Autor Wątek: Polecane aplikacje/programy dla dzieci  (Przeczytany 7090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Odp: Polecane aplikacje/programy dla dzieci
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Sie 2014, 12:38:51 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A skad wy te gry macie ma ipadzie? Dzie sie je sciaga aaaa jestem 100 lat za murzynamo
tak, ściąga się
jak masz ipada to ściągasz z AppStore, jak Androida to ze SklepPlay
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #51 dnia: 20 Sie 2014, 12:51:23 »
W Tukowie tablet leżał w sejfie i nikt nawet o nim nie pamietał. Zero zainteresowania.

A co do zakupów wakacyjnych to P. jest z tych co mało co chcą, ale jak zobaczył wielkiego plastikowego Vadera to nie było opcji. Wiedziałam że kupimy. Ohydny ale bez zalu nabyłam. Mila dostaa tylko barbie-syrenkę, taką małą, "Arielkę" Bardzo estetyczna i mała zabawka. A, no i oczywiscie Mila ma trebkę, pewnie jakies tureckie Gucci D:
« Ostatnia zmiana: 20 Sie 2014, 12:51:35 wysłana przez rubin04 »

niewiemjaka

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Sty 2015, 20:16:50 »
Ice Age Adventures na tablecie ostatnio Wik gra
nic pouczającego, ale przynajmniej okoliczności przyrody fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 05 Sty 2015, 20:16:50 »

Norka

« Odpowiedź #53 dnia: 05 Sty 2015, 21:35:50 »
Mnie tablet denerwuje bo ona z nin idzie a ja nie wiem co ona robi.

Marax, jest taka apka. Kids Place się nazywa. Dziecięce aplikacje wrzucasz do środka - dziecko może między nimi przełączać, ale nie może wyjść do innych opcji. Apka automatycznie wyłącza internet, więc nie można też robić zakupów przez internet.

Norka

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Sty 2015, 21:38:54 »
A z apek dla dzieci polecam Little Fox Music Box - moje najlepiej wydane 15 zł (?) od paru lat. Jest śliczna, zajmująca dla dzieci w różnym wieku i dość rozbudowana.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 05 Sty 2015, 21:38:54 »

rubin04

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Sty 2015, 11:38:11 »
Norka, ale to jakies piosenki do śpiewania?

Norka

« Odpowiedź #56 dnia: 06 Sty 2015, 14:13:08 »
Norka, ale to jakies piosenki do śpiewania?
Rubin, w sumie 4 ekrany w 2 językach (angielski + niemiecki), 2 piosenki śpiewają dzieci, trzecią miły męski głos. Jest tryb karaoke, tj. tekst z linią melodyczną, można śpiewać samemu.
Ekrany są na "point & click", dzieje się naprawdę dużo.
1) Old McDonald had a farm - rosną rośliny, zwierzęta się odzywają, świnie jadą traktorem z włączonym techno itd. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W dodatku 4 wersje ekranu, można zmienić pory roku. Rozgrywa się historia miłosna między koniem i krową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
2) London Bridge - zarwany most nad Tamizą, tłumek japońskich turystów, piętrobus z krokodylem skaczącym do rzeki, taksówka, która zmienia się w łódź podwodną, syrenka, pirat z papugą itd.
3) Autorska kołysanka, jedna z piękniejszych, jakie słyszałam - zwierzęta w górskim lesie, można latać sową, rozpalić ognisko dzikowi, żeby upiekł kiełbaski, mazianie uaktywnia kolorowe mgły, jest chrapiący królik i miś czytający dziecku bajki, baśniowe stwory i nietoperze, który płoszy się z zakamarków.
4) Ekran muzyczny - lis w domu i na zewnątrz ma mnóstwo gadżetów (butelek, pająków, robaczków, słoików, czajników, chór ptaszków, krople wody itd.), na których może grać. Dodatkowo tańczy do 4 podkładów rytmicznych.

