suszarka

Zaczęty przez golinda, 26 Sie 2014, 13:17:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, zależy też ile pierzesz - ja dużo i często, a i teraz mając pełnowymiarową pralkosuszarkę to piorę zwykle do 1/2-3/4 bębna, bo większa ilość w suszeniu się za bardzo zgniata i jest więcej roboty z prasowaniem niż radości z suchego - przy 1/2 i wyciągnieciu gorącego od razu po suszeniu to nawet koszule jestem w stanie przełknąć ;) jeśli by miała jeszcz emniejsza objętość,  to bym prała 3x dziennie i tyle samo suszyła ;) patrząc na to, że pranie+suszenie to jakieś 3-4h w zależności od programu no to by mi chodziło 24h na dobę prawie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, no noe sa to jakiea obledne ilosci. Jest nas dwojka. Jedno jasne i jedno ciemne thirtowe, dwa razy moje 30st - ciemne i jasne, zimna rzadziej, ale wtedy czesciej swetry. Posciel i reczniki raz na dwa tyg. Jeansy tez jakos tak. Nie mam absolutnie poczucia ze pranie chodzi non stop. W przeciwienstwie do.zmywarki :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, no to powinnaś dac radę z mniejszą
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

koszul i tak nie bede suszyc, P sie nie zgodzi :D delikatnych bluzek tez na pewno nie, bo bym sie jednak bała. Zostaną tshirty, posciel, reczniki, jeansy, bluzy itp.

A swetry suszysz?

Widzialam efekt suszenia na puchówce, ech... :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, suszę, na programie suszenia wełnowego ;) jest też program suszenia delikatnego ;) ale ja posiadam całą jedną delikatną bluzkę lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Dzieki za wszystkie opinie! Bede myslec :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja koszule czy sukienki wkładam 2-3 na krótki program 45min i nie niszczą się ani specjalnie nie gniotą. Żałuję że tak późno kupiłam pralko suszarkę

konwalia

Zaraz mnie trafi, 2,5roku pralkosuszarka i co..funkcja suszenia wyświetla błąd. Dobra, no piorę z 10x w tygodniu lekko, raz na gwarancji była naprawiana,  ale serio ?
Pranie działa i myślę czy jak naprawa będzie droga, to nie lepiej osobno suszarkę, ale musiałabym wstawić w korytarzu do szafy..
O np taka Candy suszarka kondensacyjna GVS H9A2TCE-S | MALL.PL
https://www.mall.pl/suszarki/candy-suszarka-kondensacyjna-gvs-h9a2tce-s

wrobelek0403

Nie kupuj candy 😛
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka

Kupuj Candy:D
Mam i jestem zadowolona bardzo

inkageo

My mamy już drugą pralkę Candy w Lądku, a w wynajmowanym mieszkaniu pralko-suszarkę Candy i żadnych awarii nie było!
Imagine there is no hate

malutenka

ja mam pralkosuszarkę candy, w ciągu 4 lat raz był u niej człowiek do naprawy, naprawa wyszła chyba stówę z elementem do wymiany.

jusia

Hej, czy coś się na rynku suszarek zmieniło?
Ja muszę kupić i rozważam między Bosch a Electrolux ( na strefie bardzo popularna). Pralkę mam Boscha i chce ten nowy zakup postawić na niej
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

malutenka

Ja jestem na zakupie, Candy padła i nie opłaca się nam jej naprawiać. Niestety pralkosuszarek 45cm z klasą energetyczną przynajmniej A+ nie ma, będzie pralka 45cm i suszarka 45cm, trudno, zagracę sobie łazienkę, nie będę mieć stojącego kosza na pranie ale mam os soboty samą pralkę i wolę zagraconą łazienkę niż rozstawione pranie na pół salonu.
Jakieś pomysły na kosz na pranie który można ja wiem? Na pralce ustawić? Złożyć jak nie jest potrzeby?
Nie mogą stać jedna na drugiej bo się nie zmieszczą  :sciana:

Angie

Ja zamówiłam pralko suszarkę

Samsunga


https://m.ceneo.pl/87472599

wrobelek0403

malutenka, moze wygosodarujecie miejsce w jakiejs szafie na taki kosz na pranie?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 20 Sty 2020, 20:37:22
malutenka, moze wygosodarujecie miejsce w jakiejs szafie na taki kosz na pranie?
w szafie to będzie miejsce, ale rozbieramy się w łazience. Albo nie wiem, zabudować przestrzeń nad suszarką i tam?
(znając życie kupię materiałowy kosz który będzie stał na pralce, a jak będzie pusty to będzie składany w nic. ale może są lepsze pomysły...)

wrobelek0403

malutenka, ja tez. Ale kiedys lata temu mialam w szafie, bo w lazience nie bylo nawet cm miejsca i po prostu zanosilam po rozebraniu sie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tiliam

I mnie czeka zakup nowej suszarki.
Moja 10 letnia Siemensa padła - ale przy moim
Użytkowaniu i tak długo działała.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Ja mam tego Samsunga. Jestem bardzo zadowolona.
Bardzo dobrze i szybko suszy.

konwalia


marlen_ka


malutenka


konwalia

Kupiłam jednak pralkosuszarkę. Stwierdziłam, że jak często wracam po 14h, to pranie i tak się nie nadaje do suszenia, a ponownego prania..
Kupiłam Pralko-suszarka Samsung Eco Bubble WD80J5A10AW - Opinie i ceny na Ceneo.pl
https://www.ceneo.pl/59161224

Kupiłam za 1399 🤩 w media Markt

niewiemjaka