Autor Wątek: suszarka  (Przeczytany 11402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: suszarka
« Odpowiedź #50 dnia: 04 Lis 2015, 21:30:54 »
A jakie wyłączasz odwirowywNie ? Na ile?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #51 dnia: 05 Lis 2015, 11:59:49 »
to mobka w końcu kupiła suszarkę? przecież pisała, że nie ma kasy... nic nie rozumiem

mobka

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Lis 2015, 17:51:10 »
Ddu, nie mam kasy, ale suszarkę musiałam kupić, bo ka mam problem z wilgocią w mieszkaniu. Mam też problem z chorobami chłopaków. Wiec wydalam oszczędności. I właśnie w związku z zakupem, chorobami (i dentysta) oraz kredytem nie mam kasy. Jak juz bardzo chcesz zrozumieć.
Zwierzątko oczywiście, że na 1200.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #53 dnia: 05 Lis 2015, 17:57:12 »
Zwierzątko oczywiście, że na 1200.
a no to widzisz, to wlasnie to wirowanie skandalicznie mnie to wszystko - ja jak chce miec jak najmniej prasowania, to daje na 600 i wtedy dluzej susze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sprobuj kiedys Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Lis 2015, 13:49:36 »
przecież pisała, że nie ma kasy... nic nie rozumiem

eee, co to za komentarz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 10 Lis 2015, 13:49:36 »

OlaFasola

« Odpowiedź #55 dnia: 20 Lis 2015, 16:10:09 »
Kocham suszarkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cudowny wynalazek! Ale co to za masakra z tymi paprochami i kurzem w rzeczach!  Strasznie tego dużo na filtrze zostaje.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #56 dnia: 20 Lis 2015, 19:01:17 »
Strasznie tego dużo na filtrze zostaje.
w filtrze i na tym gumowym kołnierzu. Przynajmniej mam motywację do reguralnego czyszczenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

marax

« Odpowiedź #57 dnia: 20 Lis 2015, 19:14:24 »
Tak tez jestem w nieustannym szoku . Suszarka to genialny czyściciel psiej sierści wlosow itp

mobka

« Odpowiedź #58 dnia: 20 Lis 2015, 19:50:18 »
Ola co kupiłaś w końcu?
Tez jestem bardzo zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj właśnie wyjelam marynarkę, na której jest nie prac i nie suszyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co prawda dosycha na wieszaki, bo dałam delikatny program.
I wiem zwierzątko, dlaczego twoja tak nie huczy i nie dmucha. Bo pralko-suszarki chlodza wodą a nie powietrzem.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #59 dnia: 20 Lis 2015, 20:12:21 »
wszystko mozliwe, mnie tam wszystko jedno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #60 dnia: 20 Lis 2015, 20:19:41 »
mobka,  kupiłam electroluxa. Pralkę tez taka mamy i jestem zadowolona.

marax

« Odpowiedź #61 dnia: 01 Sty 2016, 22:54:38 »
Odkryłam różnice miedzy pralki suszarka a suszarka . Ta 1 suszy para ta druga gorącym powietrzem . Jestem teraz w apartamencie gdzie jest taka pralki suszarka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Jestem w szoku w jak wysokiej temp ona suszy . Wyjmując pranie jest ono bardzo gorące co na pewno ma wpływ na kurczenie sie ubrań . W mojej ubrania sa lekko ciepłe . Ta suszy ponad 2 h moja 2x więcej ubrań jedzie grubo poniżej 2 h czesto mniej niz 1,5 .

marax

« Odpowiedź #62 dnia: 01 Sty 2016, 22:56:03 »
A Propo hałasu ona jest bardzo głośna w porównaniu do mojej suszarki . Jechała 2,5 h a ubrania sa lekko wilgotne nadal .
« Ostatnia zmiana: 01 Sty 2016, 22:57:05 wysłana przez marax »

mika

« Odpowiedź #63 dnia: 02 Sty 2016, 18:54:47 »
OlaFasola, którego Electrolux masz? J będę zamawiać w tym tygodniu i wybierany między ElectroluxEDH3686GDE a boschem WTW 85460PL
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

