kabina prysznicowa

Zaczęty przez Kasia, 22 Lip 2014, 11:45:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

sprawa pilna wrecz, musze zamówic na cito kabinę i sie juz pogubiłam
kabiny ravak ew. radeway
czym sie róznią te za 2000zł od tych za 1000zł
na co zwrócic uwagę?
mozecie poleciść jakiś sklep w Warszawie gdzie mozna "pomacać" te kabiny i moze pogadac z fachowcem?

rostrzał cenowy ogromny, nie ogarniam lol

aaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno, kabina pieciokatna czy półokragła?
kwadratowa nie wchodzi w rachubę, łazienka mała.

zosia2007

Kasia co do firmy nie pomogę bo sie nie znam ale z kształtu wzięlabym półokrągła, z drzwiami otwieranymi na zewnątrz aby było lepiej myć szybę od wew.

Angie

#2
Kasia my mamy drzwi do prysznica radaway. To jest podobno dobra firma.
Trzeba zwracać uwagę chyba na detale, wykończenie itp.
Jak najbardziej prosta.
I nie żadna tania chińszczyzna. Moja mama wzięła taką kabinę i po roku się rozleciała.

wrobelek0403

#3
P ma Radaway i bardzo chwali, porządne wykonanie, metal i szkło a nie plastik, powłoka ułatwiająca mycie i zbieranie wody.

Salsa zdaje sie tez taką kupiła.

ja bym stawiała na szkło z powłoką, wtedy zapłaciłabym 2 tys. Za plastik na pewno bym tyle nie dała.

Dodany tekst: 22 Lip 2014, 11:57:46

a co do kształtu to akurat wziełabym polokrągłą i drzwi przesuwne. Wtedy przy wychodzeniu nie scieka woda na podłoge. Poza tym, zawsze w tym brodziku muzna coz zrobic - pranie, mycie, i drzwi nie przeszkadzają na srodku łazienki.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

margareta

Ja mam taką http://www.marantess.pl/pl/o/Ravak-Pivot-kabina-polokragla-90x90-drzwi-otwierane-bialy-przezroczyste-ANTICALC-PSKK3 kupioną właśnie w tym sklepie. Nie wiem czy można obejrzeć (rzut beretem od Warszawy), bo kupowałam przez internet, ale panowie byli bardzo cierpliwi i pomocni gdy zarzucałam ich mailami z pytaniami.
Te drzwi otwierane są świetne, ale jak masz małą łazienkę, to chyba lepsza będzie kabina z przesuwnymi.

Kasia

firmy tylko te dwie wchodza w rachubę, innych na razie nie rozważam.
brodzika nie będzie, to bedzie prysznic tylko z funkcją prysznica :)
nic tam nie bedziemy prac czy moczyć

dobra czyli musi byc powłoka, jakos sie konkretnie nazywa?

Angie ty ostatnio kupowałaś, masz jakis sklep godny polecenia?

zwierzatko_mojej_mamy

a ravak margarety znam, dobre opinie maja juz od kilku lat
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Angie

Kasia kupowałam przez allegro.

Kasia

co do firmy to i ravak i radaway maja dobre opinie i tutaj przy ostatecznym wyborze bedziemy sie kiedrować wygladem, tymi własciwosciami i ceną

bo że obie firmy OK to już sprawdziliśmy :)

mi się podobaja takie kabiny bez tych górnych i dolnych profili

ta jest fajna, tylko podejrzanie "tania" jak na ravaka
ale nie widze w opisie zadnych "powłok" wiec moze tutaj pies pogrzebany
no i nie wiem czy bez brodzika sie nadaje, ale chyba tak :knuje:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

http://www.domarket.pl/lazienka/kabiny-i-scianki/kabiny-prysznicowe/omnires-manhattan-adf90x-kabina-prysznicowa-90-x-90-x-185-cm-chrom-transparentne.html

tutaj tego ravaka pivota mam taniej, o ile to ten sam
http://homecom.pl/product_info.php?products_id=8689

ta radawaya tez fajna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

http://www.sklepbaterie.pl/kabiny-prysznicowe/polokragle-kabiny/80x80/31710-01-01_p_12020.html

wrobelek0403

Kasia, to jest powłoka hydrofobowa.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 22 Lip 2014, 12:25:40
Kasia, to jest powłoka hydrofobowa.
spierdala, jak poczuje wilgoc lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

