pościel a w zasadzie wypełnienie czy jakoś tak ;)

Zaczęty przez damka, 11 Wrz 2014, 10:11:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

zastanawiam sie nad kupnem: i dylemat czy z puchu/pierza gęsiego/kaczego. I w końcu gdzie  :thankyou:

mam coś fajnego:

http://sklep.amz.com.pl/index.php?id_category=7&controller=category#/kategorie-poduszki


wrobelek0403

damka, nie masz żadnych alergii? jesli nie to spoko.


ja kupuje tylko sztuczne do czestego prania, czyli tania ikea ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

mieszkam z alergikiem i asmatykiem więc tylko antyalergiczna, dobra do prania w pralce więc ikea ;)

damka

kupiłam teraz poduszki z puchu kaczego, i nie daje rady bo niestety zapach specyficzny...
może to i racja ze ikea będzie najlepsza ...

wrobelek0403

zosia, mamy wspolne doswiadczenia ;)

ja alergik, P alergik. Jak na urlopie dostalismy poduszki z pierza, to trzeba było wymieniac, nie dalo sie na nich spac :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda


zuzia


damka


nionczka

Cytat: golinda w 11 Wrz 2014, 11:01:15
ja akceptuję tylko pierze, nic sztucznego

i ja, ale to jak mówią dziewczyny nie dla każdego się nadaje

ja mam chyba z gęsi, ale nie dam sobie głowy uciąć. I na pewno nie zwracałam na to uwagi przy zakupie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: nionczka w 11 Wrz 2014, 17:27:01I na pewno nie zwracałam na to uwagi przy zakupie.

ja tez
i kupowane w IKEA