Fajna pieczona rybka

Zaczęty przez jo_miekka, 27 Lis 2007, 09:57:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

na rybkę warto położyć odrobinę masła i nie solic do pieczenia-bedzie bardziej soczysta:)
fajny przepis tak w ogole:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dagi

Fajna pieczona rybka jest pyszna :)
Początkowo obawiałam się tej natki pietruszki, bo na surowo nie przepadam za nią, ale moje obawy okazały się bezpodstawne. Bardzo nam z mężem smakowało i na pewno jeszcze nie raz zagości na naszym stole. Acha u mnie akurat była ryba sola. 
brawo brawo brawo
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

rubin04

JO- i ja spróbowałam i rybka bardzo dobra :) Polałam :)

..tak sobie myślę że większośc facetów nie przepada za rybami.. Mój też nie jest fanem ryb,  chyba że ma przed sobą stek z tuńczyka albo medregala. Łosoś też daje rade ale tu repertuar rybny M. się kończy..
Fajna rybka mu smakowała, choc wyraził żal, że szkoda że to nie tuńczyk..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ooo, sledziki, mniam lol

u mnie w domu sie ryb duzo jadło, za to u męza prawie wcale - ja mu zaczełam robić i teraz przepada ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jo_miekka

U mnie się dużo ryb w domu rodzinnym jadło. Dopiero będąc w Krkau zrozumiałam, co znaczy być pozbawionym świeżej bałtyckiej ryby, bo te mrożone to jednak nie to samo. Ale dalej staram się jeść rybę często.
Ale nigdzie nie samkuje tak, jak kupiona w porcie i pieczona na grillu na babcinym podwórku... :)

elve

ani w moim rodzinnym domu, ani u mojego męża nie jadało się ryb
najwyżej w Wigilię
odkrywam ryby
szkoda tylko, ze tak trudno dostać świeże, świeże ryby

Beata

i ja dołączam do fanów fajnej pieczonej rybki. Kupiłam do tego cały kilogram takich maleńkich pieczarek.
A że przypomniałam sobie o niej zby późno i nie było czasu na macerowanie w czosnku, to pokroiłam go w plasterki i rzycilam pod i między rybkę. Piwo się należy!

Cytat: salsa w 10 Lut 2009, 22:48:12
rubin04  MOj uwielbia ryby ;) piekę na rozne sposoby i filety i całe ryby i on zawsze pałaszuje az mu sie uszy trzęsą ;)

salsa, to ja skorzystam z wyszukiwarki, a ty wpisz jak najwięcej pomysłów   :agreed:. Z tym, że ja mieszkam na Górnym Śląsku, więc jestem ograniczona tylko do mrozonek ewentualnie tych z makro. Żadnej innej opcji ...

Beata

Cytat: doda w 10 Lut 2009, 22:38:47
robię rybę często zazwyczaj 2, 3 razy w tygodniu, a przynajmniej raz :)

doda, na Ciebie też liczę, że podrzucisz jakieś propozycje

Beata

o! właśnie taką solę zrobiłam dzisiaj ;) tylko bez cytryny
ale następnym razem zrobię, bo zapewne będzie inna

ja już nawet miałam wątek prośbowy zakłądać o dania rybne, takie dla dzieci (podziałała na mnie reklama, że jak dzieci jedzą ryby to mądrzejsze są   ;)

iksa_nl

Fajna pieczona rybka okazała się bardzo fajna i bardzo pyszna [w naszym przypadku to byly swieze filety z dorsza, no i dodalam maslo].
Mąż się objadł, pochwalił i ....zasnął o 19.00... hmm nie pamiętam żebym dodawała jakieś "inne" składniki hehe :crazy:

giga

Ja dzisiaj robiłam rybkę wg.przepisu jo.
Rybka jest pyszna.Przepis dodałam do moich ulubionych dań.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

dziś będzie ta rybka, mam nadzieję, że się uda

giga

Cytat: emcia w 27 Mar 2009, 12:15:05
dziś będzie ta rybka, mam nadzieję, że się uda
ta rybka zawsze się udaje
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

emcia

udała się, była pyszna
zrobiłam do niej ziemniaki z patelni i surówkę z pora

sputnik_sweetheart

zrobiłam rybkę, mniammm! jo, wielbię Cię za te przepisy  :beer:

mobka

O tym tez zapomnialam, a to dobre bylo :D

noelka84

zrobilam wczoraj dobra wyszla nastepnym razem dam jeszcze wiecej pietruchy:)

ewelinkaa

a ja podam przepis na moje popisowe danie Szpinak przesmażamy na maśle, dodając do niego posiekany ząbek czosnku, odrobinę soli i pieprz. Pod koniec smażenia dorzucamy pokrojony w kostkę ser, chwilę mieszamy i odstawiamy z ognia.
Umyte i osuszone filety z pstrąga oprószamy solą i pieprzem, nakładamy na każdy farsz szpinakowo-serowy, posypujemy orzechami. Filety wkładamy do rozgrzanego do 180°C piekarnika i pieczemy przez 25 minut.
carpe diem