errata

« Odpowiedź #57 dnia: 14 Sty 2015, 14:15:31 »
Ania trochę ma na ipadzie W. z duplo właśnie, jakieś puzzle, kolorowanki i jeszcze chyba inne, ale mało korzysta. To mamy na jakieś awaryjne sytuacje. Raczej się o to nie upomina. W podróży dłuższej czasem bajki ogląda.
Ma też swojego iphona, chyba 3 dostała od mojej siostry w spadku, jest bez karty sim jedynie na wifi i nie jest non stop w jej posiadaniu. Też raczej się nim posiłkuje w skrajnych sytuacjach, ma tam jakieś gry no i czasem bajki ogląda z youtuba.

marcheewka

« Odpowiedź #58 dnia: 13 Maj 2015, 23:50:13 »
Możecie polecić jakiś tablet dla 5 latki? Nie mamy tabletu, smartfony służą do rozmów, nie gramy w gry.
Tablet służyłby do ogladania bajek, jakiś gierek
Mysle raczej o dzieciecym tablecie, prostym w obsłudze, ale nie jakimś słabym, aby te bajki mozna było oglądac.

Jakie tablety mają wasze dzieci? jaki polecacie?

To nie ma byc ostateczny tablet, raczej taki początek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zastanawiam sie na d tymi, ale..

czy moze jakiś inny?

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #59 dnia: 14 Maj 2015, 08:19:23 »
Marchewka, kup zwykły "dorosły" tablet, Michał ma Samsunga i obsługuje bez problemu w tym zakresie, na który mu pozwalamy. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzieci szybko sie uczą, dorosły tablet na dłużej starczy a i wy bez żenady będziecie mogli z niego korzystać.
Wcześniej miał Ainola i tez był ok.
Weźcie co Wam pasuje i jakościowo i cenowo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 14 Maj 2015, 10:13:17 wysłana przez Kasia »
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #60 dnia: 14 Maj 2015, 09:41:43 »
normalny, szajsung
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

sputnik

« Odpowiedź #61 dnia: 14 Maj 2015, 09:46:09 »
Zgadzam się z dziewczynami.

niewiemjaka

« Odpowiedź #62 dnia: 14 Maj 2015, 10:10:17 »
Sie zgadzam

mielismy jakiś taki nieduży tablet, który wkurzał, w końcu się stlukla szybka, uf
kupiliśmy samsunga, porządny i rodzic korzysta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i śmiga aż miło

ishka82

« Odpowiedź #63 dnia: 14 Maj 2015, 10:13:32 »
my planujemy tablet dla Niuśki, ale myślimy o szjsungu jakimś fajnym, bo ona myślę ogarnie bez problemu, starczy pewnie na długo i poniekąd zastąpi kupowanie kompa dla niej na najbliższych kilka lat, a i mama z tatą pewnie pokorzystają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #64 dnia: 14 Maj 2015, 10:38:47 »
my tez myslimy o tablecie, na razie Kubus zbiera punkty u babci i ma mu dac kase na urodziny z przeznaczeniem na tablet, pewnie dołozymy i kupimy cos porzadnego

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 14 Maj 2015, 10:38:47 »

iksa_nl

« Odpowiedź #65 dnia: 14 Maj 2015, 11:40:19 »
Tez kupilabym cos porzadnego i tez pewnie Samsunga.

Dostalismy od babci, jakies g..., ktore dostala za darmo przy przedluzaniu umowy z operatorem komorkowym, slabo dziala na dotyk, wole internet w telefonie niz na tym tablecie. Dla mlodego na razie wystarcza na te jego gry lego city. Ale nie gra za czesto, raczej jak sobie przypomni i zlapie faze na granie.
Woli Samsunga dziadka, ekran dwa razy wiekszy, ale ciezko mu kierowac/ obracac tablet w tej grze wiec wtedy tylko jakies puzzle, kolorowanki, cymbalki, etc. Lego uskutecznia tez na moim telefonie.
6-letnia chrzesniaczka meza dostala Samsunga na gwiazdke, ale sobie z nim srednio radzi, trzeba jej wlaczyc urzadzenie, wlaczyc gre, tylko furby czy cos i wtedy dopiero kombinuje. Wczesniej miala juz do czynienia z grami na laptopie. Pewnie zalezy od dziecka..

