jakiego kupic psa??

Zaczęty przez magdalinska, 26 Lis 2007, 15:03:50

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

a prosze bardzo :)  ma na imie Duffi - Dafuś  :-D i strasznie gryzie, najbardziej lubi rece i nogi, obgryza i wygrzebuje ziemie z kwiatków, duzo je i najchetniej spalby w lozku ze swoim panem :)

zwierzatko_mojej_mamy

magdalinska,  ale dafus sliczny ....... noz kurna kiedy wygram w tego totka na dom i miejsce dla psiura? :( imie tez fajne :d
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

magdalinska, sliczny psiunio!! a jak pozuje do zdjec!!  :lol:

wrobelek0403

Cytat: "vobi"litosci... bo sie porycze  :cry: ja tez chce psa, ale chyba tylko jakis mega-samotnik by sie u nas uchowal :( Znacie jakas psia rase ktorej nie bedzie meczyc samotne siedzenie w mieszkaniu od 07:00 do 18:00, wystarczy wybieganie w weekendy (tzn. w tygodniu tylko jakies polgodzinne spacerki wchodza w gre) ... no i zeby to byl pies, nie wyrosniety chomik typu york (z calym dla chomika szacunkiem)? Istnieje w ogole takie dziwadlo?

to na pewno bedzie chow-chow. To pies z charakterem kota. Znajomi maja i czasem opowiadaja. Siedzi toto pol dnia i gapi sie w okno, albo pod kaloryferem. Na spacer jak idzie, to on prowadzi, nie Ty ;) Takze to pies dla cierpliwych, zwłaszcza, ze sie niestety slini.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403,  i jeszcze do tego sam sobie wybiera pana - wiec jak sobie vobi kupi to sie moze okazac, ze jej nie bedzie sluchac tylko jej chlopa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"i jeszcze do tego sam sobie wybiera pana - wiec jak sobie vobi kupi to sie moze okazac, ze jej nie bedzie sluchac tylko jej chlopa
to pikus, gorzej jak sobie za pana wybierze np. ... tesciowa ;)

[ Dodano: 11-01-2008, 16:16 ]
magdalinska, sliiiiczny... ale urosl! Na tym zdjeciu sprzed miesiaca to jeszcze psie niemowle, a teraz juz pies pelna... geba? morda?  :mrgreen:        I z humorami chyba - na drugim zdjeciu (dafi33) wyglada jak obrazony ;) No, ale za to spojrzenie na trzecim zdjeciu chyba bym mu wybaczyla wszystkie pogryzione rece,nogi i wygrzebana ziemie  :lol:

golinda


sonja

Sama słodycz:) zwłaszcza 2 zdjęcie. Tak jak nie przepadam za dziećmi (uogólniając i delikatnie mówiąc) tak uwielbiam szczeniaki:) i inne małe zwierzęta

ishka82

Kurcze, ale słodycz :-D Szczególnie na 2 zdjęciu ma piękną minkę :mrgreen: No tak, a teraz muszę sobie przypomnieć, czemu nie powinnam teraz mieć psa :-/