złota (oby!) jesień

Zaczęty przez ddu, 27 Sie 2014, 17:50:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

#75
wróbelek, to do filharmonii :D Albo na jakiś performance do bardzo-modnej-galerii sztuki-bardzo-współczesnej ;)

Ale coś tu wspominałaś o ślubie siostry :knuje:
Jak nie do kościoła/na weselicho, to może na poprawiny?? :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

rubin04

Nie wiem gdzie wpisac wiec wbijam się tu:

w co mam się ubrać na II rozmowę o pracę?
Rozmowa w restauracji, po południu (o 17) wiec wydaje mi się ze bedzie tak ciut mniej formalnie, bo też i prezes ma taki styl że nie jest taki mocno " korporacyjny"

[spotkanie w restauracji hotelowej w poblizu budynku gdzie bedzie od 1 wrzesnia biuro firmy]

Myslałam o jakiejs sukience ale co, żakiet na nią? Jakos sama nie wiem jak zrobic by było elegancko, tak z klasą ale też nie "garniturowo" 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ja bym jednak poszła w garniturze ze spodniami. tylko moze jakas bluzka a nie koszula pod spód.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

cholera a ja tak nie lubie spodni :hmm:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

no ale do spodnicy, sukienki musza byc rajtki. to juz co wolisz :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

no że rajtki to wiadomo :D juz sie przekonałam wewnętrznie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#81
a no to spoko, to moze byc kiecka i zakiet, ale raczej cos takiego:

http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/environment/2013/2AV_0036_015R.jpg]&set=key[rotate],value[0.65]&set=key[width],value[3941]&set=key[height],value[4608]&set=key
  • ,value[618]&set=key[y],value[597]&set=key[type],value[FASHION_FRONT]&hmver=0&call=url[file:/product/large]


    bez falbanek, kwiatków czy tp.

    Dodany tekst: 04 Wrz 2014, 16:06:03

    aaa, trzeba skopiowac cały link.

    niestety nie mam mozliwosci kopiowania i wklejania zdjec :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

o fajnia, ale czy nie nudno jakos?
ech, we mnei to chyba jakies dziwne "atrakcje" siedzą :D
patrze na taką spokojną kieckę i od razu myslę "a to moze rajty w ciemnym amarancie do tego" :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin, rajty w amarancie to se wrzucisz jak bedziesz do pracy chodzic, na razie klasyka :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: ddu w 02 Wrz 2014, 12:03:22co nosicie?

ja często koszulę, długi rękaw, ale przewiewny materiał, na to cienką kurtkę bawełnianą lub cienki prochowiec. Jak jest chłodniej cienki kardigan pomiędzy. Zdarza mi się też kamizelka dzianinowa. Czasem tiszert albo bluzkę z krótkim rękawem zamiast koszuli. Do tego zazwyczaj spodnie i baleriny. Czasem spódnicę/sukienkę i do tego legginsy rajstopowe, które mam na sobie o 6 rano, ale już nie zawsze o 16.

Ale kocham jesień właśnie za te koszule, że już nie jest w nich gorąco, ale jeszcze nie zimno, żeby je w całości przykrywać.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

A widzisz. Ja koszul właściwie nie noszę

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

wrobelek0403 a miałam Ci pisać, że ostatnio widziałam skórzane spodnie w H&M :D

fajne zakupy  :thumbup:

inkageo

Imagine there is no hate

mayagaramond

wrobelek0403 gratuluję spodni!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

dzieki dziewczyny :beer:

kiecka jest taka, to bawełna z bawełnianą podszewką, typowo na lato, kolor bardziej wpada z zielony turkus niż niebieski
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

a spódnic skórzanych ode mnie nikt nie chce? ;)
jedna długa 71 cm, druga mini, 40, pas 35 i 37 cm (x2)
ja nie noszę skóry, a tu widzę zaczyna się jesienne zainteresowanie tym materiałem ...

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

ddu

#93
Cytat: goga w 06 Wrz 2014, 14:47:42
ddu fotki pokaż

nr 1.
napiszcie coś ;)

Dodany tekst: 06 Wrz 2014, 15:13:49

to jest River Island, nie mogę wstawić zdjęcie metki, musiałybyście coś napisać. to samo dotyczy drugiej spódnicy...

a w ogóle, może żeby nie zaśmiecać jesiennego wątku, może jesli któraś chce zobaczyć, to zdjęcia mailem wyślę?

wrobelek0403

moja kiecka musi byc straszna, 16 wyswietlen i ani jednego komentarza lol

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Ja już się tłumaczę :D Na słońcu na komórce niewiele było widać :D
Cyc do góry! Powinnaś nosić większe dekolty, co tak grzecznie? :P
Imagine there is no hate

mayagaramond

ddu ja mam już bardzo dużo skórzanych spódnic...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Ddu ja bym chciała, ale 70 cm to dla mnie raczej za szeroka. Muszę zmierzyć centymetrem gdzie mi się zatrzyma. Ta krótka ma 35 x 2, czy 37 x 2?
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 06 Wrz 2014, 15:47:50
Ja już się tłumaczę :D Na słońcu na komórce niewiele było widać :D
Cyc do góry! Powinnaś nosić większe dekolty, co tak grzecznie? :P

bo to z myślą o pracy kupione :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

#99
wróbel, mi się ta sukienka nie podoba. być może na żywo wygląda lepiej, ale tu jakoś tak ... hm tanio? młodzieżowo? no nie.

inka, ta krótsza większa w pasie.

mam na nią chętną na tablicy, ale szkoda mi ją dla kogoś obcego ;)
więc myślcie: krótka skórzana spódnica RI w świetnym stanie za 40 zł.
rozmiar 36

Dodany tekst: 06 Wrz 2014, 18:23:56

dłuższa (70 cm) wygląda tak:
skóra cieńsza

dla kogoś wysokiego

Dodany tekst: 06 Wrz 2014, 19:24:20

ma kieszenie ! :)

Dodany tekst: 06 Wrz 2014, 20:24:39

rozmiar 36 też