#12
Kasia ja drzwi mam chyba takie

http://www.radaway.pl/produkt.php?id=81


kabinę też mają

http://www.radaway.pl/produkt.php?id=78

Dodany tekst: 22 Lip 2014, 12:55:19

I rzeczywiście trzyma się w czystości, jeszcze jej nie myłam lol lol lol 

Mój mąż po prysznicu ściąga sobie z tych drzwi wodę taką ściągaczką do szyb,
ma swoje zboczenia lol lol lol

ja raczej tego nie robię :D

wrobelek0403

Cytat: Angie w 22 Lip 2014, 13:53:47Mój mąż po prysznicu ściąga sobie z tych drzwi wodę taką ściągaczką do szyb,
ma swoje zboczenia

P identycznie robi :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

wrobelek0403 widzę jak go denerwuje jak jak wychodzę i tego nie robię lol lol lol

wrobelek0403

Cytat: Angie w 22 Lip 2014, 13:12:24
wrobelek0403 widzę jak go denerwuje jak jak wychodzę i tego nie robię lol lol lol

wiesz, ja jestem u niego wiec robie, albo biore prysznic pierwsza i zostawiam mu te wątpliwą przyjemnosc :D

ale u siebie nie zamierzam lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

#18
Cytat: wrobelek0403 w 22 Lip 2014, 13:10:50
pedanci :D
czyli ściągaczke musze kupić x 4 :)


Dodany tekst: 22 Lip 2014, 17:14:59

dobra, z kabinami sie zorientowałam, raczej wybierzemy coś z radawaya, półokragłą, otwieraną, dwoje drzwi, almatea, torrenta lub essenza.

a jaki odpływ liniowy
kessel zabił mnie ceną
sprzedawca w sklepie polecił nam radawaya, cena przyjemniejsza :)
jakieś opinie?

salsa

#19
ja mam kabinę radewaya i jestem zadowolona, dobra jakość w rozsądnej cenie, bo wcześniej mieliśmy wybraną szklaną ale zagramaniczną i dwa razy droższą ;)

kupowałam w necie, w jakimś sklepie chyba z Gdanska bo ceny mieli dobre i na stanie tą kabinę, ktorą chciałam wiec miałam ją za dwa dni ( w innych musiałam czekać bo towar na zamówienie)

i tez mam ściągaczkę :D :D strasznie się kiedyś z tego śmiałam u znajomych a teraz sama mam bo widzę róznicę jak się przeciągnie zaraz po prysznicu i jak się zostawi ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Angie

Kasia ja mam Wipera. Na razie działa bez zarzutu.

salsa

#21
KAsia, my mamy odpływ TECE , podobnie jak stelaże do WC - firma dobra i godna polecenia :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

Dzieki :) wzięłam odpływ radawaya, mam nadzieje se bedzie ok.
Kabinę essenze, niestety musze czekac prawie miesiac (u innych droższych 3 dni) na nią ale z montażem kabiny nam sie nie spieszy, najważniejsze aby wymiary znac.

Dzieki jeszcze raz, potem poleje :)

Jeszcze tylko sciagaczke musze kupic :) chociaż do okrągłej kabiny to bedzie problem :P

salsa

#23
Ja mam własnie chyba essenzę tylko 100 na 80 prostokąt wiadomo :) jak kabiny maja dobre to i odpływy tez :) nam   sie wtedy udało dostać od ręki i w lepszej cenie niż tam, gdzie kazali czekac wiec inaczej, ale jak się Wam nie spieszy to luzik nie ma problemu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

margareta

Cytat: Kasia w 23 Lip 2014, 10:26:52Jeszcze tylko sciagaczke musze kupic Smiley chociaż do okrągłej kabiny to bedzie problem Tongue
Nie ma problemu, zamiast pionowo, ściągasz poziomo :)