Ciuszki dla niemowlaka 74

Zaczęty przez marax, 04 Lis 2014, 15:43:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Sprzedam ciuszki po mojej Rozalii. Ciuszki kupiłam nowe mała w nich chodziła przez 2 miesiące. Stan ich oceniam na bdb normalnie ślady użytkowania.
https://plus.google.com/photos/106241068969039514206/albums/6077860977241929569

marlen_ka

ja chce :
HM bawełna organiczna 56 po 6 zł
endo 1-3 miesiace 10 zł
SMYK komplet 12 zł - jaki rozmiar

marax

#2
Cytat: marlen_ka w 04 Lis 2014, 15:50:05
ja chce :
HM bawełna organiczna 56 po 6 zł
endo 1-3 miesiace 10 zł
SMYK komplet 12 zł - jaki rozmiar
w tym myku chodzila od ok 2 tyg do praktycznie końca 3 miesiąca. 56/62. zaraz zobaczę na metke. na foto jakiś dziwny cien jest, na zywo go nie ma. ide szukać czapki


marax

marlenka nie chesz zary ? , Jest w super stanie. Z krótkim rękawem bardzo dobrze się sprawdza pod pajace zimą. Świetna bawełna. Są śnieżno- białe.

marlen_ka

fajne sa bardzo, ale na krotki rekaw mam juz  ponad 10 szt body a jeszcze dzisiaj dokupilam 5-pak, takze nie potrzebuje juz wcale. na dlugi rekaw juz tylko musze kupic

marax

#5
Cytat: marlen_ka w 04 Lis 2014, 15:59:19
fajne sa bardzo, ale na krotki rekaw mam juz  ponad 10 szt body a jeszcze dzisiaj dokupilam 5-pak, takze nie potrzebuje juz wcale. na dlugi rekaw juz tylko musze kupic
mam jeszcze takie same z HM 1 szt białych identyczne bawełna organiczna. One sa w stanie bdb- nie mają już bieli sklepowej ale nie są zszarzałe. Po 5 zł sprzedam jak chcesz. Wrzuce jeszcze za godzinę kilka ciuszków.

zosia2007

te białe body z HM ja bym wzięła jak marlenka nie chce
masz jeszcze coś nie różowego? :D

marlen_ka

Cytat: marax w 04 Lis 2014, 16:22:31
mam jeszcze takie same z HM 1 szt białych identyczne bawełna organiczna. One sa w stanie bdb- nie mają już bieli sklepowej ale nie są zszarzałe. Po 5 zł sprzedam jak chcesz. Wrzuce jeszcze za godzinę kilka ciuszków.
na dlugi rekaw? to biore :) i wrzuc co masz jeszcze to jak cos jedna paczka pojdzie

Kasia

Marax, widzę ze obie porządki w ciuchach niemowlecych robimy :)

marax

Cytat: marlen_ka w 04 Lis 2014, 19:48:06
na dlugi rekaw? to biore :) i wrzuc co masz jeszcze to jak cos jedna paczka pojdzie

tak na ostatnim zdjęciu jest foto. Długi rękaw ma tez to body z hello kitty tyle że to typowe 56 na 62 będzie za male.

marax

Cytat: Kasia w 04 Lis 2014, 19:56:41
Marax, widzę ze obie porządki w ciuchach niemowlecych robimy :)
ja wystawiłam tylko te rzeczy które sama chciałabym kupić od kogoś. Mam jeszcze całą stertę rzeczy mniej fajnych i nie chce mi się już im zdjęć robić. Dam na strych może kiedyś się jeszcze ktoś w rodzinie rozmnoży :)

Kasia

Ja ostatnio 4 wory do pojemników niby PCK wrzuciłam, bo dostałam fuuuuure ciuchów od koleżanki (z 4 wory zostały)
Po Michale jedna torba stoi dla syna znajomej
Po Majce jestem w trakcie porządków.
Trochę na sprzedaż będę miała. Nic nie zostawiam na zaś :D

marax

śliczne śliczne szkoda tylko że już za małe a tyle kasy na nie poszło ............. Masakra jak szybko takie dziecko rośnie. Ona już nosi 68 i to niektóre już przymałe.

Kasia

68? Niezle :) Będę śledzić wątek, moze jeszcze będę od ciebie ciuszki kupować :)
Maja dopiero niedawno z 56 wyrosła, 62 teraz nosi.

marax

Cytat: Kasia w 04 Lis 2014, 22:16:26
68? Niezle :) Będę śledzić wątek, moze jeszcze będę od ciebie ciuszki kupować :)
Maja dopiero niedawno z 56 wyrosła, 62 teraz nosi.
moja teraz pewnie z 6,5 kg waży a może i więcej.......... wygląda jak chomik. Ciuszki mam 3-6 miesięcy a są już na styk.

zuzia