Autor Wątek: suszarka  (Przeczytany 11139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

Odp: suszarka
« Odpowiedź #100 dnia: 11 Sty 2016, 14:49:41 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Porównanie bębna
marax, i ten elektrolux Ci tak stoi na tym boschu, tak? bez żadnych łączników czy czegoś? i nie spadnie to to? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #101 dnia: 11 Sty 2016, 19:44:49 »
marax, i ten elektrolux Ci tak stoi na tym boschu, tak? bez żadnych łączników czy czegoś? i nie spadnie to to? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
stoi bez kompletnie niczego i nie spada

ziuta

« Odpowiedź #102 dnia: 12 Sty 2016, 07:59:15 »
stoi bez kompletnie niczego i nie spada

ok, dzięki! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mika

« Odpowiedź #103 dnia: 12 Sty 2016, 11:37:33 »
dzięki za opinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
po dokładnym wymierzeniu wzięliśmy beko 54 cm głębokości, głębsza by się nam nie zmieściła, jak tylko będzie to zdam relacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

zosia2007

« Odpowiedź #104 dnia: 02 Lis 2016, 13:02:32 »
powiedzcie mi laseczki czy pralko-suszarka to naprawdę takie złe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie mam szans na dwie oddzielne maszyny bo musiałabym robić remont łazienki żeby to postawić a chcę kupić suszarkę. Więc tylko 2w1. Myśłałam o boschu albo siemensie bo one mają te suszarki kondensacyjne.  Muszę się zdecydować w ciągu najbliżeszgo tygodnia, dwóch.  O czymś takim myślałam:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 02 Lis 2016, 13:02:32 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #105 dnia: 02 Lis 2016, 13:03:32 »
zosia2007, ja od dwóch lat powtarzam, że prelko-suszarka to kolejny cud świata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zosia2007

« Odpowiedź #106 dnia: 02 Lis 2016, 13:13:40 »
zosia2007, ja od dwóch lat powtarzam, że prelko-suszarka to kolejny cud świata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #107 dnia: 02 Lis 2016, 13:28:34 »
zosia2007, jest nas kilka tu na strefie z pralko-suszarką i z taką miłością wielką do niej, aczkolwiek doda ostatnio kupiła i nie przepada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co jest dla mnie całkiem niezrozumiałe, ale żeby nie było, że tylko zachwyceni ludzie chodzą po tym świecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #108 dnia: 02 Lis 2016, 13:55:50 »
zosia ja mam pralko suszarkę

jednak jestem w miarę zadowolona, zwierzak mi doradziła, żeby mniej rzeczy wkładać do bębna, wtedy się nie gniotą tak bardzo
i jest w miarę ok

bosh to chyba nie jest dobry wybór

zosia2007

« Odpowiedź #109 dnia: 02 Lis 2016, 13:59:44 »
bosh to chyba nie jest dobry wybór
nie? a dlaczego?
SAMSUNG lepszy?

tyko, ze bosch to klasa energetyczna A i w przypadku prania i wirowania a samsung wirowanie w klasie B. No, ale ma większy wsad Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj sama nie wiem
« Ostatnia zmiana: 02 Lis 2016, 14:52:17 wysłana przez zosia2007 »

zosia2007

« Odpowiedź #110 dnia: 02 Lis 2016, 14:52:33 »
doda, a jaką ty kupiłaś?

doda

« Odpowiedź #111 dnia: 02 Lis 2016, 17:36:58 »
Zosia nie wiem. Miałam pralkę Bosha zepsuła sie po 6 latach i potem wszędzie mi odradzali sprzęty bosha jak szukałam pralko suszarki.
Ale moze sie mylę. Nadmiernie nie zgłębiałam tematu

Ja kupiłam beco

Angie

« Odpowiedź #112 dnia: 02 Lis 2016, 18:15:40 »
Ja od zawsze kupuje sprzęty boscha nic nam sie nigdy nie popsuło ani na starym mieszkaniu ani tutaj.Pralka ma 10 lat jest bezawaryjna.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

feeling.good

« Odpowiedź #113 dnia: 02 Lis 2016, 18:58:17 »
zosia, ja po opiniach yoy kupiłam tę: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jestem nią zachwycona. Używamy od kwietnia

wrobelek0403

« Odpowiedź #114 dnia: 02 Lis 2016, 20:41:01 »
doda, miałas chyba jakiegos pecha. Ja mam pralke siemensa (to to samo) od prawie 10 lat, zmywarki zawsze miałam bosha i sobie chwaliłam. Teraz mam whirlpoola i jest fatalna.

Ja z kolei słyszałam kiepskie opinie o Beco - od pana od pralek. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 02 Lis 2016, 20:41:01 »

yoy

« Odpowiedź #115 dnia: 02 Lis 2016, 21:11:55 »
zosia, ja po opiniach yoy kupiłam tę: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jestem nią zachwycona. Używamy od kwietnia

Po prawie roku użytkowania jestem nadal zachwycona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jaram się jak dziecko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Lis 2016, 21:12:47 wysłana przez yoy »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

« Odpowiedź #116 dnia: 02 Lis 2016, 21:14:56 »
Ja jakoś sie zraziłem do electroluxa. Co prawda moja pralka ma już 10 lat ale jak wiruje to jakby beoing startował. A ta boscha/siemensa (bobsa dwie identyczne) jest taka cichutka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i mało wody i prądu żre a i mnie to ważne to ja mam codziennie pralkę prania. Duży wsad nie jest dla mnie priorytetem. Wystarczy aby kołdra weszła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj