Autor Wątek: Wyspy Kanaryjskie lub Turcja zdziećmi  (Przeczytany 2313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Wyspy Kanaryjskie lub Turcja zdziećmi
« dnia: 01 Lip 2014, 19:07:56 »
Jaki hotel możecie polecić na wyjazd z dziećmi? W sierpniu, na tydzień.

Ma być all inclusive i dużo atrakcji dla dzieci.

macie jakies sprawdzone nie drogie biura?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zosia2007

Odp: Wyspy Kanaryjskie lub Turcja zdziećmi
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Lip 2014, 22:35:10 »
my bylismy w tamtym roku tu:
w/g mnie super hotel dla dzieciaków, kilka basenów, fajny plac zabaw, mini przedszkole, menu dzieciece i jakieś inne atrakcje typu mini disco, trampoliny, blisko/przy plaży
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #2 dnia: 01 Lip 2014, 22:44:52 »
rubin04 w turcji masz dużo hoteli z atrakcjami dla dzieciaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mnie temat jeszcze nie interesował, ale myślę, że za rok czy dwa już zacznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na razie nie mam nic do polecenia
tylko nastaw się raczej na gorąco Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no i nie wiem jak jest traktowana cenowo 1 os dorosła z 2 dzieci  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Lip 2014, 22:47:52 wysłana przez justynaaaa2 »
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Kasia

« Odpowiedź #3 dnia: 01 Lip 2014, 22:56:39 »
Płacisz za dwie dorosłe osoby plus dziecko (płatne lub bezpłatne, zależy od wieku).
Koleżanka z ta roczna córka tez za dwie dorosłe zapłaci.

Chyba ze w piątkę kupią jeden pokój z dwoma dostawkami a ta roczna na łóżku z mama (Wzięłabym turystyczne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lip 2014, 23:09:19 »
Płacisz za dwie dorosłe osoby plus dziecko (płatne lub bezpłatne, zależy od wieku).

zrobiłam sobie symulację Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za 1 dorosłą i 2 dzieci w wieku 3 i 5 lat wychodzi tyle samo co za 2 dorosłe i 1 dziecko w wieku 3 lat
to taniej chyba wziąć 2 pok 2 os (jako dorośli) z czego jeden z infantem
albo szukać hoteli gdzie są pokoje rodzinne dla par z 3 dzieci, tylko pytanie czy one chcą być razem w pokoju Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 01 Lip 2014, 23:09:19 »

rubin04

« Odpowiedź #5 dnia: 02 Lip 2014, 22:49:34 »
No włąsnie myslałam ze jakby był taki apartament z dwoma pokojami to bysmy mogły udawać rodzine patchworkową - dwie mamy i 3 dzieci Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj