Autor Wątek: Fryzura ślubna  (Przeczytany 6139 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KarolaG

Fryzura ślubna
« dnia: 07 Sie 2014, 12:35:56 »
Witam, jestem tutaj nowa. Mam zaplanowany ślub na sierpień 2015r. Myślę już nad fryzurką ślubną. Podoba mi się coś takiego- Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Co o tym myślicie? Nie za mało eleganckie?
Karola

callja

Odp: Fryzura ślubna
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Sie 2014, 14:28:46 »
W innym (przed-, a nie poślubnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) dziale jest cały wątek na temat, dziewczyny na pewno chętnie pomogą i doradzą.

Fryzura ze zdjęcia jest nawet efektowna, ale (no właśnie, ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ):
 - na pewno będzie wymagałą tony lakieru do utralenia
 - może zacząć się rozprostowywać/sklejać, gdy sierpniowy upał da się we znaki
 - raczej nie pasuje do niej welon - jest mocno "napuchana" loczkami, więc wpięty we fryzurę welon będzie brzydko odstawał powiększając Ci głowę do nienaturalnych rozmiarów; z kolei welon wpięty "na ścierę" pod fryzurą ('la wczesne lata 90-te na prowincji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) wygląda nieelegancko, i optycznie paskudnie skraca szyję, upodabniając PM do przepakowanego karczycha...
Jeśli planujesz tylko kwiat wpięty we włosy albo np. niedużą woalkę czy fascynator - wtedy ok. Ale jeśli z kolei zamierzasz hasać calutką noc tańcząc do upadłego, fryzura szybko może się rozsypać, warto rozważyć wtedy bardziej "stabilne", ciut gładsze upięcie. Niekoniecznie jakieś strasznie ulizane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

pauszal

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sie 2014, 23:05:06 »
A mi fryzura bardzo się podoba:-) Jest skromna, a zarazem bardzo efektowna:-)

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Sie 2014, 15:01:20 wysłana przez pauszal »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Sie 2014, 23:05:06 »

KarolaG

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sie 2014, 14:35:54 »
W innym (przed-, a nie poślubnym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) dziale jest cały wątek na temat, dziewczyny na pewno chętnie pomogą i doradzą.
Ok, dziękuję za info- nie zauważyłam:)

Fryzura ze zdjęcia jest nawet efektowna, ale (no właśnie, ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ):
 - na pewno będzie wymagałą tony lakieru do utralenia
 - może zacząć się rozprostowywać/sklejać, gdy sierpniowy upał da się we znaki
 - raczej nie pasuje do niej welon - jest mocno "napuchana" loczkami, więc wpięty we fryzurę welon będzie brzydko odstawał powiększając Ci głowę do nienaturalnych rozmiarów; z kolei welon wpięty "na ścierę" pod fryzurą ('la wczesne lata 90-te na prowincji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) wygląda nieelegancko, i optycznie paskudnie skraca szyję, upodabniając PM do przepakowanego karczycha...
Jeśli planujesz tylko kwiat wpięty we włosy albo np. niedużą woalkę czy fascynator - wtedy ok. Ale jeśli z kolei zamierzasz hasać calutką noc tańcząc do upadłego, fryzura szybko może się rozsypać, warto rozważyć wtedy bardziej "stabilne", ciut gładsze upięcie. Niekoniecznie jakieś strasznie ulizane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
masz dużo racji, rzeczywiście welon mógłby ją zakrywać, bez welonu bardzo mi się podoba, ale z welonem może nie być już takiego efektu. Rozważę na próbną ewentualnie na jakąś imprezę wcześniej, aby spr jak jest trwała ta fryzura. Jakby miała mi się szybko rozpaść to masakra. Chociaż dużo byłoby tutaj wsuwek, więc może nie byłoby tak źle.

Dodany tekst: 13 Sie 2014, 14:37:11
A mi fryzura bardzo się podoba:-) Jest skromna, a zarazem bardzo efektowna:-)
dziękuje za opinie, właśnie to mnie urzekło w tej fryzurze:)
« Ostatnia zmiana: 13 Sie 2014, 14:37:11 wysłana przez KarolaG »

callja

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sie 2014, 19:13:53 »
dużo byłoby tutaj wsuwek, więc może nie byłoby tak źle
Oj, uwaga (patrz punkt 2):

to mnie urzekło
Skromność (czy prostota) tej fryzury jest kwestią ciutek dyskusyjną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 13 Sie 2014, 19:15:59
I jeszcze dość ciekawe zestawienie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 13 Sie 2014, 19:15:59 wysłana przez callja »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sie 2014, 19:13:53 »

KarolaG

« Odpowiedź #5 dnia: 20 Sie 2014, 12:26:14 »
Oj, uwaga (patrz punkt 2):

masz rację, słuszna sugestia. Ja mam ciemne włosy i miałam już fryzurki na wesela z dużą ilością wsuwek i nie było ich widać, a fryzurka się trzymała całą noc. Wolę to niż tony lakieru, a włosy mam niepodatne, więc muszą być jakoś wzmocnione, dlatego stawiam na wsuwki, chyba że jakoś luźno puszczone włosy, ale to nie wiem czy będzie wygodne i praktyczne.

Dodany tekst: 13 Sie 2014, 18:15:59
I jeszcze dość ciekawe zestawienie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj