suszarka

Zaczęty przez golinda, 26 Sie 2014, 13:17:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

Cytat: marax w 09 Sty 2016, 20:57:43Porównanie bębna
marax, i ten elektrolux Ci tak stoi na tym boschu, tak? bez żadnych łączników czy czegoś? i nie spadnie to to? :D

marax

Cytat: ziuta w 11 Sty 2016, 14:49:41
marax, i ten elektrolux Ci tak stoi na tym boschu, tak? bez żadnych łączników czy czegoś? i nie spadnie to to? :D
stoi bez kompletnie niczego i nie spada


mika

dzięki za opinie :beer:
po dokładnym wymierzeniu wzięliśmy beko 54 cm głębokości, głębsza by się nam nie zmieściła, jak tylko będzie to zdam relacje :)

zosia2007

powiedzcie mi laseczki czy pralko-suszarka to naprawdę takie złe :( nie mam szans na dwie oddzielne maszyny bo musiałabym robić remont łazienki żeby to postawić a chcę kupić suszarkę. Więc tylko 2w1. Myśłałam o boschu albo siemensie bo one mają te suszarki kondensacyjne.  Muszę się zdecydować w ciągu najbliżeszgo tygodnia, dwóch.  O czymś takim myślałam:
http://www.bosch-home.pl/produkty/pralki-i-suszarki/pralko-suszarki/WVH30542EU.html

zwierzatko_mojej_mamy

zosia2007, ja od dwóch lat powtarzam, że prelko-suszarka to kolejny cud świata ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 02 Lis 2016, 13:03:32
zosia2007, ja od dwóch lat powtarzam, że prelko-suszarka to kolejny cud świata ;)
:beer:

zwierzatko_mojej_mamy

zosia2007, jest nas kilka tu na strefie z pralko-suszarką i z taką miłością wielką do niej, aczkolwiek doda ostatnio kupiła i nie przepada ;) co jest dla mnie całkiem niezrozumiałe, ale żeby nie było, że tylko zachwyceni ludzie chodzą po tym świecie :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

#108
Cytat: doda w 02 Lis 2016, 13:55:50bosh to chyba nie jest dobry wybór
nie? a dlaczego?
SAMSUNG lepszy?
http://www.samsung.com/pl/consumer/home-appliances/washing-machines/combo/WD80J6410AW/EO

tyko, ze bosch to klasa energetyczna A i w przypadku prania i wirowania a samsung wirowanie w klasie B. No, ale ma większy wsad :crazy: sama nie wiem

zosia2007

doda, a jaką ty kupiłaś?

Angie

Ja od zawsze kupuje sprzęty boscha nic nam sie nigdy nie popsuło ani na starym mieszkaniu ani tutaj.Pralka ma 10 lat jest bezawaryjna.

feeling.good

zosia, ja po opiniach yoy kupiłam tę: http://www.ceneo.pl/17758097#tab=reviews

Jestem nią zachwycona. Używamy od kwietnia

wrobelek0403

doda, miałas chyba jakiegos pecha. Ja mam pralke siemensa (to to samo) od prawie 10 lat, zmywarki zawsze miałam bosha i sobie chwaliłam. Teraz mam whirlpoola i jest fatalna.

Ja z kolei słyszałam kiepskie opinie o Beco - od pana od pralek. :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

yoy

#113
Cytat: feeling.good w 02 Lis 2016, 18:58:17
zosia, ja po opiniach yoy kupiłam tę: http://www.ceneo.pl/17758097#tab=reviews

Jestem nią zachwycona. Używamy od kwietnia


Po prawie roku użytkowania jestem nadal zachwycona :) jaram się jak dziecko :)

zosia2007

Ja jakoś sie zraziłem do electroluxa. Co prawda moja pralka ma już 10 lat ale jak wiruje to jakby beoing startował. A ta boscha/siemensa (bobsa dwie identyczne) jest taka cichutka :) i mało wody i prądu żre a i mnie to ważne to ja mam codziennie pralkę prania. Duży wsad nie jest dla mnie priorytetem. Wystarczy aby kołdra weszła ;)

wrobelek0403

Laski, ktora ma PLYTKĄ pralkosuszarke? Wybor jest bardzo maly i nie wiem czy warto w tej sytuacji...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

wrobelek0403, my mamy Beko 54 cm, jest rewelacyjna

mika

Ale my mamy suszarkę a nie pralkosuszarke

wrobelek0403

mika, o pralkosuszarke mi chodzi. Drugiej maszyny nie wstawie do lazienki, chyba ze bym sie przekula do sypialni lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Zreszta 54 to duzo. Ja mam teraz pralke 40 cm.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

malutenka chyba ma

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 21 Sty 2018, 17:10:57
Zreszta 54 to duzo. Ja mam teraz pralke 40 cm.
candy i chyba LG mają 45cm, ja mam Candy. Niestety z wad jest klasa energetyczna, ale nie zauważyłam po rachunkach, zeby od niej samej rosły.

wrobelek0403

malutenka, i jak ogolnie? Bo jak mam psioczyc na kiepskie urzadzenie ( mam swietna pralke) to wole odpuscic. Mam poki co suszarnie w bloku.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 21 Sty 2018, 17:59:21
malutenka, i jak ogolnie? Bo jak mam psioczyc na kiepskie urzadzenie ( mam swietna pralke) to wole odpuscic. Mam poki co suszarnie w bloku.
Wróbelek powiem tak:
nie suszę tylko rzeczy, które wiem, ze wyjdą niefajne z suszarki np. koszule, a nigdy nie mam tak, ze cały wsad koszul, albo jakies bluzy - ale tu doświadczenia trzeba - jak raz wyjdzie z suszarki jak psu z gardła to już więcej nie włożysz. Także zawsze mi 1-2 rzeczy schnie na wieszaku, ale dla mnie nie problem wyciągnąć po praniu.
Jak na razie jestem bardzo zadowolona, nic mi nie zniszczyła - poza parą adidasów marki adidas, takich pięknych szafirowych. Wrzuciłam do prania z innymi rzeczami i zapomniałam wyjąć. Wyszły jak nówki czysciutkie, piękne, ale z rozmiaru 41 zrobiło się 40 lol drapnęła mi mniejszostopa siostra i nosi do dziś.
Kupiłabym drugi raz.

wrobelek0403

malutenka, dzieki, dumam. Gdybym nie miała suszarni, pewnie bym brała w ciemno. A tak, to jednak sie waham. Pewnie zobacze jak budzetowo sie zmieszcze i co mi po remoncie w ogole wejdzie. Pralka ma 10 lat, niedługo i tak padnie. Cos trzeba bedzie kupić.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login