zastawa stołowa

Zaczęty przez konwalia, 05 Paź 2014, 09:51:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 06 Paź 2014, 23:01:05To ja wole ikea
ja tez ;) mam tez jeden tylko odprysniety wlasna reka o wlasny zlew :D i albo nic nie jest porysowane, albo ni cholery nie zwracam na to uwagi lol a karolina o ile talerze ma spoko, to juz te dzbanuszki i inne farfocle filizankowe sa dla mnie fuj ;) ale ogolnie popieram mysl kupowania polskiego ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

natka

U mnie cała zastawa z Ikei i to w różnych wariantach:) 365+ to porcelana- mam kwadratowe talerze i są super, do tego mam też z tej serii filizanki, miski i kubki. chcialabym sobie jeszcze kiedys dokupić wersję błękitną. Do tego mam tak fioletowego i białego fargrik'a i one sa gorszej jakosci, zreszta to kamionka, parę małych talerzy mi sie uszczerbiło ale plus jest taki że można dokupić :) no i jeszcze kupiłam sobie jasnoturkusowy zestaw ale jego już nie ma na stronie. W ogóle to mam hopla na punkcie zastaw :D
Gdybym miała wybierać to postawiłabym na 365+, wydaje mi się że to wzory proste, klasyczne i zawsze się sprawdzą :)

konwalia

Oglądałam wczoraj 365+ i ona na taki niebieski odcień bieli, arcoroc mi nie podchodzi i sama nie wiem
Te Karoliny jaki mają odcień?

marax

Cytat: konwalia w 10 Paź 2014, 08:36:21
Oglądałam wczoraj 365+ i ona na taki niebieski odcień bieli, arcoroc mi nie podchodzi i sama nie wiem
Te Karoliny jaki mają odcień?
moja ma zdecydowanie inny niz na tym foto bardziej to kość słoniowa

callja

Cytat: konwalia w 10 Paź 2014, 09:36:21Te Karoliny jaki mają odcień?
Są do wyboru albo bielutka (klasyczna porcelana) albo ecru/kość słoniowa (FBC - Fine Bone China) - taką ma marax.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marax

#30
Cytat: callja w 10 Paź 2014, 21:48:54
Są do wyboru albo bielutka (klasyczna porcelana) albo ecru/kość słoniowa (FBC - Fine Bone China) - taką ma marax.
ty jestes bardziej zorientowana w mojej porcelanie niż ja sama hihihi lol lol
Nie polecam tylko talerzy w formie miseczek bo musze je myć ręcznie. No chyba że masz jakąś inna zmywarkę i twoja je domyje.
Mi nie chcą wejść w te przedziałki od zmywarki. Widze jednak że oni mają też inna kształty talerzy głębokich. Talerze obiadowe są mega duże ( jednak nie za duże) i M nic nie spada na dywan  :rotfl: :rotfl:

callja

Cytat: marax w 11 Paź 2014, 10:22:15ty jestes bardziej zorientowana w mojej porcelanie niż ja sama hihihi
Eeeeeeeee... To tylko efekt mojego zboczenia - wielbię porcelanę z Karoliny od dawna, więc obmacaną i obejrzaną mam ją wielokrotnie & konkretnie ;) Nie ma to jak masochizm lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

jestynka

ja mam karolinę i jestem zadowolona. Glebokie takerze- miseczki domywa mi zmywarka.
U nas eż ikea byla cała porysowana i nie chodzi o ryski,ale miała szare porysowania od sztućców.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Nikkolino

#33
Jak lubisz minimalistyczną białą zastawę to ikea jest super:)
Talerze, talerzyki, głębokie i miseczki z tej najtańszej linii białej są ładne i praktyczne. Szklanki typu pokal tez maja fajne w kilku kolorach choć ostatnio był problem z dostępnością .

Jeśli wolisz jednak lepszą jakość oraz ciekawe wzory, polecam tę ceramikę z Bolesławca:
https://andyceramika.pl/dzbanki

Warto jest sobie przejrzeć ją tutaj.