Autor Wątek: Wyjazd nad Bałtyk - co zabrać dla dziecka  (Przeczytany 4096 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcheewka

Wyjazd nad Bałtyk - co zabrać dla dziecka
« dnia: 09 Cze 2014, 18:25:24 »
W lipcu dziecko moje wyjeżdża na wakacje nad nasze morze. Kompletnie nie wiem, co mam jej przyszykować do ubrania....

Nasze wakacje zawsze były nad ciepłe morze, gdzie zabierałam jedną bluzę i dłuższe leginsy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kompletnie nie wiem, co spakować nad Bałtyk. Na ciepło to raczej wiem, co ale na zimno?
Na pewno kurtkę przeciwdeszczową, polar, kalosze, jakieś dresy, bluzkę z długim.
Szlafrok ( będą spać na kempingu, w przyczepie), klapki

Co zabieracie jeszcze dla dzieci?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

Odp: Wyjazd nad Bałtyk - co zabrać dla dziecka
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Cze 2014, 18:31:30 »
Marchewka po prostu letnie ciuchy plus kilka długich spidni i kilka bluz plus kalosze i kurtka przeciwdeszczowe.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #2 dnia: 09 Cze 2014, 18:34:09 »
i adidasy

marax

« Odpowiedź #3 dnia: 09 Cze 2014, 19:21:24 »
Mojej się teraz przydaje ten kostium kąpielowy z rękawem 3/4 i spodnie dłuższe. Nie wiem czy wiesz o co chodzi. Wieje nad tym Bałtykiem okrutnie a w takim kostiumie może sobie te nogi moczyć, zamki budować i nie jest jej zimno. Szybciej schnie też jak się zamoczy.

doda

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Cze 2014, 19:29:49 »
strój uv i krem
kapelusz

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 09 Cze 2014, 19:29:49 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #5 dnia: 09 Cze 2014, 22:47:03 »
marchewka, koniecznie parawan. wieje czasem jak diabli,mimo słonca.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

jo_miekka

« Odpowiedź #6 dnia: 09 Cze 2014, 23:02:20 »
O rany nic mnie bardziej nie bawi niż parawan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale fakt,  powiac potrafi.

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 09 Cze 2014, 23:17:00 »
jo, dlaczego?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moi rodzice sami uszyli taki porzadny, długi i wysoki, zadna tam popierdułka 1m x 1m Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj boski był Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #8 dnia: 09 Cze 2014, 23:18:41 »

aa to dziadkowie mają taki półnamiot.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 09 Cze 2014, 23:19:51 »
jo, dlaczego?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moi rodzice sami uszyli taki porzadny, długi i wysoki, zadna tam popierdułka 1m x 1m Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj boski był Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja mam nadal ten szyty, z plotna, ktore moze zabic gramatura, z palikami z drewna, wazy z tone, ale jest najlepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

marcheewka

« Odpowiedź #10 dnia: 09 Cze 2014, 23:23:41 »
strój uv i krem
kapelusz

ee, to oczywistość
ja pytam o to, co sie przydaje u nas a czego nie zabieram w ciepłe kraje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wakacje bedą na kempingu, w przyczepie, pewnie środek na komary sie przyda.

Musi być szlafrok, klapki, piżama z długim rękawem

Grubszą kurtkę dawać? Czy wystarczy przeciwdeszczowa i polar?

Ostatnio dziadkowie nad Bałtykiem okrutnie zmarźli, chyba z 8 stopni było i deszcz

Angie

« Odpowiedź #11 dnia: 09 Cze 2014, 23:26:21 »
O rany nic mnie bardziej nie bawi niż parawan Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale fakt,  powiac potrafi.

mnie też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie tyle parawany co czynność wydzielania sobie działki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #12 dnia: 09 Cze 2014, 23:27:21 »
ja mam nadal ten szyty, z plotna, ktore moze zabic gramatura, z palikami z drewna, wazy z tone, ale jest najlepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no dokładnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #13 dnia: 09 Cze 2014, 23:42:53 »
Grubszą kurtkę dawać?
lepiej tak, mi w zeszłe wakacje brakowało
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Cze 2014, 10:16:23 »
O to to!
A poza tym też to, ze to komicznie wygląda, no i parawan postawić trzeba umieć.
Ja jestem nadmorska dziewczyna i nie umiem, nie stosowałam  A jak raz z Mamą próbowałyśmy na konkretnym już wietrze to zrobić, to umierałyśmy ze śmiechu, bo tak nam nie szło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale przyznać trzeba, że już za parawanem jest spoooro cieplej, gdy wieje.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 10 Cze 2014, 10:16:23 »

marcheewka

« Odpowiedź #15 dnia: 10 Cze 2014, 17:05:32 »
moi rodzice mają piękny parawan, taki kolorowy, tęczowy! Ech, z wakacji nad bałtykiem stawianie parawanu pamiętam.

W Chorwacji np. brakuje mi tego parawanu, bo on jednak odgradzał trochę i dawał namiastkę prywatności.
Nie lubię jak mi na plaży ktoś z głową miedzy nogami leży Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a czasem jest tak tłoczno.

magdalinska

« Odpowiedź #16 dnia: 10 Cze 2014, 20:45:17 »
my kupilismy rok temu 6metrowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj super jest, fajnie sie nim mozna było odgrodzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #17 dnia: 12 Cze 2014, 08:14:09 »
My też jedziemy w lipcu nad Bałtyk.
Przygotuję ciuchy do ubierania się na cebulkę. Na pewno bierzemy zestaw na deszcz, sztormiak, kalosze i rzeczy typowo plażowe. A poza tym krótkie rękawy, spodnie długie, w tym legginsy, krótkie, sukienki, bluzę z kapturkiem i sweterki. Z butów, oprócz kaloszy na pewno sandały, adidasy i coś na piach-gumowego.

marax

« Odpowiedź #18 dnia: 13 Cze 2014, 09:17:57 »
Ten namiot plazowy z opcja zapinania jest fajny