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #66 dnia: 14 Maj 2015, 12:02:04 »
6-letnia chrzesniaczka meza dostala Samsunga na gwiazdke, ale sobie z nim srednio radzi, trzeba jej wlaczyc urzadzenie, wlaczyc gre, tylko furby czy cos i wtedy dopiero kombinuje.
dla mnie niepojete, mlody se wlacza wszystko, jak instaluje mu gre to wychodze, bo raz by spojrzal i juz by potrafil i instalowal se kolejne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #67 dnia: 14 Maj 2015, 12:06:00 »
wole internet w telefonie niz na tym tablecie.
Michał ma tablet samsunga, ........ nie moge sie przyzwyczaić
wolę net w moim telefonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a ten tablet już długo ma wiec czas na przyzwyczajenie sie był Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #68 dnia: 14 Maj 2015, 12:07:56 »
dla mnie niepojete, mlody se wlacza wszystko, jak instaluje mu gre to wychodze, bo raz by spojrzal i juz by potrafil i instalowal se kolejne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
dla mnie też
młody tylko internetu nie potrafi właczyć ale to dlatego, że mówie mu że jak nie ma netu to nie ma a nie że wyłączone wifi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a tak to śmiga jak głupi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #69 dnia: 14 Maj 2015, 12:16:10 »
dla mnie niepojete, mlody se wlacza wszystko, jak instaluje mu gre to wychodze, bo raz by spojrzal i juz by potrafil i instalowal se kolejne
Dla mnie też niepojęte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Alicja sobie instaluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W ogóle aż za dużo rzeczy potrafi zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

marcheewka

« Odpowiedź #70 dnia: 14 Maj 2015, 12:48:50 »
Dla mnie też niepojęte Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Alicja sobie instaluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj W ogóle aż za dużo rzeczy potrafi zrobić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

a dla mnie do pojęcia :-)
ja jestem noga w tych sprawach, nawet w swoim telefonie nie mam żadnej gierki, zresztą nie lubię grać.

A ten Samsung to jaki? bo jest sporo modeli, nie znam się, nie wiem, na co zwracać uwagę.
No i cena, bo chciałam taki do max 500 zł.

To i tak finansuje babcia, wiec nie musi być na "wieczność",  nie na wyrost, bo te rzeczy szybko się zmieniają i zaraz będzie slaby.
Ola wcale nie obsługuje smartfona, tabletu, nie potrafi przesuwać palcem, nawet zdjęć nie potrafi oglądać, bo zaraz je powiększa, albo kasuje.
No wiec ona startuje od zera, nie tak jak wasze dzieci, które sobie same pobierają aplikacje :-)

Pytam raczej o konkretne modele, bo wybór ogromny

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #71 dnia: 14 Maj 2015, 12:51:17 »
a dla mnie do pojęcia :-)
ja jestem noga w tych sprawach, nawet w swoim telefonie nie mam żadnej gierki, zresztą nie lubię grać.
ale Ty juz  nie jestes dzieckiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja w telefonie tez nie mam gierek, tabletu nie lubie obslugiwac ogolnie, wkurza mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 14 Maj 2015, 12:51:45 »
No wiec ona startuje od zera, nie tak jak wasze dzieci, które sobie same pobierają aplikacje :-)
nasze dzieci nie urodzily sie z taka wiedza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #73 dnia: 14 Maj 2015, 12:56:07 »
o takie coś, cena znośna, wystarczy do zabawy?

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #74 dnia: 14 Maj 2015, 12:58:31 »
to 7 cali, ja bym brala 10, ale trzeba wtedy liczyc sie z cena ok 800-900