Zakup mieszkania pod wynajem

Zaczęty przez mayagaramond, 21 Sie 2014, 11:09:24

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

inkageo

Dziewczyny już w zasadzie wszystko napisały. Ja też uważam, że kluczowa tu będzie lokalizacja, jeżeli to ma być długoterminowa inwestycja. I dobrze utrzymana kamienica, jeżeli celujesz w bogatszych najemców.
Imagine there is no hate

marax

Cytat: inkageo w 21 Sie 2014, 19:08:45
Dziewczyny już w zasadzie wszystko napisały. Ja też uważam, że kluczowa tu będzie lokalizacja, jeżeli to ma być długoterminowa inwestycja. I dobrze utrzymana kamienica, jeżeli celujesz w bogatszych najemców.
tyle ze w kamienicy jest chyba drogie ogrzewanie.

inkageo

Imagine there is no hate

golinda

Cytat: mayagaramond w 21 Sie 2014, 15:15:06no wlasnie tez o tym pomyslalam, ale zajeta bylam wodka i tatarem Smiley
Spytaj go, jak bedziesz go widziala wink

dobra, zobaczę w niedzielę ;)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: mayagaramond w 21 Sie 2014, 16:14:52
10% to prowizja czy w tym tez jest sprzatanie/ pranie itp?



wydaje mi sie, ze wszystko - bo akurat z taka firma gadalam w zakopcu, oni tez ogarniaja wynajem apartamentow, nie wiem, jaki procent biora, ale robia wszystko - od bukowania terminow do prania recznikow i czyszczenia klopa ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

Cytat: mayagaramond w 21 Sie 2014, 16:14:52
10% to prowizja czy w tym tez jest sprzatanie/ pranie itp?


Oni biorą za wszystko.
Zresztą w naszej kamienicy też kilka osób z zagranicy kupiło po kilka mieszkań w tym celu, popytam kto ich obsługuje.

Mogę Ci podesłać ofertę od naszego developera, bo odnawiają kolejną kamienicę. Oni mają taki właśnie sposób na biznes: świetna lokalizacja, stara kamienica wykończona w średnim/wysokim standardzie.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"