Autor Wątek: Polecane aplikacje/programy dla dzieci  (Przeczytany 7096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Polecane aplikacje/programy dla dzieci
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Maj 2015, 13:00:58 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o takie coś, cena znośna, wystarczy do zabawy?

Michał ma wąłsnie tego, jest ok ale pamięć mogłaby być wieksza, mało gier miesci
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #76 dnia: 14 Maj 2015, 13:04:42 »
to 7 cali, ja bym brala 10, ale trzeba wtedy liczyc sie z cena ok 800-900

tyle nie wydam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zresztą szkoda by mi było, jakby się rozwalił, a przy Oli o to nie trudno.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #77 dnia: 14 Maj 2015, 13:06:33 »
Michał ma wąłsnie tego, jest ok ale pamięć mogłaby być wieksza, mało gier miesci

ale chyba można dodać kartę?

To ma być pierwszy tablet, podejrzewam, że za dużo gier nie będzie :-)
bardziej chodzi nam o oglądanie bajek podczas długiej podróży ( wakacje), , internet, zdjęcia.

Zaznaczam - to będzie nasz pierwszy tablet :-)

Kasia, a jak z trwałością? boje się, ze szybka zaraz pęknie. Nie wiesza się ?

a 2 procesorowy czy 4?
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2015, 13:11:04 wysłana przez marcheewka »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 14 Maj 2015, 13:06:33 »

Kasia

« Odpowiedź #78 dnia: 14 Maj 2015, 13:14:47 »
Marchewka, u mnie Michał dba o takie rzeczy, uważa aby nie stłuc, nie popsuć.

salsa

« Odpowiedź #79 dnia: 14 Maj 2015, 13:25:22 »
co o tym myslicie ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
moje dziecko nadal w sumie niebajkowe
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 14 Maj 2015, 13:25:22 »

Kasia

« Odpowiedź #80 dnia: 14 Maj 2015, 13:31:29 »
ogólnie bajki to zuo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no nie?
ale ja myślę, że z umiarek i dobrze wykorzystane już są troszkę mniejszym złem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mój Michał od małego lubił bajki, ze wzgledu na jego nadruchliwość też powinniśmy ograniczać, więc ograniczamy a te bajki które obejrzy musi mi potem z reguły opowiedzieć. U mojego dziecka to się fajnie sprawdza, bo on nie oglada tych bajek na głupa, jak zahipnotyzowany, tylko skupia się w trakcie nich, potrafi potem opowiedzieć co widział. W ten sposób ćwiczymy koncentrację, budowanie wypowiedzi. A przy okazji młody ma rozrywkę.
No wszystko z umiarem.
Maja w ogóle nie interesuje się obrazem na tv.

ishka82

« Odpowiedź #81 dnia: 14 Maj 2015, 13:32:06 »
Domi u mnie w smartfonie ma sporo swoich aplikacji i gierek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj lubi, choć nie gra dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bardzo cenię sobie kącik dziecięcy (one są w windows phonach), bo może się bawić i nie narobi mi nic w kontaktach, nie naściąga nic, nie pokasuje zdjęć, ale mój telefon, to mój, z reszta na tablecie, to i bajki by pooglądała i piosenek posłuchała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak bawi się telefonem A., to często "przez przypadek" gdzieś zadzwoni, nawysyła smsów, pokasuje i pozmienia coś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ona dba o tego typu sprzęt, więc chcemy jej porządniejszy tablet kupić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a z aplikacji i gier, to ma Angry Birdsy różne, memory tez różne, puzzle, mou, u A. aplikację do Furbyego, jakieś kolorowanki, gadające zwierzaki, lodziarnię, cymbałki, zgadywanki itp., itd. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a ostatnio najbardziej jest zafascynowana atlasem ptaków polskich, gdzie są zdjęcia, małe opisy i odgłosy ptaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja ukrócam jej samodzielne instalowanie i inne takie operacje na naszych telefonach czy laptopach, bo tego, żeby sobie poradziła jestem pewna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #82 dnia: 14 Maj 2015, 13:36:44 »
e no jak to bez bajek ? my ogladalismy i zyjemy, chodzi o umiar. moj nie oglada bo nie chce wiec nie puszczam ale jakby chciał to poł godziny jak kikedys dobranocka - czemu nie ?

bardziej mi o ten artykuł chodzi - czy to naprawdę takie zło ta świnka pepa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie znam w sumie bajki (tzn wiem, ze istnieje ale nie oglądałam )

Kasia

« Odpowiedź #83 dnia: 14 Maj 2015, 13:44:34 »
ja peppy też nie znam ale słyszałam tego typu opinie co w tym artykule.

a co do bajek, to dla mnie najważniejszy jest własnie umiar.

kotabma

« Odpowiedź #84 dnia: 14 Maj 2015, 13:53:16 »
moja Z jest technologicznie calkiem wycofana. nie interesuje jej tablet (chyba ze do bajek), komputer, komorka.
Z komorki potrafi jedynie zadzwonic do kilku osob bo ustawilam jej w mojej proste wybieranie.
nawet z telewizorem lepiej sobie radzi mlodsza niz starsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
chyba musze troche nad Z popracowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #85 dnia: 14 Maj 2015, 13:53:58 »
znam peppe, uwazam, ze ojciec swiniak jest wyjatkowym debilem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale w sumie lepsze to niz robienie z damskiej bohaterki niemoty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę