Autor Wątek: Polecane aplikacje/programy dla dzieci  (Przeczytany 7320 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elve

Polecane aplikacje/programy dla dzieci
« dnia: 19 Sie 2014, 18:13:11 »
Jak w tytule, co polecacie? Co lubią wasze dzieci?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

Odp: Polecane aplikacje/programy dla dzieci
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Sie 2014, 20:41:35 »
oo swietnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mialam tez o to zapytac, jakies fajne gry z angielskim ? ktos cos poleca ?

Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

zosia2007

« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sie 2014, 20:51:12 »
ja mojemu włączam gry na: buliba.pl, ciufcia.pl, domowyprzedszkolak.pl, lulek.tv
poza tym: miniminiplus.pl, disney.pl, lego.pl
na swoim tablecie też ma pościągane jakieś gry ale nazw nie pamiętam, jedna to chyba lipsy i mesy z angielskim i jeszcze jakąs ma z angielskim

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 19 Sie 2014, 20:51:12 »

rubin04

« Odpowiedź #3 dnia: 19 Sie 2014, 21:42:17 »
Mila ma na tablecie jakies Lego Duplo. Bardzo fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sie 2014, 22:10:03 »
No...Talking Tom...To ten, który mi w nocy zaśpiewał, że go mam wysikać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie to ale śmieszne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Edukacyjne raczej na pewno nie.
Minionki.

Jakieś coś gdzie trzeba dopasowywać kształty i kolory i wielkości ale to muszę sprawdzić co to.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 19 Sie 2014, 22:10:03 »

Kasia

« Odpowiedź #5 dnia: 19 Sie 2014, 22:17:03 »
Michał sam ściąga sobie gry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj prosi mnie tylko abym mu hasło wprowadziła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #6 dnia: 19 Sie 2014, 22:28:27 »
wasze dzieci mają tablety ?
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2014, 22:28:44 wysłana przez marax »

sputnik

« Odpowiedź #7 dnia: 19 Sie 2014, 22:32:30 »
Nie, to mój tablet. Ale zagarnia, z za dużym zaangażowaniem. Na razie to nowość dla niej i spokój dla mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale jak ta miłość jej nie minie (za kontakt z tabletem zrobi wszystko) to    będę ograniczać.

nionczka

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Sie 2014, 22:32:49 »
Michał sam ściąga sobie gry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj prosi mnie tylko abym mu hasło wprowadziła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I. też. Sama odkryła, że jak są cyfry (cena) to nie może, jak litery to tak (FREE).
Hasło na ipada zna, bo przyuważyła kiedyś J. Ja się jej czasem boję. Wzięłam kiedyś iphone J, bo chciałam skorzystać z gpsa i spytałam go o hasło, a córka mi od niechcenia wyrecytowała, że na telefon taty to takie, a na ipada to takie. Mnie to autentycznie przeraża.

Dodany tekst: [time]wto, 19 sie 2014, 20:33:38[/time]

tak, ale i tak częściej korzysta z tabletu taty, bo lepszy. Teraz ma karę 14 dni bez ipada, bo zepsuła mi pokrowiec, więc korzysta ze swojego.

Dodany tekst: [time]wto, 19 sie 2014, 21:35:44[/time]
Ja nie wiem czy moja ma jakieś do nauki angielskiego. Na pewno ma takie rozrywkowe, gadające po angielsku. Ma też duplo na pewno i fajne, które mi się nawet podobają do dzielenia figur geometrycznych.
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2014, 22:36:54 wysłana przez nionczka »

marax

« Odpowiedź #9 dnia: 19 Sie 2014, 22:35:50 »
Moj M chciał jej kupić laptopa ale ja jestem przeciwna. Laptop jest nasz i moim zdaniem powinnam korzystać z niego tylko jak ja wiem co ona ogląda. Jak bedzie miała swojego to w pewnym momencie tego nie opanuje.

nionczka

« Odpowiedź #10 dnia: 19 Sie 2014, 22:38:31 »
Moj M chciał jej kupić laptopa ale ja jestem przeciwna. Laptop jest nasz i moim zdaniem powinnam korzystać z niego tylko jak ja wiem co ona ogląda. Jak bedzie miała swojego to w pewnym momencie tego nie opanuje.

ja też tak uważam. Dopóki nie jest jej, łatwiej zapanować nad tym. Trudno potem o argumenty, że to twoja zabawka, ale nie możesz.
Moja ma, bo odziedziczyła po tacie stary tablet, którego ja nie chciałam. Na szczęście nie kręci jej tamten.

doda

« Odpowiedź #11 dnia: 19 Sie 2014, 22:40:04 »
moj korzysta z ipada meZa.haslo zna, sam gry sciaga, swietnie sobie radzi

marax

« Odpowiedź #12 dnia: 19 Sie 2014, 22:41:00 »
Moj maż na moj argument, że się nie znamy na komputerach i ona szybciej nas oszuka niż my zorientujemy się co ona ogląda / jak to sprzawdzić, powiedział że odda do profesjonalnej firmy i oni wszystko zablokują............... Już na pewno ..... My jesteśmy informatycznie na poziomie mario bros/skoki małyszem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2014, 22:41:32 wysłana przez marax »

Kasia

« Odpowiedź #13 dnia: 19 Sie 2014, 22:42:11 »
Marax Michał ma swoj tablet ale to nie wyklucza naszej kontroli.
z grami nie ma problemu, problem jest z youtubem, Michał zaczyna od zwykłych dzieciecych bajek typu mali ensteini a potem z boku mu sie wyswietlają pozostałe bajki i tak po lańcuszku kiedys doszedł do jakiegoś prywatnego nagrania gdzie ktos strasznie klął, oczywiscie od razu wyłapaliśmy ale problem sie powtarza. Michał nie wiem gdzie klną, on tez za bardzo tych przekleństw nie zauważa, nie wie ze to przekleństwa więc sobie oglada nie wiedzac że nie powinien Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ostatnio nie mógł czegość znaleźć i zaczał gadać pod nosem WTF WTF
jak się go zapytałam czy wie co to znaczy to powiedział ze to znaczy "o co chodzi, co sie dzieje", no jakby znaczenie dobre ale niekoniecznie precyzyjne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już wie ze tak nie wolno mówić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #14 dnia: 19 Sie 2014, 22:42:31 »
Laptop to i połowie dorosłych nie jest potrzebny. Do fejsa, gier, prognozy pogody i paru innych wystarczy tablet.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 19 Sie 2014, 22:42:31 »

marax

« Odpowiedź #15 dnia: 19 Sie 2014, 22:43:42 »
Laptop to i połowie dorosłych nie jest potrzebny. Do fejsa, gier, prognozy pogody i paru innych wystarczy tablet.
ja mam ipoda i nie korzystam denerwuje mnie pisanie na nim. wszystko mi idzie dużo wolniej. Wole laptop.

Kasia

« Odpowiedź #16 dnia: 19 Sie 2014, 22:44:09 »
Do fejsa, gier, prognozy pogody i paru innych wystarczy tablet.
nawet telefon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #17 dnia: 19 Sie 2014, 22:44:28 »
nawet nie wpadlam by malemu kupic laptopa,
po co mu osobny? jak chce cos obejrzec to skorZysta z mojego lub meza. gra malo, ale glownie na ipadzie
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2014, 22:44:58 wysłana przez doda »

nionczka

« Odpowiedź #18 dnia: 19 Sie 2014, 22:44:48 »
ja mam ipoda i nie korzystam denerwuje mnie pisanie na nim. wszystko mi idzie dużo wolniej. Wole laptop.

widać jesteś piśmienna, powyżej średniej krajowej

Dodany tekst: 19 Sie 2014, 22:45:33
nawet telefon Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

otóż to
ja tego nigdy nie zrozumiem, ale widzę, że ludziom wystarcza
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2014, 22:45:33 wysłana przez nionczka »

doda

« Odpowiedź #19 dnia: 19 Sie 2014, 22:45:33 »
haha

marax

« Odpowiedź #20 dnia: 19 Sie 2014, 22:46:01 »
widać jesteś piśmienna, powyżej średniej krajowej

Dodany tekst: 19 Sie 2014, 21:45:33
otóż to
ja tego nigdy nie zrozumiem, ale widzę, że ludziom wystarcza
tak pisanie  po polsku idzie mi wyjątkowo dobrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #21 dnia: 19 Sie 2014, 22:47:23 »
po co ku osobny?
ale ja nie mam tabletu, nie potrzebuję kompletnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj większość prostych rzeczy ogarniam na telefonie, trudniejsze i tak na laptopie muszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Michał ma tablet do gier i bajek, dvd przenosne nam padlo, mam dość zagarniania mojego telefonu, wgrywania dzuieciecych gier (kilka na wszelki wypadek mam wgranych), przestawiania ikon itd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ma swojego i moze na nim robić bałagan

doda

« Odpowiedź #22 dnia: 19 Sie 2014, 22:48:56 »
kasia chodzilo mi o laptopa dla dziecka. ja tableta tez nie mam i nie chce miec, maz chcial mi kupic ipada, ale nie chcialam

marax

« Odpowiedź #23 dnia: 19 Sie 2014, 22:52:30 »
ja swojego telefonu nie daję dziecku nie ma tam żadnych gier. Nie dajemy też ipada bo boimy się że upuści a to narzędzie pracy M. Laurze znalazłam stary laptop ( w nowym 3 dni temu rozwaliła matrycę). Włączam jej sama co uważam głównie bajki. Z gier to tylko ubieranie lalek - innych nawet nie wiem gdzie szukać. W pracy zauważyłam że dzieciaki mają wielki problem z grami - podchodzą bardzo emocjonalnie godzinami nie potrafią przestać. MIałam takich pacjentów ( dzieci) którzy na sorze lądowali po omdleniu z powodu grania po 24 h ............
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2014, 22:53:43 wysłana przez marax »

Kasia

« Odpowiedź #24 dnia: 19 Sie 2014, 22:52:39 »
laptopa nie daję, za duzo mam tu rzeczy zeby młody w nim grzebał