Autor Wątek: suszarka  (Przeczytany 11412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Odp: suszarka
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Paź 2015, 13:45:48 »
Dziewczyny posiadające suszarki, jak z nadrukami na ubraniach? Ale takimi grubymi jak robi HM na dziecięcych koszulkach?
Bo jestem bliska zakupu, ilość prania do suszenia jesienią/zimą mnie powala Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Do tego teraz na przykład mam ciepło w mieszkaniu, a grzejnik przydałoby się odkręcić żeby ubrania poschły.
Rozważam: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #26 dnia: 25 Paź 2015, 18:08:58 »
mobka, mam od tygodnia, suszyło się dość dużo koszulek z nadrukami - żadnej nic się nie stało. Z drugiej strony zależy jaki nadruk, mnie z niektórych potrafił w zwykłym praniu poobłazić.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

marax

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Paź 2015, 19:43:10 »
Do tej pory skończyła mo sie z hm jedna bluzka wrzucam wszystko jak leci nie patrzę na metkę

OlaFasola

« Odpowiedź #28 dnia: 25 Paź 2015, 21:21:36 »
Ktoś tą suszarkę ma postawiona na pralce? Bo się intensywnie zastanawiam.  Wiecznie rozstawiona suszarka mnie denerwuje.  Jeszcze latem na balkonie toleruje, ale teraz ... no i nie wiem.  Musi być tej samej marki co pralka,  żeby pasowała?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Paź 2015, 21:37:54 »
Ola kolega tak ma, ale bosha albo siemensa. Wydaje mi sie,ze moga byc rozne.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 25 Paź 2015, 21:37:54 »

marax

« Odpowiedź #30 dnia: 25 Paź 2015, 22:14:53 »
Ja mam na pralce bez zadnego lacznika ( sa takie ale musisz miec pralke i suszarke z tej samej firmy sa tez uniwersalne ) . Ja  postawilam na pralce bez niczego i jest ok .

marax

« Odpowiedź #31 dnia: 25 Paź 2015, 22:15:35 »
Pralka bosh suszarka elektrolux

golinda

« Odpowiedź #32 dnia: 26 Paź 2015, 09:10:10 »
nie dzieje się nic nadrukom
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #33 dnia: 26 Paź 2015, 09:39:41 »
Marax, którego elektorluxa masz?

marax

« Odpowiedź #34 dnia: 26 Paź 2015, 18:42:44 »
ta ale jakoś taniej zapłaciłam ok 2600

calla

« Odpowiedź #35 dnia: 26 Paź 2015, 19:27:12 »
Ja mam pralke Siemens, suszarke Bosch. Jedna stoi na drugiej bez zadnych podkladek.
Z nadrukami nic sie nie dzieje. Ale ubrania sie kurcza.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

« Odpowiedź #36 dnia: 27 Paź 2015, 10:35:48 »
Musi być tej samej marki co pralka,  żeby pasowała?
Ola wymiary pralek suszarek sa standardowe a przynajmniej powinny byc. Jak szuszarka i pralka ladowane z przodu - to powinny pasowac.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

marax

« Odpowiedź #37 dnia: 27 Paź 2015, 16:42:10 »
Jeżeli chodzi o te łączniki to mogą nie grać np. rozstawy nóżek, frontów. Są uniwersalne łączniki chociaż moim zdaniem nie ma potrzeby stosowania żadnych. No chyba że ktoś ma jakąś starą skaczącą pralkę.

OlaFasola

« Odpowiedź #38 dnia: 27 Paź 2015, 19:38:12 »
Dzięki dziewczyny.  Decyzja zapadła,  teraz musze się na model zdecydować

marax

« Odpowiedź #39 dnia: 27 Paź 2015, 21:24:28 »
Dzięki dziewczyny.  Decyzja zapadła,  teraz musze się na model zdecydować
jak nie masz stacji parowej to zobacz elektrolux w media expert. Dodają stację parową do kilku modeli. Może nie jest to jakaś szałowa stacja ale zawsze.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 27 Paź 2015, 21:24:28 »

mobka

« Odpowiedź #40 dnia: 02 Lis 2015, 19:43:42 »
Nie tylko w media expert. Akcja jest elektorluxa ogólnie.
Ja kupiłam eleklctroluxa, ale najtańszego, w gorszej klasie, bo raz ze miejsce mam ograniczonej, dwa że...  No kasa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zwierzątko a z ciekawości pralko-suszarka tez tak zaciąga i wypuszcza powietrze grzejac przy tym pół mieszkania? Czy to jakoś inaczej działa?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #41 dnia: 02 Lis 2015, 19:45:31 »
mobka, nie wiem, czy zaciaga i wypuszcza, nie czuje wiatrow ani efektow dzwiekowych, ale grzeje okolice ladnie - zgadanij, gdzie zawsze siedzi kot przy suszeniu ciuchow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marax

« Odpowiedź #42 dnia: 02 Lis 2015, 20:37:46 »
mobka i jak zadowolona ?

mika

« Odpowiedź #43 dnia: 02 Lis 2015, 20:49:27 »
Mobka co kupiłaś dokładnie? jaki model?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

marax

« Odpowiedź #44 dnia: 02 Lis 2015, 21:07:00 »
Ja odkąd mam suszarke to mam porządek w mozna usiąść na kanapie w moim pokoju

malutenka

« Odpowiedź #45 dnia: 02 Lis 2015, 21:17:26 »
Ja odkąd mam suszarke to mam porządek
o taaak!!! Brak szmat rozwieszonych i suszarki na 1/4 pokoju to coś wspanialego. Już wolę się poświęcić i wyprasowac to, co wymaga prasowania.

wrobelek0403

« Odpowiedź #46 dnia: 02 Lis 2015, 21:25:36 »
zapewniam Was, ze jak tylko bede miała okazje, kupie sobie pralkosuszarke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

marax

« Odpowiedź #47 dnia: 02 Lis 2015, 21:42:18 »
jak się ma miejsce to wersja rozdzielna jest chyba lepsza. Moja suszakra ma 2x taki bęben jak pralka . On jest ogromny. Ktos tam fachowo pisał że to działa dużo lepiej oddzielnie i jest też droższe. Ja za swoja dałam jakie 2600 a tego typu pralko suszarki niewiedziec czemu kosztują do 2000 zł ?

wrobelek0403

« Odpowiedź #48 dnia: 02 Lis 2015, 22:01:25 »
no jak bede miec miejsce, poki co, miejsca niet Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #49 dnia: 04 Lis 2015, 21:22:43 »
Mika Electroluxa takiego za +-1400 zł. Jeden taki tylko jest. Jest spoko. Choć myślałam, że poszewek nie będę musiała prasowac. Wypralam w weekend ręczniki, 4 komplety pościeli, standardowe pranie i 4 poduszki. Normalnie bym to 2 tygodnie prala i suszyla, z poduszkami bym na lato czekała pewnie.