OlaFasola

« Odpowiedź #64 dnia: 02 Sty 2016, 22:49:59 »
mika, właśnie tego o którym myślisz. Kocham to urządzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 02 Sty 2016, 22:49:59 »

marax

« Odpowiedź #65 dnia: 02 Sty 2016, 22:53:53 »
ja tez kocham plus kocha to mój mąż. Gadał i gadał że drogo po co a teraz zycia sobie nie wyobraża.

mika

« Odpowiedź #66 dnia: 03 Sty 2016, 18:40:57 »
OlaFasola, a rzeczywiście można te drzwi w obie strony zamontować? przemontowanie jest proste? jak mieliście zamontowane po dostarczeniu?

OlaFasola

« Odpowiedź #67 dnia: 03 Sty 2016, 19:40:36 »
wiesz co nie wiem,  faktycznie był taki fragment w instrukcji obsługi,  ale się nad tym nie zastanawiam, bo mi tak pasowało. W naszej zawias jest po lewej stronie jak się patrzy od frontu.

OlaFasola

« Odpowiedź #68 dnia: 03 Sty 2016, 19:43:10 »
Teraz się im przejrzałam,  wygląda na to ze można zmienić,  bo są miejsca na zaczep po obu stronach. Trzeba je trochę rozkręcić i wszystko przełożyć.

ziuta

« Odpowiedź #69 dnia: 03 Sty 2016, 22:14:45 »
dziewczyny, jaki procent ubrań suszonych w suszarkach prasujecie, a jaki nadaje się do założenia bez prasowania?

marax

« Odpowiedź #70 dnia: 03 Sty 2016, 22:34:39 »
dziewczyny, jaki procent ubrań suszonych w suszarkach prasujecie, a jaki nadaje się do założenia bez prasowania?
to zależy od tego o kim mówimy. Ja dla siebie mimo wszystko takie bawełniane bluzki/koszule  prasuje spodnie już wcale. Dla Rozalki nie prasuje wcale -  . Dla Laury część prasuje część już nie - tak ok 80% szafa. Myslę że 60%-70% prasowania odpadło. Np M t-shirtów wcale już nie prasuję.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty 2016, 22:54:04 wysłana przez marax »

marax

« Odpowiedź #71 dnia: 03 Sty 2016, 22:41:34 »
To zależy jak jesteś wyczulona na zagniecenia. Ja nawet jak wyprasuje i poskładam do szafy to później prasuje więc u mnie dużo więcej zapewne jest tego prasowania poprzez to że mi każde zagniecenie przeszkadza. Ogólnie rzeczy bawełniane dzieci o ile je poskładasz zaraz po wyjęciu nie wymagają prasowania.

OlaFasola

« Odpowiedź #72 dnia: 03 Sty 2016, 22:51:58 »
jeśli wyjmę kiedy suszarka kończy cykl "prasowania" to 80-90% dziecięcych jest do szafy.  Z naszych z tego co susze, tez zdecydowana większość.  Prasuje koszule i cześć bluzek. Często całą suszarka idzie do szafy.
« Ostatnia zmiana: 03 Sty 2016, 22:52:58 wysłana przez OlaFasola »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #73 dnia: 04 Sty 2016, 13:08:14 »
ja prasuje wszystko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moze nie zauwazylam cyklu prasowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo mam po prostu najtansza z mozliwych i ona tak bosko nie suszy bez zagniecen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo wkladam za duzo? laski, ile wkladacie?

malutenka

« Odpowiedź #74 dnia: 04 Sty 2016, 13:47:25 »
ja prasuje wszystko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale moze nie zauwazylam cyklu prasowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo mam po prostu najtansza z mozliwych i ona tak bosko nie suszy bez zagniecen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj albo wkladam za duzo? laski, ile wkladacie?
wiem, że wkładam za dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wychodzą mniej lub bardziej pomięte. Jak wyciagne z pralki zaraz po suszeniu to wiekszosc jest taka, ze nie wymaga prasowania, no chyba wlasnie, ze naladuje dużo. Też nie mam osobnej suszarki tylko coś co bylo najtańsze, najmniejsze (przede wszystkim) i bajerankie nie jest