Autor Wątek: suszarka  (Przeczytany 15018 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Odp: suszarka
« Odpowiedź #125 dnia: 21 Sty 2018, 20:37:05 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
malutenka, i jak ogolnie? Bo jak mam psioczyc na kiepskie urzadzenie ( mam swietna pralke) to wole odpuscic. Mam poki co suszarnie w bloku.
Wróbelek powiem tak:
nie suszę tylko rzeczy, które wiem, ze wyjdą niefajne z suszarki np. koszule, a nigdy nie mam tak, ze cały wsad koszul, albo jakies bluzy - ale tu doświadczenia trzeba - jak raz wyjdzie z suszarki jak psu z gardła to już więcej nie włożysz. Także zawsze mi 1-2 rzeczy schnie na wieszaku, ale dla mnie nie problem wyciągnąć po praniu.
Jak na razie jestem bardzo zadowolona, nic mi nie zniszczyła - poza parą adidasów marki adidas, takich pięknych szafirowych. Wrzuciłam do prania z innymi rzeczami i zapomniałam wyjąć. Wyszły jak nówki czysciutkie, piękne, ale z rozmiaru 41 zrobiło się 40 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj drapnęła mi mniejszostopa siostra i nosi do dziś.
Kupiłabym drugi raz.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #126 dnia: 21 Sty 2018, 21:22:41 »
malutenka, dzieki, dumam. Gdybym nie miała suszarni, pewnie bym brała w ciemno. A tak, to jednak sie waham. Pewnie zobacze jak budzetowo sie zmieszcze i co mi po remoncie w ogole wejdzie. Pralka ma 10 lat, niedługo i tak padnie. Cos trzeba bedzie kupić.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #127 dnia: 21 Sty 2018, 21:53:06 »
wrobelek0403, zależy też ile pierzesz - ja dużo i często, a i teraz mając pełnowymiarową pralkosuszarkę to piorę zwykle do 1/2-3/4 bębna, bo większa ilość w suszeniu się za bardzo zgniata i jest więcej roboty z prasowaniem niż radości z suchego - przy 1/2 i wyciągnieciu gorącego od razu po suszeniu to nawet koszule jestem w stanie przełknąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jeśli by miała jeszcz emniejsza objętość,  to bym prała 3x dziennie i tyle samo suszyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj patrząc na to, że pranie+suszenie to jakieś 3-4h w zależności od programu no to by mi chodziło 24h na dobę prawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #128 dnia: 21 Sty 2018, 21:59:26 »
zwierzatko_mojej_mamy, no noe sa to jakiea obledne ilosci. Jest nas dwojka. Jedno jasne i jedno ciemne thirtowe, dwa razy moje 30st - ciemne i jasne, zimna rzadziej, ale wtedy czesciej swetry. Posciel i reczniki raz na dwa tyg. Jeansy tez jakos tak. Nie mam absolutnie poczucia ze pranie chodzi non stop. W przeciwienstwie do.zmywarki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #129 dnia: 21 Sty 2018, 22:21:36 »
wrobelek0403, no to powinnaś dac radę z mniejszą

wrobelek0403

« Odpowiedź #130 dnia: 21 Sty 2018, 22:24:43 »
koszul i tak nie bede suszyc, P sie nie zgodzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj delikatnych bluzek tez na pewno nie, bo bym sie jednak bała. Zostaną tshirty, posciel, reczniki, jeansy, bluzy itp.

A swetry suszysz?

Widzialam efekt suszenia na puchówce, ech... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #131 dnia: 21 Sty 2018, 22:42:42 »
wrobelek0403, suszę, na programie suszenia wełnowego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jest też program suszenia delikatnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale ja posiadam całą jedną delikatną bluzkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #132 dnia: 21 Sty 2018, 23:27:38 »
Dzieki za wszystkie opinie! Bede myslec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #133 dnia: 22 Sty 2018, 22:25:56 »
Ja koszule czy sukienki wkładam 2-3 na krótki program 45min i nie niszczą się ani specjalnie nie gniotą. Żałuję że tak późno kupiłam pralko suszarkę