Autor Wątek: Prezent dla dziecka  (Przeczytany 8739 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Prezent dla dziecka
« dnia: 18 Cze 2014, 09:21:29 »
jako że mam ciągle problem z prezentami, to zakładam osobny wątek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

teraz wyzwanie - musze kupić cos dla dziesięcioletniej dziewczynki, ktorą słabo znam i nie wiem co lubi... jest raczej nieśmiała, jak była z rodzicami rok temu na chrzcinach A., to chowała się jeszcze za spodnicą mamusi, nosi grzeczne sukieneczki i zdecydowanie nie jest łobuziarą. Podpowiedzcie mi takie prezent, ktory mogę kupić dziś w galerii handlowej-czyli raczej coś w standardzie, no i chyba juz nie zabawki... ? takie dzieci to juz się chyba nie bawią zabawkami ?

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

Odp: Prezent dla dziecka
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Cze 2014, 09:28:35 »
Bawią się bawią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jaki budżet?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2014, 09:28:51 »
Książki, gry, może coś dziewczyńskiego. Mam sąsiadkę 10 letnią i córkę przyjaciółki w tym wieku. Najczęściej je widuję z książkami, grami, jedną z artykułami plastycznymi, drugą z komórką! (o zgrozo!)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Cze 2014, 09:28:51 »

salsa

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Cze 2014, 09:30:15 »
a konkretnie jaką grę, jaką ksiązkę? ja kompletnie się nie orientuję w temacie
budżet to nie wiem, nie chce za duzo wydać - moze miedzy 50 a 100 zł ale to juz max za coś fajnego .

mika

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Cze 2014, 09:30:21 »
Grę planszową
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Cze 2014, 09:30:21 »

salsa

« Odpowiedź #5 dnia: 18 Cze 2014, 09:33:06 »
jaką ?

nionczka

« Odpowiedź #6 dnia: 18 Cze 2014, 09:39:07 »
Nie wiem dokładnie, ale większy wybór dla 10 latków niż 5.
Zapytaj w sklepie, będą wiedzieli. Jak jest sklep z grami, to na pewno. Carcasonne np. Cubix, Scrabble dla dzieci

Dodany tekst: 18 Cze 2014, 09:39:50
Nie wiem dokładnie, ale większy wybór dla 10 latków niż 5.
Zapytaj w sklepie, będą wiedzieli. Jak jest sklep z grami, to na pewno. Carcasonne np. Cubix, Scrabble dla dzieci
« Ostatnia zmiana: 18 Cze 2014, 09:39:50 wysłana przez nionczka »

salsa

« Odpowiedź #7 dnia: 18 Cze 2014, 09:57:51 »
dowiedzialam się od kuzynki (jej siostry) ze mała lubi zwierzaki

mika

« Odpowiedź #8 dnia: 18 Cze 2014, 10:08:06 »
Dla 10 latki to juz nawet Wsiasc do pociagu bedzie super, monopoly, z takijch jeszcze bardziej dziecinnych to dobble sa podobno rewelacyjne i gra bylo sobie zycie

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 18 Cze 2014, 10:13:33 »
salsa, kup jej swinke morską, rodzice bedą zachwyceni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a na powaznie, jesli lubi zwierzeta, to moze taka gra?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

dragonfly

« Odpowiedź #10 dnia: 18 Cze 2014, 10:17:50 »
salsa, kup jej swinke morską, rodzice bedą zachwyceni
albo kotka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 18 Cze 2014, 10:20:58 »
albo kotka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no nie chciałam tak z grubej rury, swinka jednak siedzi w klatce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale już królik czemu nie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj króliki sa takie słodkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #12 dnia: 18 Cze 2014, 10:45:28 »
ona ma i kotka i pieska i królika - na wsi mieszka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #13 dnia: 18 Cze 2014, 10:53:40 »
ja bym chyba postawiła na klasykę literatury dzieciecej. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Anie z Zielonego to nie, bo to jest tak popularne ze pewnie ma,

ale moze Emilka ze Srebrnego Nowiu albo "Heidi" albo "Kocia mama" Buyno-Arctowej.

aja

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Cze 2014, 13:36:42 »
jakiś szał jest na jakąś Wiolettę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Cze 2014, 13:36:42 »

Kasia

« Odpowiedź #15 dnia: 18 Cze 2014, 13:52:10 »
Racja, teraz Wioletta jest modna.
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ddu

« Odpowiedź #16 dnia: 18 Cze 2014, 14:04:22 »
co za wioletta ? książka jakaś?

Kasia

« Odpowiedź #17 dnia: 18 Cze 2014, 14:06:42 »
Chyba cos w stylu Hanny montanny. Ale dobrze nie wiem. Nic ambitnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #18 dnia: 18 Cze 2014, 14:15:08 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Widziałam zapowiedzi u nas w TV, to argentyński serial telewizyjny (....)

Violetta (Martina Stoessel) to dziewczyna, która nieświadoma jest swojego talentu do śpiewania.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj itd. itp.

Do kupienia gadżety, pamiętniki, "makijaż", "biżuteria".

wrobelek0403

« Odpowiedź #19 dnia: 18 Cze 2014, 14:25:16 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Widziałam zapowiedzi u nas w TV, to argentyński serial telewizyjny (....)

Violetta (Martina Stoessel) to dziewczyna, która nieświadoma jest swojego talentu do śpiewania.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj itd. itp.

Do kupienia gadżety, pamiętniki, "makijaż", "biżuteria".

sory, ale Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam uczulenie na taki "marketing" i promowanie produktu tylko po to, zeby ludzie znow wydali kase Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #20 dnia: 18 Cze 2014, 14:34:51 »
wrobelek0403 no niestety, tak to działa. Dzieciaki oglądają serial, a potem chcą te badziewne "gadżety".

wrobelek0403

« Odpowiedź #21 dnia: 18 Cze 2014, 14:37:08 »
didi, ja wiem, dlatego jestem ostatnią osoba, która cos takiego by kupiła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #22 dnia: 18 Cze 2014, 15:25:44 »
Ja jak miałam 10 lat dostałam malutką, skórzaną torebkę. Strasznie ją lubiłam i mam ją do tej pory, trzymam dla wnuczki, bo córki niestety nie mam.

salsa

« Odpowiedź #23 dnia: 18 Cze 2014, 15:38:09 »
no i kupiłam taki dziewczynski kubek - w środku czerwony, na zewnątrz biały w kwiaty i jej imię (+ kilka słow co ono oznacza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) do tego dokupiłam lindory i je wsypie do tego kubka - to jest zapakowane w pudełko
nie wiem czy to fajne ale juz nie miałam czasu na latanie a nic mi wiecej nie wpadło w oko

nionczka

« Odpowiedź #24 dnia: 18 Cze 2014, 16:10:17 »
no i kupiłam taki dziewczynski kubek - w środku czerwony, na zewnątrz biały w kwiaty i jej imię (+ kilka słow co ono oznacza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ) do tego dokupiłam lindory i je wsypie do tego kubka - to jest zapakowane w pudełko
nie wiem czy to fajne ale juz nie miałam czasu na latanie a nic mi wiecej nie wpadło w oko

fajnie