Flossman - Wrocław

Zaczęty przez oliwka221, 26 Lis 2007, 17:41:59

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oliwka221

Dziewczyny,proszę o pomoc.Suknie jakich firm można kupić we Flossmanie we Wrocławiu?Dzwoniłam,ale pani wymieniła mi jedynie Pronovias,Agnes i Papa Michele.Czy faktycznie tam są tylko te trzy firmy?Interesuje mnie Atelier Diagonal i White One.Czy wiecie,ile kosztują suknie tych dwóch firm.

mary

White one jest w podobnych cenach do pronovias. Zależy od modelu, ale około 3,5-4 tys. chyba. Co do reszty się nie wypowiem, gdyż nie z Wrocławia jestem ;)

oliwka221

Wielkie dzięki,mary ;-)))

mary

nie ma za co. Gdzie te panny (i mężatki) z Wrocławia się włóczą, że tu żadna nie zaszła jeszcze? ;)

oliwka221

No,właśnie...Może inkageo się odezwie.Ona przecież kupowała tam swoją suknię.

adrianna79

ja przymierzalam sukienke od st patrick we flossmanie. na koniec jednak wybralam sukienke od justin alexander'a z adeline. maja duzy wybor, chociaz nie wiem czy sprzedaja te sukienki ktore ciebie interesuja. ja nie zwracalam uwagi na metki, tylko na styl sukienki... radze tobie to samo :-)

oliwka221

Adrianna,dla mnie metka też nie ma takiego wielkiego znaczenia,ale niektórzy straszą mnie,że są niestety firmy,których suknie jakościowo pozostawiaja wiele do życzenia.Szukam konkretnego fasonu,ale liczy się dla mnie też cena.

foszek

oliwka221, z czystym sumnieniem moge ci polecic wizyte w tym salonie, ja sie konkretnie na kolekcjach nie znam, ale oprocz tych marek co wymienilas maja tam tez  St. Patrick. I nieziemska cierpliowsc, ktorej nie znajdziesz w kazdym salonie

oliwka221

Foszek,Flossman to będzie pierwszy salon,do którego się wybiorę i jedyny,o którym słyszałam tyle pozytywnych opinii.Dziś dzwoniłam i umówiłam się na mierzenie.Orientujesz się może czy mozna tam robić zdjęcia?

inkageo

Ja też z czystym sumieniem polecam ten salon :) Co rok są trochę inne kolekcje, więc trudno mi powiedzieć co poza Pronovias i Agnes ma być w 2008 roku. Pod koniec 2006 na pewno byłysukienki White One, bo jedną na pewno tam mierzyłam, no i były też suknie Sposabella (rubin mierzyła). White One jest tańsze od Pronovias, suknia którą mierzyłam na pewno nie kosztowała więcej niż 3000 zł.

[ Dodano: 26-11-2007, 19:02 ]
A ja zamawiałam suknię, której nie było w stałej ofercie salonu i taka opcja też jest możliwa.
Imagine there is no hate

mona_liza

oliwka221, we Flossmanie pod konieć stycznia ma byc również nowa kolekcja White One, wiem bo dzis byłam ;-)

oliwka221

Dzięki,Inka,wiedziałam,ze w końcu się odezwiesz ;-)Proszę napisz mi tylko,czy można robić zdjęcia podczas mierzenia.

inkageo

Ja robiłam sobie sesję zdjęciową, ale byłam już wtedy zdecydowana na zakup. Rubin robiła fotki ukradkiem, też spróbuj ;) Panie wychodzą po kolejne suknie, więc jest kiedy cyknąć ;) Tylko w Lisa Ferrera można chyba robić na legalu, a i jeszcze w Prima Sposie, ale tam nie byłam bo to nowy salon, ale pamiętam fotki Rubin :)
Imagine there is no hate

oliwka221

Kilka wrocławskich salonów zwiedziałam,bo w tym roku moja siostra wychodziła za mąż.Kupiła suknie Herms w Adeline.Pamiętam,ze wtedy podsuwałam jej do czytania Twoje wątki o tych sukniach.Hihi

foszek

Cytat: "oliwka221"Orientujesz się może czy mozna tam robić zdjęcia?
oficjalnie nie, ale ja robilam kuzynce na bezszczelnego i panie nic mi nie powiedzialy :-D

martos82

A ja zapytalam czy mozna robic zdjecia i Pani powiedziala, ze dopiero po zamowieniu :-(  

Wielka szkoda - moglam nie pytac tylko robic, tym bardziej, ze spodobala mi sie jedna sukienka a co najwazniejsze ja sie w niej sobie spodobalam :mrgreen: . Chcialabym Wam pokazac fotki, zebyscie rzucily okiem, tym bardziej, ze ta sukienka jest bardzo podobna do sukienki mierzonej przez Rubin ( tej z podwyzszana talia i plisowaniami - jesli ktos jeszcze pamieta  :-P ) - mocno skrytykowanej na tym forum. No ale niestety zapytalam, fotek nie zrobilam i nie mam co pokazac:(

Potwierdzam, ze Panie sa bardzo mile, zajely sie mna od razu ( mimo, ze nie bylam umowiona, a bylo piatkowe popoludnie ), pokazaly do zmierzenia kilka sukienek. Polecam wizyte w tym salonie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Martos ja wiem która to suknia, widziałam ją jak byłam odebrać moją z czyszczenia. Plisowana z szelką? Panie mówiły że to kolekcja 2008, chyba z Agnes :) Podobała mi się..
Imagine there is no hate

martos82

Tak to ta sukienka Inka :mrgreen: Ciesze sie, ze Ci sie podoba. Z tego co pamietam podobala Ci sie tez plisowana suknia, ktora Rubin przymierzala. Musze chyba ukratkiem zrobic zdjecie we Flossmannie przy nastepnej wizycie :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

oliwka221, Polecam tez suknie w Prima Sposa na Żeromskiego - pani miła i sama swoim telefonem mi zrobiła fotki i wysłała potem na maila. Tam mają White one i jakies inen ale nie pamietam co.. na stronie są nazwy kolekcji i sukeinki.
W Lissa Ferrera na Sienkiewicza mozna legalnie robić zdjecia.

Poza tym proponuje - nie pytac i robić zdjecia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

oliwka221

Dzięki za wszystkie odpowiedzi.Juz nie mogą się doczekać, kiedy zacznę mierzyć. :mrgreen: Martos82,kiedy masz ślub?

martos82

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Monika

dziewczyny, a nie wiecie czy w którymś salonie we Wrocku Maggie Sottero mają? Bo mi gdzieś w którymś wątku taka informacja mignęła, a jej suknie mi się bardzo podobają...

inkageo

Ktoś kiedyś wspominał, że w Adeline może będą, ale nie jestem pewna. Za moich czasów nie było ;)
Imagine there is no hate

oliwka221

Coś mi się wydaje,że Maggie Sottero są w Bellisimie.