Autor Wątek: Prezent dla dziecka  (Przeczytany 9024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdalinska

Odp: Prezent dla dziecka
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Cze 2014, 14:04:59 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
z ciekawości : Wy byście pozwoliły?
na takich urodzinach, jak u nas na razie są (czyli sama najblizsza rodzina) pozwoliłabym, jak na ostatnie dostał gre z pociagiem tomkiem to natychmiast musiał w nią zagrac, wiec grał

Kasia

« Odpowiedź #51 dnia: 30 Cze 2014, 14:07:30 »
Michał teraz dostał głownie lego. Impreza w ogrodzie wiec żadne pudełko z lego nie zostało otworzone. Ale Michał i tak ganianiem był bardziej zainteresowany, prezenty tak naprawdę docenił następnego dnia. Oglądał zadowolony i cały dzien składaliśmy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj radocha była ogromna.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #52 dnia: 30 Cze 2014, 14:22:57 »
Wy byście pozwoliły
ja pewnie tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #52 dnia: 30 Cze 2014, 14:22:57 »

salsa

« Odpowiedź #53 dnia: 30 Cze 2014, 14:25:28 »

moj dostał lego duplo na 1. urodziny i zaraz zostało otwarte - w sumie nie zastanawiałam się czy "pozwalać czy zabraniac" chciał to mu otworzylismy.....
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #54 dnia: 30 Cze 2014, 15:12:21 »
moj dostał lego duplo na 1. urodziny i zaraz zostało otwarte - w sumie nie zastanawiałam się czy "pozwalać czy zabraniac" chciał to mu otworzylismy.....
pomiedzy lego duplo a city w totalnym burdelu jest zasadnicza roznica - duplo ma duze klocki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja przy wielkim rozgardiaszu bym miala obiekcje, co do otwierania i skladania od razu, w dwoch powodow: 1. mlody + osoba skladajaca by znikneli z imprezy na jakis czas, w zaleznosci od imprezy byloby to pozadane lub niekorzystne, 2. male klocki z lego city by mogly zostac posiane wszedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale jesli bym miala impreze z mala iloscia dzieci i nie byloby alternatyw do spedzania czasu + wolny stol to bym sama usadzila i kazala se skladac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj o ile to pierwsze zdarza sie czesto, to wolnego stolu na bank bym nie posiadala nigdzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 30 Cze 2014, 15:12:21 »

doda

« Odpowiedź #55 dnia: 30 Cze 2014, 15:17:11 »
pomiedzy lego duplo a city w totalnym burdelu jest zasadnicza roznica
a to akurat racja

golinda

« Odpowiedź #56 dnia: 30 Cze 2014, 15:42:42 »

no kurde... urodziny, jego prezent... co to za zakazy?

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jestynka

« Odpowiedź #57 dnia: 30 Cze 2014, 15:45:18 »

wiesz Filip raz dostał od babci w jej domu duży zestaw lego z przykazaem otwarcia go dopiero w domu, więc wiesz ludzie róznie mają

salsa

« Odpowiedź #58 dnia: 30 Cze 2014, 15:45:20 »

no właśnie mi raczej przyświeca ten styl myślenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec  nie zastanawiałabym sie pewnie czy jest stół w tym celu itp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #59 dnia: 30 Cze 2014, 15:48:18 »
tez bym pozwoliła oczywiscie sugerujac że "obejrzymy a posłakdamy po imprezie" albo coś w tym stylu.
Ale to jego urodziny i niech robi co chce.

U nas dzieci dostały hulajnogi, od razu złożylismy i pojeździły chwilę po salonie,
P. dostał namiot z Ikei, też złożylismy i tam siedzieli.

Tylko huśtawka musi poczekac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #60 dnia: 30 Cze 2014, 15:50:32 »
wiesz Filip raz dostał od babci w jej domu duży zestaw lego z przykazaem otwarcia go dopiero w domu, więc wiesz ludzie róznie mają

no ale to co innego
klocki mogą się pogubić u babci, zawieruszyć, potem trzeba to pakować etc.
choć moja mama w życiu by na taki pomysł nie wpadła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 30 Cze 2014, 15:51:28
a Nina dostała trampolinę na dzień dziecka
wiecie, jakie męczące jest takie skakanie? ufff... ale fajnie łydki ćwiczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2014, 15:51:28 wysłana przez golinda »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #61 dnia: 30 Cze 2014, 16:30:13 »
no właśnie mi raczej przyświeca ten styl myślenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec  nie zastanawiałabym sie pewnie czy jest stół w tym celu itp Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mi tez przyswieca raczej taki styl, zastanawiam sie, czy wiedzac, ze jedyna powierzchnia do rozsypania klockow do ulozenia jest dywan z wlochami lub podloga w lazience tez bys nie myslala o stolach

