złota (oby!) jesień

Zaczęty przez ddu, 27 Sie 2014, 17:50:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Aniak mam taką marynarkę z re z wiosny. Uwielbiam.
Calja promocja bodajże tylko do jutra.

wrobelek0403

weszłam na strone Housa i ... najbardziej podobają mi sie torebki lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Wrobelek, no cóż, grupą docelową Housa nie jesteś ;)
Ja byłam w mohito tez ostatnio i tym razem mi się nic  nie podobało. No może prócz dwóch spódnic, ale szukam czegoś bardziej jesiennego.
Choć tak jak pisałam, moim celem są szare rurki jeansowe i jakaś bawełniana, taliowana koszula, taka to jeansów. Na spódnicę juz pewnie mi nie starczy.

wrobelek0403

mobka, wiem :D

w mohito spodobały mi sie te rurki ekoskórzane, taka karteczka w paskiem i szerokim kołnierzem.

natomiast połączenie wsciekły róz-wsciekły pomarancz mnie zabiło :padam:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

A jak na ciele ta eko skóra? Ja patrzyłam na eko skórzana kurtkę w House, z daleka fajna, ale w dotyku...  No mocno średnio.
A i jeszcze katanę jeansową bym chciała...

wrobelek0403

tzn?

no widac, ze nie skóra, ale ogólnie niezle. wnętrze wyłozony takim czyms mięciutkim.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

No właśnie zastanawiałam się co jest od strony ciała i czy nie ma się wrażenia, że ma się gumę na sobie.
A i jeszcze byłabym się, że każde przejechanie czymś ostrzejszym spowoduje przecięcie.  Jakoś nie ufam tej eko skórze na ubraniach.

wrobelek0403

Cytat: mobka w 31 Sie 2014, 21:45:11No właśnie zastanawiałam się co jest od strony ciała i czy nie ma się wrażenia, że ma się gumę na sobie.

a to absolutnie nie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: mobka w 31 Sie 2014, 20:33:39Calja promocja bodajże tylko do jutra.
Dzięki!! :beer:
Już zadziałałam, ktoś jest skłonny użyczyć nam kuponu :D
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

marax

Ja mam eco spodnie. Ostatnio jak sie wybralam przy 20 stopniach to myslalam ze mi sie tylek ugotuje .... Polecam na zimowe dni.

callja

Cytat: marax w 31 Sie 2014, 23:39:46jak sie wybralam przy 20 stopniach to myslalam ze mi sie tylek ugotuje .... Polecam na zimowe dni.
Mówisz, na zimowe dni :knuje:
Zatem, coś w sam raz dla tak konkursowego zmarźlucha, jak ja - ino czy ja się z rozmiarówką Mohito zaprzyjaźnię?? Ostatnio wybitnie mi z nią nie po drodze, tylko swetry na mnie pasują :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

mobka

Na mnie malo co pasuje - uroki braku biustu i bioder :( I stosunkowo szerokich ud w porownaniu do reszty, plus lichy wzrost ;D

Kasia

Callija, nie masz wsród znajomych nikogo kto w galerii pracuje? Moze by miał kontakt to kogoś z vistuli ;) pracownicy vistuli maja chyba rabat pracowniczy 50%

salsa

mnie się w mohito podobało masę rzeczy, ale i tak nic nie kupię :D wiec tylko sobie obejrzałam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

callja

#64
Cytat: Kasia w 01 Wrz 2014, 17:26:25
Callija, nie masz wsród znajomych nikogo kto w galerii pracuje? Moze by miał kontakt to kogoś z vistuli ;) pracownicy vistuli maja chyba rabat pracowniczy 50%
Ano nie mam, brać studencka jeszcze wakacjuje, a ci co nie wakacjują to nie chwalą się, gdzie pracują :rotfl:

W każdym razie kupon (znajoma odstąpiła) to zuoooooooooooo lol
P. ma ciemnoszarą marynarę - taką jak mobkomąż, ja granatowy żakiet (też taki dresowato-dzianinowy, i też z łatami na łokciach) i jeszcze melanżowe spodnie a'la elegancka forma dresu. Jechaliśmy tylko po marynarę ofkors, a pozostałe ciuchy tak mi się jakoś na szyję rzuciły z wieszaków... nie sposób było nie przytulić ;)
Dostałam stówę więcej wypłaty, tośmy zaszaleli :rotfl:

A Vistula niech czeka na nasze lepsze (finansowo) czasy, o!!

