Autor Wątek: Prezent dla dziecka  (Przeczytany 8730 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kotabma

Odp: Prezent dla dziecka
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Cze 2014, 21:46:57 »
ja zabrniam bawic sie Zosi lego friends przy Marcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tak samo zabraniam bawic sie ukladanka w ktorej mlotkiem wbija pinezki do tablicy korkowej
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
na 100 % bym nie pozwolila otworzyc lego na imprezie urodzinowej z dziecmi a zwlaszcza z malymi dziecmi ktore wszystko chca, roznosza po calej chacie i jeszcze polykaja

duplo sama proponuje do zabawy jak mamy gosci - wciaga zazwyczaj dzieci i jest spokoj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Moja Zosia zazyczyla sobie na ur barbie syrenke

ishka82

« Odpowiedź #76 dnia: 30 Cze 2014, 22:16:05 »
ja ogólnie pozwalam na otwieranie wszystkich prezentów, ale przy kilku zaproponowałam, że otworzymy później, bo się części pogubią, albo bo teraz nie ma warunków, żeby czytać instrukcje itp. i ona zazwyczaj zgadzała się chętnie, bo miała inne zajęcia, towarzystwo i prezenty gotowe do rozpakowania na już Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #77 dnia: 30 Cze 2014, 23:32:47 »
strazakow nienawidze calkiem, fran ma woz strazacki i oni maja mala pile do ciecia blachy, male pojemniki na sprezone powietrze, helmy i gasniczki, szlag by ich trafil Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystko ginie w tajemniczych okolicznosciach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
O jesssu to od nas?

Ja też bym na otwieranie takich małych klocków nie pozwoliła. Przynajmniej na takiej imprezie jaką sobie wyobrażam.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 30 Cze 2014, 23:32:47 »

dragonfly

« Odpowiedź #78 dnia: 30 Cze 2014, 23:57:41 »
z ciekawości : Wy byście pozwoliły?

jak takie prezenty "od rodziny" to tak, jak z imprezy gdzie jest prawie 30 dzieci, to nie, bo musi otwierać przy mnie, ja  notuje co dostała od kogo, bo potem na "thank you cards" wypada napisać, jak fantastyczna była lalka z monsters high Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dobrze, ze to raz w roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2014, 23:58:22 wysłana przez dragonfly »

salsa

« Odpowiedź #79 dnia: 01 Lip 2014, 00:04:58 »
bo potem na "thank you cards" wypada napisać, jak fantastyczna była lalka z monsters high LOL LOL
OMG ! powaznie sie coś takiego wysyła ?! aaaaa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 01 Lip 2014, 00:04:58 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #80 dnia: 01 Lip 2014, 08:09:14 »
dragonfly aaaaaaa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

ishka82

« Odpowiedź #81 dnia: 01 Lip 2014, 10:21:41 »
dragonfly aaaa! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #82 dnia: 01 Lip 2014, 10:38:13 »
dragonfly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Przypomniało mi się wesele mojej przyjaciółki w Szwecji, o północy było rozpakowywanie prezentów od gości i pokazywanie kto co dał, a z boczku siedziała mamusia i zapisywała w kajeciku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (kwoty w kopertach mówili mamusi na ucho) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #83 dnia: 01 Lip 2014, 11:00:05 »
dragonfly Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Przypomniało mi się wesele mojej przyjaciółki w Szwecji, o północy było rozpakowywanie prezentów od gości i pokazywanie kto co dał, a z boczku siedziała mamusia i zapisywała w kajeciku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (kwoty w kopertach mówili mamusi na ucho) Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja widziałam reportaż z cygańskiego wesela, tam kwoty podawano głośno, wujek taki a taki tyle a tyle i goście albo klaskali albo gwizdali. Jak gwizdali, wujek wyciagał portfel i rzucał setkami eurosków dopóki nie zadowolił publiczności

ddu

« Odpowiedź #84 dnia: 01 Lip 2014, 11:00:51 »
u nas też lego friends się wala wszędzie i ryk, że nie ma marchewki.
miałabym opory, żeby pozwolić, ale pewnie bym pozwoliła i zgarnęła potem. gdyby była możliwość

ma inny kłopot z duplo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Helena ubrała kucyki w buty i szaliki, króliczki mają włosy... z plasteliny.
te włosy i szaliki to luz, ale te buty brudzą wszystkie klocki, bo jak koń ma stanąć, to ta plastelina się wciska w klocki.
aaaa
jak to wyczyścić?
zmywarka nie dała rady

jestynka

« Odpowiedź #85 dnia: 01 Lip 2014, 11:24:01 »
Ale ja nie rozumiem tej dyskusji Cheesy ja napisałam ze moj prezent wywoła mała awanturę i to miała być ciekawostka na co padło pytanie - moze zacytuje jestynkę :

tak ,to miała byc próba duskusji ,bo wiadomo,że stanowiska w tej kwestii bedą rózne, nie znaczy,że jedno rozwiązenie jest lepsze od drugiego.