salsa

« Odpowiedź #62 dnia: 30 Cze 2014, 16:37:48 »
chyba bym nie myslała, poważnie mowie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
choc dywanów akurat nie mam to ciezko orzec ale w sumie na urodzinach A. wszystko było wszedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #63 dnia: 30 Cze 2014, 16:45:05 »
salsa no moze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze to przyjdzie z wiekiem mlodego i iloscia zabawek malych, a moze nie, placu macie jednak wiecej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po trzeciej zabawce z serii "teraz juz natychmiast rozkladamy, niezaleznie, gdzie sie rozsypie i czy jest miejsce", zabawie i przypadkowym zgubieniu 6 klockow pod naroznikiem i pozniejszym wyciu "maaaamoooooo, nie ma oponyyyyy, mamooo, gdzie oponaaaa, poszukaj" lub "on mial jeszcze takie czerwone swiateeeeelkooooo, mamoooo, nie maaaaa, poszuuuukaaaaj, mamooo, nie maaaaa swiatleeeeka, zgubiloooo sieeeee" ja jednak wole miec miejsce na takie rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #64 dnia: 30 Cze 2014, 16:55:04 »
Od duplo, hulajnogi, namiotu, trampoliny do lego city, które goscie mogliby po prostu wynieść w podeszwach butów to jednak całe lata świetlne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Duplo to Michał te pootwieral na pierwsze urodziny, na działce, klocki walały sie po kocu i po trawie, problemu nie było.

Lego city to inny kaliber i chyba nie ma pisać co BYŚCIE zrobiły tylko czy dajecie rozpakować np. kilka opakowań na raz nie pilnując tego gowna przy ilustam gościach do ogarnięcia.

Bo jsk ktos porównuje duplo czy hulajnogi do lego city to chyba jednak nie ma pojęcia o czym jest dyskusja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Lego normalnie sie gubią, przy zamieszaniu imprezowym pogubia sie na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie wiem czy to taki fajny prezent którego na następny dzien nie mozna złożyć bo nie ma wszystkich części Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie wiem ile tam gości było, jeżeli sama Salsa z alrksem to rzeczywiście dziwne ze matka nie pozwoliła rozpakować klocków ale jeżeli gości jest koło 20 plus lub s tym kilkoro dzieci to ja całkowicie rozumiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: [time]pon, 30 cze 2014, 15:56:55[/time]
O zwierzu, ty masz doświadczenie z małymi lego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj my tez przerabiamy szukanie brakujących klocków. Ostatnio jakiegoś młotka strażaka szukałam cały dzien z młodym, bez młotka strażak nie nadawał sie do zabawy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2014, 16:58:20 wysłana przez Kasia »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 30 Cze 2014, 16:55:04 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #65 dnia: 30 Cze 2014, 17:03:44 »
my tez przerabiamy szukanie brakujących klocków. Ostatnio jakiegoś młotka strażaka szukałam cały dzien z młodym, bez młotka strażak nie nadawał sie do zabawy
no fięc fłaśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja jestem zbyt wygodna na takie "syndromy dnia nastepnego" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj strazakow nienawidze calkiem, fran ma woz strazacki i oni maja mala pile do ciecia blachy, male pojemniki na sprezone powietrze, helmy i gasniczki, szlag by ich trafil Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystko ginie w tajemniczych okolicznosciach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #66 dnia: 30 Cze 2014, 17:06:27 »
Lego city to jak ciastolina, upierdliwe strasznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #67 dnia: 30 Cze 2014, 17:08:37 »
Ale ja nie rozumiem tej dyskusji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja napisałam ze moj prezent wywoła mała awanturę i to miała być ciekawostka na co padło pytanie - moze zacytuje jestynkę :
Cytat: jestynka  Dzisiaj o 01:54:48
oznacza to dla  mnie pytanie o to co by było gdyby,  to chyba jasne i dlatego kazda napisała co by zrobiła-na stan osobistej  dzisiejszej wiedzy o klockach, hulajnogach i innych rzeczach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie wiem moze ostatecznie zachowam się inaczej , ale na ta chwilę uważam, że co mi tam - moze dlatego ze sama jako dziecko miałam urodziny takie, ze wszystko zawsze latało pod sufitem a prezent raz mi dany był 100% do mojej dyspozycji i mogłam z nim zrobić co chciałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na urodzinach wszyscy byli na boso, bo to takie mieszkanie z ogrodkiem, było tych dzieciaków w sumie siedmioro w tym juz dwoje takich jak moj Aleks
dorosłych 8 osob