Prego, per favore:
http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekcja/zakiety/z9006-95x/jacket-with-elbow-patches
http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekcja/spodnie/z8518-90m/trousers-with-drawcords (wzięłam ciemny odcień - w odróżnieniu od jasnego melanżu nie wyglądają hiperdresowato, wręcz przeciwnie)

Dodany tekst: pon, 1 wrz 2014, 19:45:42

Cytat: salsa w 01 Wrz 2014, 21:12:46mnie się w mohito podobało masę rzeczy
Nic nie mów, na widok tej spódnicy aż mi serce załkało:
http://www.mohito.com/pl/pl/collection/newseason-2/skirts/lc298-99x/ladies-skirt
Co nie zmienia faktu, że prawdopodobnie wyglądałabym w niej jako przydeptany podgrzybek ;)
Za to szelma, ach och miód & orzeszki - sorki, szelma, ale znając Twój genialny look w tiulach to Cię oczami wyobraźni od razu w tej spódnicy ujrzałam!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

callja, widziałam te spodnice, super jest, tylko nie wiem gdzie miałaby ja nosic ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

mam kłopot z jesienią. zawsze.

wkładam np. dżinsy, koszulkę, dżinsową kurtkę.
przydałaby się warstwa między koszulką a kurtką.
i ciągle noszę rozpinany czarny sweter....

co nosicie?

salsa

#67
ddu ja rzadko noszę w chłodne dni koszulkę i na to coś i na to np kurtkę/żakiet
najczesciej mam po rpostu jakąś bluzkę z długim rekawem-cieńszą lub grubszą zalezy od temp
albo sweterek itp i na to od razu okrycie wierzchnie : płaszcz, marynarka, albo kurtka - albo jakiś sweterek rozpinany na cienką bluzkę i na to płaszcz/kurtka
dziś miałam bluzkę z długim rękawem z aplikacją z koronki i do tego marynarkę z stradivariusa - wystarczyło :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

Cytat: ddu w 02 Wrz 2014, 12:03:22i ciągle noszę rozpinany czarny sweter...

rozpinane swetry: różowy, kobaltowy, szary, czarny, czerwony lol lol

własnie szary musze wymienic, bo umarł :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: wrobelek0403 w 02 Wrz 2014, 12:16:58własnie szary musze wymienic, bo umarł Cheesy
moj tez !! kupiłam w Zarze na poczatku ciazy z Aleksem i liczyłam że wiecej wytrzyma - ale niestety nadaje sie juz tylko na poranny spacer po bułki :/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

ja miałam z Promodu, miał z piec lat, umarl zagryziony przez Henia lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ddu mam dla Ciebie koszule westernowa, rozmiar za maly na mnie i su ;D kup pani :D tanio lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


callja

#73
Cytat: wrobelek0403 w 02 Wrz 2014, 10:12:45callja, widziałam te spodnice, super jest, tylko nie wiem gdzie miałaby ja nosic
No jak to gdzie, tak jak maya swoje tiule - do opery!! :D

Gdy mi jakiś hipermenago (gdzie takich hodują, no gdzie?? przytulę od razu!!) zorganizuje super-hiper-recital, to Was zaproszę i przyjdziecie w spódnicach :D

Dodany tekst: wto, 2 wrz 2014, 16:00:58

Cytat: callja w 01 Wrz 2014, 21:42:52Prego, per favore:
http://www.house.pl/pl/pl/ona/kolekcja/zakiety/z9006-95x/jacket-with-elbow-patches

Cytat: Justynna w 02 Wrz 2014, 12:57:56
też kupiłam :)
ddu, a może właśnie taki żakiecik?? Miałam go dziś na sobie, jest bbb wygodny, do dżinsów pasuje świetnie (jest granatowy), ciut elegantszy od swetra, ale nie garsonkowato-mundurkowaty (tkanina to dość gruba dzianina, ciepła, miła w dotyku).
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Cytat: callja w 02 Wrz 2014, 17:57:50do opery!!

w operze ostatnio byłam 5 lat temu :blush: a P jakos nie jest wielbicielem ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login