złota (oby!) jesień

Zaczęty przez ddu, 27 Sie 2014, 17:50:41

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

jesień jest doskonałym pretekstem do zakupu nowego kapelusza. właśnie odebrałam mój :)
uwielbiam


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ddu w 27 Sie 2014, 17:50:41
jesień jest doskonałym pretekstem do zakupu nowego kapelusza. właśnie odebrałam mój :)
uwielbiam
stylówa na ddu ;) tak masz wygladac codziennie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

#3
ddu, bardzo stylowo, bardzo trendy i bardzo-bardzo :)

I kurczę, ależ z Ciebie szczuplak!! Przecież ledwo co urodziłaś :crazy: Tylko pozazdrościć!! Pięknaś :bravo:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ddu

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Sie 2014, 17:58:37
stylówa na ddu ;) tak masz wygladac codziennie :D

to jest w sumie mój stały jesienny look, tylko kapelusza nie miałam. mam szary i morski, ale one są zimowe


w Toruniu jest taka pani modystka, zakład od pokoleń... nie wiem, jak oni się utrzymują, może lokal jest ich...
tam prawie nikt nie chodzi, ja zamawiałam drugi kapelusz

kiedyś piłam kawę na przeciwko tego "zakładu" z Agnieszką Grochowską, kupiła z mężem chyba z 10 letnich panam, bo stwierdziła,że są 10 razy tańsze niż w Wawie... ale tak codziennie to pewnie nie mają tam zbyt wielu klientów....

więc zapraszam po kapelusze!

i dziękuję za komplementy :)

mobka

Ddu a z ciekawości ile kosztuje taki kapelusz u modystki?
Ja z okazji jesieni kupiłam w końcu nowe trampki ;)

ddu

160 zl - 180

to gruby porządny materiał, ten poprzedni mam 4 lata, dużo noszę, także na śniegu, deszczu, a dobrze się trzyma


mobka

Ddu, mi nawet ciężko powiedzieć czy to mało, czy dużo. Bo się nie znam, ciekawilo mnie po prostu.

ddu

#8
Mi się nie wydaje dużo, biorąc pod uwagę, że ta pani szyje specjalnie dla mnie itp, ale chyba drożej niż w śmieciówkach.

ja uwielbiam w takich miejscach kupować. No i zamawiam dokładnie to, czego chcę

cieszę się tym kapeluszem jak dziecko:)

inkageo

Super!
Może i ja bym się odważyła na taką stylizację :) U nas też jest taki mały zakład, w tym samym miejscu od zawsze, aż jutro zajrzę :)
Imagine there is no hate

ddu

Mi się zdarza, jak chodzę w tym morskim, bardziej eleganckim, że mnie starsze elegantki komplementują. :D

callja

Moja mama chadzała w kapeluszach :dreaming:

Lubię (na kimś), bardzo mi się podobają, ale z noszeniem jest jazda ze względu na spięte włosy. Kok czy warkocz, i kapelusz "nie siedzi" :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

niewiemjaka

Swietny kapelusz, ja tez lubię i bym chadzala gdyby nie mój wielki leb, z rozpuszczonymi wlosami jak chochoł.. Ze związanymi jeszcze jeszcze..

justynaaaa2

ddu wyglądasz super :) idealnie do ciebie pasuje, tak właśnie powinna wyglądać ddu ;D

tiliam

ddu

Ale Ci pasuje kapelusz! Super wygladasz!
Ja to bym sie nie odważyła bo wygladalabym conajmniej dziwnie zapewnie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

Muszę wyjąć na jesień mój nocnik :D (tak P. nazywa mój kapelusz). ddu, dzięki za przypomnienie  :beer:

golinda


ddu

bardzo jestem zadowolona, że tak widzicie styl ddudowy :D

dzięki !

jusia

Świetnie i stylowo. Ja bym w kapeluszu czuła się przebrana.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

dragonfly

Cytat: ddu w 27 Sie 2014, 17:50:41
jesień jest doskonałym pretekstem do zakupu nowego kapelusza. właśnie odebrałam mój :)
uwielbiam
no jak ja sobie wyobrazam ddu na zywo, to wlasnie tak :D super!!!!

mayagaramond

#20
Super!!

Też mam kilka kapeluszy, tylko niestety jak jest zimno to tez wieje i boję się, że mi odleci ;)


Dodany tekst: 28 Sie 2014, 08:01:33

Cytat: mobka w 27 Sie 2014, 20:43:35160 zl - 180

Z materiałem? To chyba nawet bardzo mało.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zosia2007

ddu świetnie wyglądasz ;D

malutenka

Cytat: mayagaramond w 28 Sie 2014, 08:59:16Cytat: mobka  Wczoraj o 20:43:35
160 zl - 180

Z materiałem? To chyba nawet bardzo mało.
w życiu nie kupowałam kapelusza, ale sądziłam, że to kosztuje z 2x tyle, szczególnie, że w sieciówkach to około 80pln za "nic" :)

wrobelek0403

ddu, swietnie :D :D tez mam podobny i uwielbiam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

ddu, boski kapelusz! Baaaaaardzo Ci w nim dduowo :)

Ja też ostatnio myślałam o kapeluszu, bo mamy modystkę w centrum i tak mnie natchnęło. Ale włosy mi klapną pod kapeluszem, niestety.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!