadały mi Lancome, ale to dlatego, że najłatwiej się zmywają

abkasia

 najlepsze sa jedwabne rzesy. cos niesamowitego. piekny wyglad i wygoda.. tylko ta cena  ;D

balbina

#129
Cytat: magdalinska w 25 Mar 2009, 13:48:07
Jak juz kiedys pisałam, uzywam od kilku lat Loreala lash architect. Nie wiem, albo te tusze sie popsuły, albo ja mam pecha, strasznie szybko wysychaja, tworza sie grudki, krusza sie, te resztki wpadaja mi do oczu, piecze jak cholera., no jednym słowem meczarnia. No i moja cierpliwosc sie skoczyła, tusz poszedł w kosz, a ja w dniu wczorajszym zakupilam max factora FALSE LASH EFFECT. dzisiaj uzyty pierwszy raz i powiem wam ze chyba jest ok :) bardzo wydłuza, nie ma zadnych grunejm, rzesy rozdzielone, nie skleja. To tak na szybko po pierwszym dniu :)

co do Architekta to  już moje pierwsze spotkanie z nim ,dawno dawno temu skończyło się tak jak piszesz,a była to nowość więc zlezały nie mógł być .Ten tusz mial mieć jakieś włókna i rzeczywiście miał , z tego co pamietam jednak osypywały się one i wpadały mi do oczu a efekt był tragiczny ,myślałam że umre z bólu.

Ostatnio też zakupiłam Max Factora FALSE LASH EFFECT,narzekac nie mogę ,nie kruszy się ,nie rozmazuje pogrubia , wydłuża ale jakiejś rewelacji brak ,jak dla mnie szczoteczka jest za duża i za wiele trzeba się nią namanewrować by rzęsy nie były posklejane.Jednak Max Factor Masterpiece jest jak dla mnie nie do przebicia ,ale ta pierwsza złota wersja ,wersja czarna tzw.max już sklejała rzęsy.

Dziś ,pod wpływem postu Inki kupiłam Tusz Maybelline "COLO SSAL Volum express" ,zobaczymy :) Dzięki Inka za opinię bo chodziłam długo kołoniego ale właśnie nie miałam go odwagi kupić ,taki żółty jest hihi.
Dawno temu bardzo sobie chwaliłam ,przywożony z Niemiec granatowy Maybelline Volum Express,wcześniej to było JADE o ile ktoś jeszcze to pamieta,nie wiem czemu ale teraz o już nie to samo :(

golinda

Cytat: abkasia w 19 Cze 2009, 22:15:08
najlepsze sa jedwabne rzesy. cos niesamowitego. piekny wyglad i wygoda.. tylko ta cena  ;D

o matko! nie wiedziałam o tym, zrobię sobie :)

kasiad

Cytat: abkasia w 19 Cze 2009, 22:15:08
najlepsze sa jedwabne rzesy. cos niesamowitego. piekny wyglad i wygoda.. tylko ta cena  ;D

o właśnie miałam zapytać, co to są jedwabne rzęsy?  :blush:

golinda

kasiad

http://www.xtremelashes.pl/content/view/88/137/

wyglądają pięknie, tylko ile wytrzymują? bo jak miesiąc, to rzeczywiście się nie opłaca

kasiad

Cytat: golinda w 29 Cze 2009, 15:08:06
kasiad

http://www.xtremelashes.pl/content/view/88/137/

wyglądają pięknie, tylko ile wytrzymują? bo jak miesiąc, to rzeczywiście się nie opłaca

golinda   :beer:
piękne te rzęsy :)

golinda

piękne, też mi się marzą, pod warunkiem, że to bardziej długotrwałe

justynaaaa2

Cytat: golinda w 29 Cze 2009, 15:08:06
kasiad

http://www.xtremelashes.pl/content/view/88/137/

wyglądają pięknie, tylko ile wytrzymują? bo jak miesiąc, to rzeczywiście się nie opłaca
fakt wyglądają super, ale muszą być dobrze zrobione ;)
wytrzymują tyle dopóki ci nie wypadną twoje własne ;) może się zdarzyć tak, że uż następnego dnia jakaś ci odleci, a może być i tak, że dopiero po tygodniu, więc ciężko przewidzieć jak długo efekt się utrzymuje  :hmm:
jak dla mnie za taką kasę to się nie opłaca, ale to moje zdanie ;)
trzeba uzupełniać braki co jakiś czas, bo jak się nie uzupełnia to wygląda to koszmarnie  :crazy: i kolejne kilka stówek w plecy
a najgorsze, że to pierwsze założenie trwa chyba ok. 3 godzin (zależy ile tych rzęs nalepiają) trzeba mieć dużą cierpliwość, żeby ktoś przy oku ci grzebał kilka godzin  :padam:

golinda

oj, myślałam, że to wytrzymuje z 3 miesiące!