Dodany tekst: [time]pon, 30 cze 2014, 16:08:52[/time]
Lego city to jak ciastolina, upierdliwe strasznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ciastolina była tam wszędzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2014, 17:10:08 wysłana przez salsa »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #68 dnia: 30 Cze 2014, 17:09:38 »
a patrz, a ja nie mam zadnych zastrzezen co do ciastoliny - zarzadzam sprzatanie stolika przed, rozlozenia akcesoriow na stoliku i jakos to nie smieci zupelnie  - te male kawaleczki, ktore sie odczepia wysychaja tak szybko, ze jedna jazda odkurzaczem wszystko wciaga - mlody akurat przy ciastolinie siedzi zadowolony karnie przy stoliku i to sa krotkie chwile z zycia, kiedy mam dziecko jako tako unieruchomione Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wolalabym, zeby sie tym czesciej bawil wrecz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #69 dnia: 30 Cze 2014, 17:09:49 »
Ja parę razy już mówiłam, że lepiej żeby lego otworzyła w domu po imprezie, ale właśnie dlatego, że części mogą się pogubić. Tak samo ma zakaz (regularnie olewany, ale zna konsekwencje) zabawy lego w ogródku, w samochodzie czy wynoszenie do przedszkola. Jak jej będzie brakowało pół zestawu, to zrozumie.
Mówimy o city i friends, które ma maleńkie części, szczególnie te akcesoria czy naklejki.
Inne zabawki-prezenty są od razu otwierane, montowane.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 30 Cze 2014, 17:11:32 »
a prezent raz mi dany był 100% do mojej dyspozycji i mogłam z nim zrobić co chciałam
dostawalas lego city i gubilas? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i potem nie mialas pretensji do rodzicow, ze zginely? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jesli tak, to takiemu dziecko od razu dalabym do reki nozyczki, zeby se rozpakowalo samo te torebeczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #71 dnia: 30 Cze 2014, 17:12:53 »
ja dostawałam lalki i wpychałam im oczy do środka, nigdy nie miałam pretensji do rodziców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak samo jak gubiłam klocki, pieczątki , mazaki .... jakos tak wiedziałam, ze to moja wina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 30 Cze 2014, 17:16:15 »
ja dostawałam lalki i wpychałam im oczy do środka, nigdy nie miałam pretensji do rodziców Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak samo jak gubiłam klocki, pieczątki , mazaki .... jakos tak wiedziałam, ze to moja wina Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a widzisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mlody moze niekoniecznie ma pretensje do mnie, ze to moja wina, ale upierdliwosc w naleganiu, zeby jednak mu poszukala, bo na pewno zgubil pod naroznikiem lub w innym miejscu, w ktore sie nie dostanie jest wystarczajaco mnie denerwujaca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj poza tym on nigdy nie ma problemu z kolei ze zdaniem "franek, teraz to glupi pomysl, zgina Ci klocki, zlozymy wieczorem/jutro, moze byc?"

Kasia

« Odpowiedź #73 dnia: 30 Cze 2014, 17:19:18 »
No to takie prezenty Michał tez rozpakowuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jak sie zniszczą to znaczy ze po prostu shit i nie szkoda. Lego city to inna para kaloszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Z moim Michałem nie ma problemu akurat bo on w dniu urodzin na prezentach w ogóle nie jest skupiony, wręcz nawet jest głupio bo prezent dostanie, nawet nie spojrzy i pieprznie gdzies. Musze potem tłumaczyć ze on na pewno go doceni dnia następnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo niektórzy zawiedzeni ze nie trafili z prezentem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no ale ja mam dziecko, które dyplomacji jeszcze musi sie nauczyć.

zosia2007

« Odpowiedź #74 dnia: 30 Cze 2014, 19:56:39 »
pomyłka
« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2014, 19:57:03 wysłana przez zosia2007 »