suszarka

Zaczęty przez golinda, 26 Sie 2014, 13:17:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

A jakie wyłączasz odwirowywNie ? Na ile?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ddu

to mobka w końcu kupiła suszarkę? przecież pisała, że nie ma kasy... nic nie rozumiem

mobka

Ddu, nie mam kasy, ale suszarkę musiałam kupić, bo ka mam problem z wilgocią w mieszkaniu. Mam też problem z chorobami chłopaków. Wiec wydalam oszczędności. I właśnie w związku z zakupem, chorobami (i dentysta) oraz kredytem nie mam kasy. Jak juz bardzo chcesz zrozumieć.
Zwierzątko oczywiście, że na 1200.

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mobka w 05 Lis 2015, 17:51:10Zwierzątko oczywiście, że na 1200.
a no to widzisz, to wlasnie to wirowanie skandalicznie mnie to wszystko - ja jak chce miec jak najmniej prasowania, to daje na 600 i wtedy dluzej susze ;) sprobuj kiedys ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: ddu w 05 Lis 2015, 11:59:49przecież pisała, że nie ma kasy... nic nie rozumiem

eee, co to za komentarz? :D

OlaFasola

Kocham suszarkę :) cudowny wynalazek! Ale co to za masakra z tymi paprochami i kurzem w rzeczach!  Strasznie tego dużo na filtrze zostaje.

malutenka

Cytat: OlaFasola w 20 Lis 2015, 16:10:09Strasznie tego dużo na filtrze zostaje.
w filtrze i na tym gumowym kołnierzu. Przynajmniej mam motywację do reguralnego czyszczenia :)

marax

Tak tez jestem w nieustannym szoku . Suszarka to genialny czyściciel psiej sierści wlosow itp

mobka

Ola co kupiłaś w końcu?
Tez jestem bardzo zadowolona :) właśnie wyjelam marynarkę, na której jest nie prac i nie suszyć ;) co prawda dosycha na wieszaki, bo dałam delikatny program.
I wiem zwierzątko, dlaczego twoja tak nie huczy i nie dmucha. Bo pralko-suszarki chlodza wodą a nie powietrzem.

zwierzatko_mojej_mamy

wszystko mozliwe, mnie tam wszystko jedno ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

OlaFasola

mobka,  kupiłam electroluxa. Pralkę tez taka mamy i jestem zadowolona.

marax

Odkryłam różnice miedzy pralki suszarka a suszarka . Ta 1 suszy para ta druga gorącym powietrzem . Jestem teraz w apartamencie gdzie jest taka pralki suszarka http://www.mediaexpert.pl/pralko-suszarki/pralko-suszarka-indesit-iwde-7105-b-eu,id-154367?gclid=CjwKEAiA5Ji0BRC5huTCyOTR3wISJACH4Bx4ohUSsilAbYdBHPpvZVjmIZU809-5lghoDMIvkQbTyxoCpEHw_wcB&gclsrc=aw.ds. Jestem w szoku w jak wysokiej temp ona suszy . Wyjmując pranie jest ono bardzo gorące co na pewno ma wpływ na kurczenie sie ubrań . W mojej ubrania sa lekko ciepłe . Ta suszy ponad 2 h moja 2x więcej ubrań jedzie grubo poniżej 2 h czesto mniej niz 1,5 .

marax

#62
A Propo hałasu ona jest bardzo głośna w porównaniu do mojej suszarki . Jechała 2,5 h a ubrania sa lekko wilgotne nadal .

mika

OlaFasola, którego Electrolux masz? J będę zamawiać w tym tygodniu i wybierany między ElectroluxEDH3686GDE a boschem WTW 85460PL

OlaFasola

mika, właśnie tego o którym myślisz. Kocham to urządzenie :)

marax

ja tez kocham plus kocha to mój mąż. Gadał i gadał że drogo po co a teraz zycia sobie nie wyobraża.

mika

OlaFasola, a rzeczywiście można te drzwi w obie strony zamontować? przemontowanie jest proste? jak mieliście zamontowane po dostarczeniu?

OlaFasola

wiesz co nie wiem,  faktycznie był taki fragment w instrukcji obsługi,  ale się nad tym nie zastanawiam, bo mi tak pasowało. W naszej zawias jest po lewej stronie jak się patrzy od frontu.

OlaFasola

Teraz się im przejrzałam,  wygląda na to ze można zmienić,  bo są miejsca na zaczep po obu stronach. Trzeba je trochę rozkręcić i wszystko przełożyć.

ziuta

dziewczyny, jaki procent ubrań suszonych w suszarkach prasujecie, a jaki nadaje się do założenia bez prasowania?

marax

#70
Cytat: ziuta w 03 Sty 2016, 22:14:45
dziewczyny, jaki procent ubrań suszonych w suszarkach prasujecie, a jaki nadaje się do założenia bez prasowania?
to zależy od tego o kim mówimy. Ja dla siebie mimo wszystko takie bawełniane bluzki/koszule  prasuje spodnie już wcale. Dla Rozalki nie prasuje wcale -  . Dla Laury część prasuje część już nie - tak ok 80% szafa. Myslę że 60%-70% prasowania odpadło. Np M t-shirtów wcale już nie prasuję.

marax

To zależy jak jesteś wyczulona na zagniecenia. Ja nawet jak wyprasuje i poskładam do szafy to później prasuje więc u mnie dużo więcej zapewne jest tego prasowania poprzez to że mi każde zagniecenie przeszkadza. Ogólnie rzeczy bawełniane dzieci o ile je poskładasz zaraz po wyjęciu nie wymagają prasowania.

OlaFasola

#72
Cytat: ziuta w 03 Sty 2016, 22:14:45
dziewczyny, jaki procent ubrań suszonych w suszarkach prasujecie, a jaki nadaje się do założenia bez prasowania?
jeśli wyjmę kiedy suszarka kończy cykl "prasowania" to 80-90% dziecięcych jest do szafy.  Z naszych z tego co susze, tez zdecydowana większość.  Prasuje koszule i cześć bluzek. Często całą suszarka idzie do szafy.

zwierzatko_mojej_mamy

ja prasuje wszystko ;) ale moze nie zauwazylam cyklu prasowania ;) albo mam po prostu najtansza z mozliwych i ona tak bosko nie suszy bez zagniecen ;) albo wkladam za duzo? laski, ile wkladacie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Sty 2016, 13:08:14
ja prasuje wszystko ;) ale moze nie zauwazylam cyklu prasowania ;) albo mam po prostu najtansza z mozliwych i ona tak bosko nie suszy bez zagniecen ;) albo wkladam za duzo? laski, ile wkladacie?
wiem, że wkładam za dużo :D wychodzą mniej lub bardziej pomięte. Jak wyciagne z pralki zaraz po suszeniu to wiekszosc jest taka, ze nie wymaga prasowania, no chyba wlasnie, ze naladuje dużo. Też nie mam osobnej suszarki tylko coś co bylo najtańsze, najmniejsze (przede wszystkim) i bajerankie nie jest