swoje mam normalne, a jak pomaluję porządnym tuszem, to wyglądają bardzo ok, więc chyba dam sobie spokój

dzięki za info! :beer:

justynaaaa2

Cytat: golinda w 29 Cze 2009, 15:23:22
oj, myślałam, że to wytrzymuje z 3 miesiące!

swoje mam normalne, a jak pomaluję porządnym tuszem, to wyglądają bardzo ok, więc chyba dam sobie spokój

dzięki za info! :beer:

znam babkę, która zrobiła ten kurs (zresztą w tej firmie z linka) i zakłada te rzęsy w swoim salonie kosmetycznym, dlatego wiem jak to się odbywa ;)
ma na to klientki owszem, ale te kobiety są u niej co jakieś 3-4 tygodnie na uzupełnieniach, bo jak ci wypadnie np. kilka rzęs z jednego oka a z drugiego prawie nic to wyobraź sobie jak to wygląda ;)
zrobiła kiedyś te rzęsy mojej koleżance (swojej pracownicy) na początku jak musiała się poduczyć jeszcze trochę, fakt pierwsze wrażenie "WOW", po 2 tygodniach powoli to "wow" mijało :(
nie ma szans, żeby to wytrzymało 3 miesiące no chyba, że ci przez 3 miesiące żadna rzęsa nie wypada ;)

abkasia

moja kolezanka zrobila i trzymaja jej sie juz ok poltora miesiaca albo 2... ma zrobione bardzo naturalnie. ladnie to wyglada!

sonja

Abkasiu, jaki Ty masz przecudny awatar :dreaming:

abkasia

#140
Cytat: sonja w 09 Lip 2009, 15:05:31
Abkasiu, jaki Ty masz przecudny awatar :dreaming:
dziekuje!! :blush: :blush: :blush: jestem na nim w koszuli nocnej :point_lol: :point_lol:


emcia

kupiłam ten żółciutki tusz, dla mnie lepszy od Loreali
polecam

mobka

Tez go kupilam, ale jak na razie dla mnie sredni - slabo sie osadza na rzesach i wlasciwie ich nie pogrubia. Poczekam az zgestnieje, bo jak  na razie yglada, ze jest za rzadki.

supersluby.pl

Szczerze polecam Rimmel Glam Eyes Lash Flirt Maskara, doskonale podkręca i rozdziela rzęsy, przy czym wcale ich nie skleja, też mam cienkie rzęsy i gęsty tusz zbytnio je obciąża, dlatego odradzam Ci taki, natomiast tusz Rimmla unosi je przez co podkreśla oczy, ma fajną szczoteczkę- z jednej strony ma długie ząbki- podkręcanie, a z drugiej krótkie- pogrubianie. Dodatkowy plus to cena- dałam za niego ok 25 zł.
www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

nionczka

#145
Cytat: golinda w 29 Cze 2009, 15:08:06
kasiad

http://www.xtremelashes.pl/content/view/88/137/

wyglądają pięknie, tylko ile wytrzymują? bo jak miesiąc, to rzeczywiście się nie opłaca

Nie chwalac sie, moje niewiele sie od tych roznia. dlatego nie bardzo je lubie malowac bo strasznie sie wtedy rzucaja w oczy no i juz nie moge zakladac okularów. A co do tuszu- bo o to tu chodzilo- mam fajny Clinique. Pierwszy, ktory nie wydal mi sie ani za rzadki ani za suchy, ktory nie maze sie i nie jest grudkowaty.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: nionczka w 04 Sie 2009, 16:53:21
Nie chwalac sie, moje niewiele sie od tych roznia.

składam wniosek o bana dla ciebie!

damka

#147
ja mam dośc długie rzęsy wiec raczej próbuje je zagęścić.
Miałam chyba wszysttkie lancomy ale dopiero HR Lash Queen to było coś.
Teraz za namowa koleżanki  mam Max factor

http://www.nokaut.pl/oferta/max-factor-false-lash-effect-tusz-do-rzes.html

i naprawde jest super. Ale jak sądze to kwestia potrzeb danych rzęs. Mi służy

mobka

damka a jak sie sprawdza ta duza szczoteczka?

damka

jest naprawde super !!!! Kupiłam ją z polecenia i nie zawiodłam sie. Uwazam ze warto sprawdzic