Ja bym pozwoliła, swiadoma konsekwencji dnia nastepnego. Trudno niech potem szuka skoro się zdecydował na  zabawę.
Po a tym mając Gaję tez sytuacja trochę sie zmienia,bo jak nie goście to ona tez mu troche roznosi klocki i bardzo chce się z nim bawić.

margareta

« Odpowiedź #86 dnia: 01 Lip 2014, 12:39:42 »
plastelina się wciska w klocki.
aaaa
jak to wyczyścić?
Spróbuj zamrozić i potem wykruszyć.

ddu

« Odpowiedź #87 dnia: 01 Lip 2014, 12:52:20 »
dobra myśl ! dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #88 dnia: 01 Lip 2014, 17:03:27 »
dragon o mater! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #89 dnia: 01 Lip 2014, 23:06:14 »
Wiecie, to nawet fajne jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i teraz Ingrid sama cos na takiej kartce musi skrobnąć, jakieś "love Ingrid" czy cos takiego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sumie to takie thank you letters Mike zawsze pisze nawet do swojej rodziny, za prezenty, jak jedziemy do nich np na weekend czy dłużej zawsze im wysyła taki list, jak jego ciocia z wujkiem zatrzymali sie u nas na jeden dzień ostatnio to tez dostaliśmy podziękowania od nich.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 01 Lip 2014, 23:06:14 »

salsa

« Odpowiedź #90 dnia: 01 Lip 2014, 23:09:40 »
dragon jak tak o tym piszesz, to faktycznie miły zwyczaj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sputnik

« Odpowiedź #91 dnia: 02 Lip 2014, 09:08:42 »
u nas też lego friends się wala wszędzie i ryk, że nie ma marchewki.
Tak...U nas też ginie marchewka. I włosy figurki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

salsa

« Odpowiedź #92 dnia: 11 Sie 2015, 14:43:02 »
Znowu poszukuje prezentu dla dziecka - dziewczyna, 9 i poł roku
chce jakiś drobiazg
moze jakaś gra ? tylko z nowości , bo ona z kolei wiele rzeczy ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a moze coś innego? to bardzo rezolutna osoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #93 dnia: 11 Sie 2015, 14:50:14 »
ja ostatnio kupiłam ozdoby do włosów z kollale
niepowtarzalne
są w internecie oraz na krakowskim Kazimierzu, w takim sklepie z ciuchami od polskich projektantów dla dzieci (choć ja kupiłam tam sukienkę dla siebie. ale dla H też )

salsa

« Odpowiedź #94 dnia: 11 Sie 2015, 15:02:59 »
ddu pamietasz gdzie ten sklep ? mozesz mi wytłumaczyc idąc od brzozowej
a moze nazwę ? cokolwiek ?

ddu

« Odpowiedź #95 dnia: 11 Sie 2015, 15:12:31 »
hmmm
to jest chyba ta ulica, gdzie byłyśmy na obiedzie, po drugiej stronie, mniej więcej na przeciwko

didi_loczek

« Odpowiedź #96 dnia: 11 Sie 2015, 18:54:01 »
salsa, do opisu ddu pasuje wg. google sklepik "mały styl" na Józefa 11 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

salsa

« Odpowiedź #97 dnia: 11 Sie 2015, 21:35:03 »
dzięki dziewczyny polałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poszukam

a co myslicie o takich zestawach do szycia np torebek w empiku?> koleżanka polecała, znacie? fajne to?

sputnik

« Odpowiedź #98 dnia: 11 Sie 2015, 22:54:04 »
Tak, kupiłam coś  takiego 9 letniej Blance, było hitem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj (babcia trochę pomagała).
Takie z filcu? że się coś naszywa?

salsa

« Odpowiedź #99 dnia: 11 Sie 2015, 23:00:42 »
tak , np jest taka torba-sowa