Autor Wątek: Zabawne koszulki z nadrukiem  (Przeczytany 1719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Zabawne koszulki z nadrukiem
« dnia: 02 Lip 2014, 09:49:44 »
Szukam fajnej koszulki z nadrukiem dla kolegi na urodziny (ur czterdzieste, ale kolega z jajem itp)
Patrzyłam na "pan tu nie stał" ale nie rzuciło mi sie w oczy nic fajnego - no moze tylko ta koszulka "działka moje hobby" ale czy ja wiem... jakie inne strony polecacie? moze kupowałyście cos fajnego dla swoich facetów ?
« Ostatnia zmiana: 02 Lip 2014, 09:50:20 wysłana przez salsa »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

Odp: Zabawne koszulki z nadrukiem
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Lip 2014, 09:51:48 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - mają fajne koszulki, czasem lekko prowokacyjne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

salsa

« Odpowiedź #2 dnia: 02 Lip 2014, 09:53:25 »
szelma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
juz patrzę, ale fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a długo się czeka na dostawę ?

szelma

« Odpowiedź #3 dnia: 02 Lip 2014, 09:54:11 »
Nie wiem, nie mam stamtąd jeszcze nic - ale będę miała bluzę z Fochem w sierpniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lip 2014, 09:59:24 »
foch fajny wałsnie też się na nim zawiesiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 02 Lip 2014, 09:59:24 »

fasolka1980

« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lip 2014, 10:48:39 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
czterdzieste, ale kolega z jajem itp

salsa  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj rozumiem, że czterdzistolatki to juz stare pryki?

salsa

« Odpowiedź #6 dnia: 02 Lip 2014, 13:55:06 »
nie, no co Ty napisałam to ,zeby nie pojawiły się propozycję, ze na czterdziestkę taka koszulka to jest nietrafiony prezent i moze cos bardziej"stosownego" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

suegro

« Odpowiedź #7 dnia: 02 Lip 2014, 14:13:26 »
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

golinda

« Odpowiedź #8 dnia: 02 Lip 2014, 14:21:19 »
zobacz na decobazarze, też są fajne
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 02 Lip 2014, 14:24:46 »
ja kupowałam kiedys tutaj:

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #10 dnia: 02 Lip 2014, 14:31:27 »
ja kupowałam kiedys tutaj:

tę może? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 02 Lip 2014, 14:33:03 »
ihahaha, cudowne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj powiem P, zeby mi taką kupił Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wtedy akurat kupowałam z Garfieldem dla P Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Lip 2014, 14:34:51 wysłana przez wrobelek0403 »

salsa

« Odpowiedź #12 dnia: 02 Lip 2014, 14:39:24 »
fajne te koszulki, kurde ogladam i ogladam i nie wiem co a najgorsze ejst to, ze chyba nic bo dzis sroda a ja poterzebuje na sobotę - zawsze się tak zabieram.... nie ma nic stacjonalrnie w Krakowie ? albo moze mi ktos kupi w tym sklepie na powiślu i prześle - tak byłoby szybciej?

Pyś

« Odpowiedź #13 dnia: 02 Lip 2014, 14:44:40 »
polecam koszulki z tej strony:

i do tego sposób ich pakowania  ;-) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 02 Lip 2014, 14:45:04 wysłana przez Pyś »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #14 dnia: 02 Lip 2014, 14:46:51 »
probowałam znalezc cos z Poznania, ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 02 Lip 2014, 14:46:51 »

malutenka

« Odpowiedź #15 dnia: 02 Lip 2014, 18:01:25 »
Piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 02 Lip 2014, 18:01:54
« Ostatnia zmiana: 02 Lip 2014, 18:01:54 wysłana przez malutenka »
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #16 dnia: 02 Lip 2014, 23:14:41 »
Piękne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w istocie, cudne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #17 dnia: 04 Lip 2014, 21:49:50 »
Dziewczyny, dziekuję wszystkim Wam za pomoc, polewam kazdej z Was Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kupiłam ostatecznie na CHRUM - jedną dla solenizanta i dwie dla męza (na urodziny za meisiac ale juz mu dalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

te: (dzieki szelma !  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

a JESTYNCE I ELVE TO poleje morze piwa - za pomoc  w zakupie i dostawie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #18 dnia: 30 Wrz 2016, 18:40:25 »
któras kupowała na tej stronie? jak z jakością ?