Wyspy Kanaryjskie lub Turcja zdziećmi

Zaczęty przez rubin04, 01 Lip 2014, 19:07:56

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Jaki hotel możecie polecić na wyjazd z dziećmi? W sierpniu, na tydzień.

Ma być all inclusive i dużo atrakcji dla dzieci.

macie jakies sprawdzone nie drogie biura?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

my bylismy w tamtym roku tu:
http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/turcja/turcja-egejska/hotele;show,2564,club-hotel-grand-efe-adb15060?hotel=9698&m=h#
w/g mnie super hotel dla dzieciaków, kilka basenów, fajny plac zabaw, mini przedszkole, menu dzieciece i jakieś inne atrakcje typu mini disco, trampoliny, blisko/przy plaży

justynaaaa2

#2
rubin04 w turcji masz dużo hoteli z atrakcjami dla dzieciaków :) mnie temat jeszcze nie interesował, ale myślę, że za rok czy dwa już zacznie :) na razie nie mam nic do polecenia
tylko nastaw się raczej na gorąco :)
no i nie wiem jak jest traktowana cenowo 1 os dorosła z 2 dzieci  :hmm:

Kasia

Płacisz za dwie dorosłe osoby plus dziecko (płatne lub bezpłatne, zależy od wieku).
Koleżanka z ta roczna córka tez za dwie dorosłe zapłaci.

Chyba ze w piątkę kupią jeden pokój z dwoma dostawkami a ta roczna na łóżku z mama (Wzięłabym turystyczne ;) )

justynaaaa2

Cytat: Kasia w 01 Lip 2014, 22:56:39
Płacisz za dwie dorosłe osoby plus dziecko (płatne lub bezpłatne, zależy od wieku).

zrobiłam sobie symulację :D za 1 dorosłą i 2 dzieci w wieku 3 i 5 lat wychodzi tyle samo co za 2 dorosłe i 1 dziecko w wieku 3 lat
to taniej chyba wziąć 2 pok 2 os (jako dorośli) z czego jeden z infantem
albo szukać hoteli gdzie są pokoje rodzinne dla par z 3 dzieci, tylko pytanie czy one chcą być razem w pokoju ;)

rubin04

No włąsnie myslałam ze jakby był taki apartament z dwoma pokojami to bysmy mogły udawać rodzine patchworkową - dwie mamy i 3 dzieci :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login